Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+6
Dream
vilistelis
TheBlueSun
Zetsu
Clamoadte
FreaK
10 posters

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Empty gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by FreaK Pen. 01 28, 2011 12:49 am

    Sveiki,pamaniau,kad forumas gausesnis, žmonės bunda, aktyviai rašo forume, manau būtų neprošal surengti susitikimą?gal kas kokią pažangą padarę, ar šiaip trūksta aplinkos,kurioje būtumėte tarp žmonių,kurie suprastų ,ką išgyvenate, pasidalintumėte savo patirtimi, įkvėtumėte kitus, o gal ir patys pasisemtumėte drąsos? ;3
    Clamoadte
    Clamoadte


    Pranešimai : 47
    Užsiregistravo : 2010-08-31

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by Clamoadte Pen. 01 28, 2011 1:19 am

    Aha, aš apie tai jau užsiminiau temoj susitikimai ir vilistelis kažką minėjo apie vasario 5 dieną. Na, mano pažanga tokia, kad man ne sociofobija, nebent atskiri požymiai, nors tą jau seniai žinau..Taigi aš dalyvaučiau greičiausiai vėl ir naujus ir "senus" žmones agituoju prisijungti:) Užsisklendimas daugeliu atveju kenksmingas, gal susitikimas suteiks galimybę susirast bendraminčių, kad ir draugų, kodėl ne...Aš, galima sakyti, neturiu draugų, aišku, lyg ir išsiverčiu be jų, bet... alkanas
    Zetsu
    Zetsu


    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by Zetsu Pen. 01 28, 2011 7:40 am

    Na draugų galima sakyti ir aš neturiu kaip 99%. 1% kaip palaikau su kai kuriais ryšiais ir pan(įpratęs prie vienatvės). Susitikimas kaip ir gera, puiki idėja norint pradėti kažką keisti. Pačiam jau seniai teko dalyvauti kažkokiuose susitikimuose. Kaip bebūtų, bet tokiuose nebegaliu dalyvauti...ne tai, kad sociofobas, bet ir tai kiek save numarinau atitrūkęs nuo socialinės aplinkos/realybės, dar plius man ir depresija.

    Bet palaikau šią idėja/norą vėl susitikti. Smile
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by FreaK Pen. 01 28, 2011 11:43 am

    hm...vasario 5? visai šaunu, mokslai dar nebus įsibėgėję ^^

    Jisatsu, tu kažkaip ratais suki tą savo pasisakymą, aš manau,kad tikrai nieko neprarastumei,jei ateitum ^^ bent jau kaip man būdavo ir būna kartais(man buvo diagnozuota depresija,vidutinė) lyg ir noriu kur eit- iškart milijonai minčių: o kam eit?kas nuo to pasikeis?bus neįdomu, neišeis įsiterpt į pokalbį ir pan (aš savo pavizdi sakau,kaip man buvo).Pvz ryt - anime peržiūra- bus apie 100žmonių, bet aš labai noriu,nes žinau,kad bus pažįstamų, kuriuos seniai mačiau ir pan,nors vietom mintyse skamba: daug žmonių, nebus vietos, o gal jie nedraugiški, fe...gal filmus lievus rodys ir t.t....bet jau 2 darugus pakviečiau -negaliu išsisukti XDXXDXD beje, būtų įdomu su tavimi pabendrauti,tikrai :3
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by TheBlueSun Št. 01 29, 2011 2:08 am

    O susitikimą, taip suprantu, vėl planuotumėt Vilniuj, žmