Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+86
Robina
m&m
citrinusultys
nesvarbu
RVJ
Martynute
nirvana
AC
škac
firefly
Pipe
Wrong
Emocija
vienasvienas
suo4444
Knyaz Myshkin
Padangiu klajoklis
MelaOi
Samme
Lietuvis01
WuWei
Aisling
sehir
Valio_morkom
Smėlis_mano_batuose
buroke2
-saule17zuikutis
lialialia
Žiežula
falco
Panikiere
Colak
rokas
oryktis
Vicious
tangeni
LyjaPaukštukais
GK
Butterfly.
0felija
Husky
kryptis
eklampsija
raindrop
ghjghjghj
kEstas
kvailiukas
Fairouz
nulis
Ida
lol
anafoj
Saulele
niekas
siaip
Mari
shadow
buroke
Austuke
Della
MoonShine
andrius
fille.bizarre
Monster
mars111
Žalias
skaitmuo
Fisk
TheBlueSun
Zetsu
Vilmux
exotica
Tylenis
NoKaDoTa
PanelėKatastrofija
wortkarg
Zebra
Klara
Clamoadte
8
Zuikis bailys
atkaklumas
vilistelis
wildstrawberries
Dream
FreaK
90 posters

    Susipažinkim ;3

    vilistelis
    vilistelis


    Male Pranešimai : 109
    Užsiregistravo : 2010-08-01
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 2 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by vilistelis Pir. 08 02, 2010 11:21 pm

    wildstrawberries rašo:
    aisku,o kaip sekesi?

    Sveikas, Vytai Smile Jei aš gyvenčiau Kaune, tai 99 proc., kad prisidėčiau.

    Labai ačiū už palaikymą wildstrawberries ir deLiriOusIndiViduaL:) man tai daug reiškia.

    Tai jūs dar turite laiko apsispręsti atvykti studijuoti į KaunąSmile Čia juokauju, žinoma. Bet jeigu rimtai, tai man atrodo daugelyje aukštųjų mokyklų tuoj bus papildomas priėmimas į laisvas likusias vietas. Nes ne visi dokumentus atneša. Tai dar turite progą pasigerinti stojimo poziciją.

    Aha, kol kas Vilnius, Kaunas, Klaipėda:) Bet gal atsiras daugiau žmonių šiame forume ir kiekvienas galėsime sukurti grupes savo miestuose:)

    O kol kas artimiausiu metu pagalvosiu, ką galėtume nuveikti net ir būdami skirtinguose miestuose...
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 2 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by FreaK Pir. 08 02, 2010 11:47 pm

    [quote="vilistelis"][quote="wildstrawberries"]

    Aha, kol kas Vilnius, Kaunas, Klaipėda:) Bet gal atsiras daugiau žmonių šiame forume ir kiekvienas galėsime sukurti grupes savo miestuose:)

    O kol kas artimiausiu metu pagalvosiu, ką galėtume nuveikti net ir būdami skirtinguose miestuose...


    pritariu :3 ir tikiuos,kad atsiras daugiau vilnieciu ^^ :<3:
    wildstrawberries
    wildstrawberries


    Female Pranešimai : 11
    Užsiregistravo : 2010-06-20
    Amžius : 32
    Miestas : Klaipėda

    Susipažinkim ;3 - Page 2 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by wildstrawberries Antr. 08 03, 2010 12:57 am

    Vytai, o tu kur nors kituose forumuose nebandai paskleist šitos idėjos? Manau greičiau bendraminčių surastum. O šiaip taigi Dream iš Kauno Smile

    Aš tai stočiau į Kauną, jei ten būtų norima specialybė. Bet kur stot nenoriu, o ten, kur noriu, kaip ir neįmanoma įstoti nuo šių metų.

    Išvis būtų gerai visoj Lietuvoj suburt kažkokią sociofobikų bendruomenę rabbit nu bet tikrai būtų nesveikai, ir kažkaip iškelt ją į viešumą, nes dauguma juk net nežino, kas ta sociofobija, nors ja serga. Galėtumėm pvz. daryt tokius dalykus http://kernius.net/dviraciais-per-lietuva-vilnius-nida Awesome ir visokius kitokius.
    vilistelis
    vilistelis


    Male Pranešimai : 109
    Užsiregistravo : 2010-08-01
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 2 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by vilistelis Antr. 08 03, 2010 10:00 pm

    wildstrawberries rašo:Vytai, o tu kur nors kituose forumuose nebandai paskleist šitos idėjos? Manau greičiau bendraminčių surastum. O šiaip taigi Dream iš Kauno Smile

    Aš tai stočiau į Kauną, jei ten būtų norima specialybė. Bet kur stot nenoriu, o ten, kur noriu, kaip ir neįmanoma įstoti nuo šių metų.

    Išvis būtų gerai visoj Lietuvoj suburt kažkokią sociofobikų bendruomenę rabbit nu bet tikrai būtų nesveikai, ir kažkaip iškelt ją į viešumą, nes dauguma juk net nežino, kas ta sociofobija, nors ja serga. Galėtumėm pvz. daryt tokius dalykus http://kernius.net/dviraciais-per-lietuva-vilnius-nida Awesome ir visokius kitokius.

    Na aš su google kartas nuo karto paieškau panašių forumų. Pavyko rasti kelis, bet paskutiniai postai daryti 2008 metais... Šitas vienintelis iš mano rastų nors bent kiek gyvas:) Gal jūs esate ką nors radę?

    Galvoju kad kol kas reikia geriau populiarinti šitą forumą ir surinkti visus į vieną vietą. Tai jeigu užtiksim kitur kokias diskusijas apie socialinę fobiją, pareklamuokim šitą forumąSmile

    Laukiam dream žodžio:)

    Labai gera nuoroda, wild:) Tikrai būtų faina. Galime pasvajoti ir gal kitą vasarą pavyks ką nors panašaus nuveikti:)

    atkaklumas
    atkaklumas


    Female Pranešimai : 45
    Užsiregistravo : 2010-08-04
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 2 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by atkaklumas Tr. 08 04, 2010 1:52 am

    Sveiki Dream, deLiriOusIndiViduaL, Wildstrawberries ir Vilisteli, sveciai ir busimi prisijunge Smile As vilniete, studijuoju. Socfobija sergu ~ 10 metu. Su palengvejimais (tik auditorijos baime) ir su sustiprejimais (sunku bendrauti su draugu/pazystamu dviese).
    Savim labai didziuojuosi, kad niekada neuzsidarau namuose del sios bedos, mokiausi ir dirbau, ir planauvau viska, lyg netureciau jos Rolling Eyes Nors buvo ir labai sunkiu momentu.
    Beje mano socfobija pasireiskia bendraujant su draugais, pazystamais. Su nepazystamai labai retai.
    Socfobijos labai rimtai niekada nesigydziau. Gydziausi depresija (terapija ir vaistai). Db pradejau lankyti individualia psichoterapija (buvo tik pora uzsiemimu), psichoterapiaute zadejo kognityvine terapija.
    Dziaugiuosi radusi si foruma.

    Siam kartui tiek.


    Paskutinį kartą redagavo atkaklumas, Pen. 07 13, 2012 3:55 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 2 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by FreaK Tr. 08 04, 2010 9:58 am

    atkaklumas rašo:
    Labai dziaugiuosi radusi si foruma Very Happy Ir visos idejos apie susitikimus man labai priimtinos, netgi is skirtingu miestu.
    Beje deLiriOusIndiViduaL - as irgi norejau stoti i kostiumo dizaina, bet pergalvojau i architektura Smile
    Siam kartui tiek.


    Sveika Susipažinkim ;3 - Page 2 2267440690 dziugu,kad dar viena vilniete atsirado,tikiuosi,kad ir daugiau zmogu is vln,ir apskritai visos Lt po truputi ateina i si foruma. Awesome Awesome Awesome
    Dream
    Dream


    svajojantis
    Male Pranešimai : 645
    Užsiregistravo : 2010-03-13
    Amžius : 36
    Miestas : Kaunas / Kulautuva

    Susipažinkim ;3 - Page 2 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Dream Kv. 08 05, 2010 4:02 am

    Labas Vytai ir Atkaklume! welcome
    Gal ir neblogai būtų tokie susitikimai, nors rimtesnius sociofobus gal ir neperlabiausiai sužavės ši idėja.. biggrin Na jei atsirastų daugiau žmonių gal ir sutikčiau sudalyvauti nors ir abejoju, kad aš labai sugebėčiau juose bendrauti.. Idėjų taip pat nelabai kol kas turiu.. Rolling Eyes
    Apie šį forumą jau esu pranešęs visuose rastuose forumuose kuriuose kalbama apie sociofobiją. Smile

    Zuikis bailys
    Zuikis bailys


    Pranešimai : 2
    Užsiregistravo : 2010-08-05

    Susipažinkim ;3 - Page 2 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Zuikis bailys Kv. 08 05, 2010 4:23 pm

    Sveiki, jungiuosi į sociofobų būrį Smile Esu netikra vilnietė t.y. Vilniuje gyvenu maždaug pusmetį. Pažįstamų čia kaip ir neturiu. Socialine fobija sergu (net nežianau ar tinkamas žodis "sergu") maždaug 10 metų, o gal ir daugiau. Bet tik nesenai sužinojau, kad tas demonas turi pavadinimą. Seniau galvojau, kad tiesiog mano toks charakteris. Tai labai trukdo gyventi, bet jūs ir patys turbūt tai žinote. Ilgą laiką nedirbu, manau dėl šios problemos man laaaabai sunku surasti darbą, nes nuolatos save nuvertinu ir nemanau, kad galėčiau tinkamai atlikti kokį nors darbą. Be to visada visko bijau. Šiam karteliui tiek. Tikiuosi priimsite mane į savo būrį Smile Beja, dėl susitikimų, manau tai tikrai labai gera mintis.
    Dream
    Dream


    svajojantis
    Male Pranešimai : 645
    Užsiregistravo : 2010-03-13
    Amžius : 36
    Miestas : Kaunas / Kulautuva

    Susipažinkim ;3 - Page 2 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Dream Kv. 08 05, 2010 5:25 pm

    Labas Zuiki! welcome aišku priimsim ir puikiai suprantam kaip jautiesi Susipažinkim ;3 - Page 2 1594517283
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 2 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by FreaK Kv. 08 05, 2010 7:12 pm

    hey, mes priimam visus, juks esame bedos brolaiai ir seserys XD *hug*


    p.s.Vakar vykau i pokalbi del darbo ir snd buvo pirma bandomoji darbo diena,nors dirbciau tik puse etato,snd atbuvau pilno etato valandas beveik,damn kaip skauda kojas XDXDXD (kaip gerai,kad moku save spardyt i sikna)

    vilistelis
    vilistelis


    Male Pranešimai : 109
    Užsiregistravo : 2010-08-01
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 2 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by vilistelis Kv. 08 05, 2010 11:23 pm

    Dream rašo: 
    Gal ir neblogai būtų tokie susitikimai, nors rimtesnius sociofobus gal ir neperlabiausiai sužavės ši idėja.. biggrin Na jei atsirastų daugiau žmonių gal ir sutikčiau sudalyvauti nors ir abejoju, kad aš labai sugebėčiau juose bendrauti.. Idėjų taip pat nelabai kol kas turiu.. Rolling Eyes
    Apie šį forumą jau esu pranešęs visuose rastuose forumuose kuriuose kalbama apie sociofobiją. Smile
    Bet kito kelio pasveikti, negu kad su kuo nors bendrauti, tiesiog nėra. O čia toks bendravimas su palengvinimu, nes mes suprantame vieni kitų "trūkumus"Smile Net ir "susimovus" visada bus galima pradėti iš naujo:)O dėl idėjų... tai nieko ypatingo nereikia. Tam ir sociofobija, kad mes jaučiamės kad neturime idėjų, ar kad neturime ką pasakyti. Kadangi mes žinome kaip jaučiamės patys, galime truputį nujausti kas būtų gerai kitiems. Taip ir šauna kokia mintis:)   Net jeigu "neturim idėjų" galim pasidalinti išklausymu, supratimu, palaikymu, buvimu šalia, tuo kad ištempėme vieni kitus iš namų...Zuiki ir atkaklume, sveiki prisijungęSmile Zuiki, sėkmės ir kantrybės rasti darbą. Aš taip pat ilgai ieškojau, tikrai nelengva... bet įmanoma. O atkaklumui kantrybės su gydymu:)
    Dream
    Dream


    svajojantis
    Male Pranešimai : 645
    Užsiregistravo : 2010-03-13
    Amžius : 36
    Miestas : Kaunas / Kulautuva

    Susipažinkim ;3 - Page 2 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Dream Št. 08 07, 2010 11:37 pm

    deLiriOusIndiViduaL rašo:hey, mes priimam visus, juks esame bedos brolaiai ir seserys XD *hug*


    p.s.Vakar vykau i pokalbi del darbo ir snd buvo pirma bandomoji darbo diena,nors dirbciau tik puse etato,snd atbuvau pilno etato valandas beveik,damn kaip skauda kojas XDXDXD (kaip gerai,kad moku save spardyt i sikna)


    Šaunuolė Smile kaip sekėsi nekliudė sociofobija? priėmė ar dar neaišku? ir koks darbas jei ne paslaptis? Smile

    Aš deja paprastai "spardyt save į šikna" sugebu tik jeigu tikrai matau būtinybę.. scary
    Anonymous
    Nedas
    Svečias


    Susipažinkim ;3 - Page 2 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Nedas Sk. 08 08, 2010 11:32 pm

    Sweiki visi. noriu pasidalinti kaip Dievas keicia mano gyvenima. Ejau pas geriausius psichoterapiautus pora metu. Dariau CBT knyga plius irasai du su puse metu labai kruopsciai ir supratau, kad visa tai laikina, zmogaus sugalvotas gydymas. Beta aciu Dievui, jis atejo i mano gyvenima ir dabar gyvenimas keicaisi. Vienintelis kas jums gali padeti, tai Dievas. Jezus atejo gydyti ligoniu, ne sveikuju, kas sveikas tam nereikia gydymo. Musu paklydusioje visuomeneje, taipogi is seimos ( tevu) atejas supratimas apie Dieva yra laibai miglotas ir daznai neatitinka realybes, bet Jezu ir jo isgydyma mes agalime pazinti tik asmeniskai. Kaip mes galime kalebti apie astronimoija, jei mes nepazystame to mokslo?? Taiogi ir cia, reikai sekti Jezumi, pazinti biblija, tada pamatysite stebuklus, kaip Jis keicia gyvenimu Wink) Linkiu visiems sekmes kelyje Wink Jei kas nori placiau pabendrauti parasykite nedewax@f-1.lt arba skype nedewax Wink
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 2 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by FreaK Pir. 08 09, 2010 7:24 pm

    Dream rašo:
    deLiriOusIndiViduaL rašo:hey, mes priimam visus, juks esame bedos brolaiai ir seserys XD *hug*


    p.s.Vakar vykau i pokalbi del darbo ir snd buvo pirma bandomoji darbo diena,nors dirbciau tik puse etato,snd atbuvau pilno etato valandas beveik,damn kaip skauda kojas XDXDXD (kaip gerai,kad moku save spardyt i sikna)



    na,dabar buvau pabandyme,kaip sektusi dirbt,tai sake paskambins,nes atranka vyksta :3 nauja parda juk Susipažinkim ;3 - Page 2 2267440690
    Šaunuolė Smile kaip sekėsi nekliudė sociofobija? priėmė ar dar neaišku? ir koks darbas jei ne paslaptis? Smile

    Aš deja paprastai "spardyt save į šikna" sugebu tik jeigu tikrai matau būtinybę.. scary
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 2 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by FreaK Pir. 08 09, 2010 7:30 pm

    Nedas rašo:Sweiki visi. noriu pasidalinti kaip Dievas keicia mano gyvenima. Ejau pas geriausius psichoterapiautus pora metu. Dariau CBT knyga plius irasai du su puse metu labai kruopsciai ir supratau, kad visa tai laikina, zmogaus sugalvotas gydymas. Beta aciu Dievui, jis atejo i mano gyvenima ir dabar gyvenimas keicaisi. Vienintelis kas jums gali padeti, tai Dievas. Jezus atejo gydyti ligoniu, ne sveikuju, kas sveikas tam nereikia gydymo. Musu paklydusioje visuomeneje, taipogi is seimos ( tevu) atejas supratimas apie Dieva yra laibai miglotas ir daznai neatitinka realybes, bet Jezu ir jo isgydyma mes agalime pazinti tik asmeniskai. Kaip mes galime kalebti apie astronimoija, jei mes nepazystame to mokslo?? Taiogi ir cia, reikai sekti Jezumi, pazinti biblija, tada pamatysite stebuklus, kaip Jis keicia gyvenimu Wink) Linkiu visiems sekmes kelyje Wink Jei kas nori placiau pabendrauti parasykite nedewax@f-1.lt arba skype nedewax Wink


    As esu zmogus, kuris pasidomejes nemazu kiekiu religiju ir filosofiju, todel galiu pasakyt,kad nesvarbu, ar tu tai vadini Kristumi, Alachu, ar kokiu kirokiu vardu,esme - kazkokia aukstesne jega,energija yra, ir jos pagalba visada yra suteikiama zmogiu,tik klausymas,ar jis ja priima, nes pasakyti "noriu" neuztenka.Jei mes nepadarysime pirmo zingsnio, uz mus to nepadarys nei psichologai,nei entidepresantai,nei dievai ;3 Tad leiskime jiems mum padeti, isdrisdami zengti akistaton su savo baime.
    (damn,gal jus nemaot,kad man buna nefaina del soc? kiekvienakart,kartais net kai einu pas draugus vos nepridedu i kelnes XDXDXD ir juokinga ir liudna....)
    atkaklumas
    atkaklumas


    Female Pranešimai : 45
    Užsiregistravo : 2010-08-04
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 2 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by atkaklumas Tr. 08 11, 2010 2:21 am

    Sveiki Zuiki, Nedai Susipažinkim ;3 - Page 2 782496

    Del susitikimu - galvoju gal maziau itampos keltu jei pirmieji susitikimai vyktu mazose grupelese...arba dviese, tryse...bent jau man tai manau taip butu lengviau. Veliau gal butu lengviau grupelems susieiti i didesne grupe, kai jau butu pazistamu...

    Patiko Vilistelio mintis, kad gi susimovus butu galima bandyti is naujo Susipažinkim ;3 - Page 2 661571
    Dream
    Dream


    svajojantis
    Male Pranešimai : 645
    Užsiregistravo : 2010-03-13
    Amžius : 36
    Miestas : Kaunas / Kulautuva

    Susipažinkim ;3 - Page 2 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Dream Tr. 08 11, 2010 8:32 pm

    Labas Nedai welcome Džiaugiuosi, kad tau padėjo religija, bet nelabai pritariu, kad tik ji viena gali išgydyti. Juk yra daug žmonių išgijusių ir kitais būdais. Na noras ir tikėjimas, kad pasveiksi tai taip turbūt svarbiausi.

    Dėl susitikimų dviese bent pirmam kartui manau, kad gal per mažai būtų. O trise taip tikrai manau užtektų ir gal nebūtų nejaukios tylos kuri gali atsirasti dviese. Smile
    Na, o jei labai daug žmonių gal ir būtų sunkiau nedrąsiausiems pasireikšti.
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 2 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by FreaK Pen. 08 13, 2010 3:00 pm

    yay,gaila,kad dar mazoka zmoniu is vln ,ti 2 ar 1, jei neklystu,bet gal noretumet susitikt? ;3 dviese?trise?
    8
    8


    Pranešimai : 2
    Užsiregistravo : 2010-08-15

    Susipažinkim ;3 - Page 2 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by 8 Sk. 08 15, 2010 6:49 pm

    Sveiki, gal ir mane i draugija priimtumet? mane irgi kankina baimes bendraujant su zmonem, viesose vietose jaucious nejaukiai. butu idomu pasidalint patirtim. Esu geres antidepresantus lankesis pas psichologus, bet naudos mazai.
    Dream
    Dream


    svajojantis
    Male Pranešimai : 645
    Užsiregistravo : 2010-03-13
    Amžius : 36
    Miestas : Kaunas / Kulautuva

    Susipažinkim ;3 - Page 2 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Dream Pir. 08 16, 2010 10:08 am

    Sveikas prisijungęs "8" welcome
    atkaklumas
    atkaklumas


    Female Pranešimai : 45
    Užsiregistravo : 2010-08-04
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 2 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by atkaklumas Antr. 08 17, 2010 12:18 am

    Labas prisijunges 8 Smile

    Kiek iskaiciau, tai deLiriOusIndiViduaL ir Zuikis is Vilniaus. As visai noreciau susitikti. Baisoka, bet noreciau Rolling Eyes
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 2 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by FreaK Tr. 08 18, 2010 10:05 am

    atkaklumas rašo:Labas prisijunges 8 Smile

    Kiek iskaiciau, tai deLiriOusIndiViduaL ir Zuikis is Vilniaus. As visai noreciau susitikti. Baisoka, bet noreciau Rolling Eyes

    tai meetinames? ;3
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 2 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by FreaK Tr. 08 18, 2010 10:06 am

    8 rašo:Sveiki, gal ir mane i draugija priimtumet? mane irgi kankina baimes bendraujant su zmonem, viesose vietose jaucious nejaukiai. butu idomu pasidalint patirtim. Esu geres antidepresantus lankesis pas psichologus, bet naudos mazai.

    sveikas ;3
    8
    8


    Pranešimai : 2
    Užsiregistravo : 2010-08-15

    Susipažinkim ;3 - Page 2 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by 8 Sk. 08 22, 2010 9:18 am

    Sveiki, sveiki. Smagu kad yra tokia svetaine,ir kad ji gyva. Tik nedrasu i ja rasyt.As taipat esu Vilnietis.
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 2 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by FreaK Sk. 08 22, 2010 11:34 pm

    tai kas nors noretu meet'intis? :3

    Sponsored content


    Susipažinkim ;3 - Page 2 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Antr. 05 07, 2024 7:14 am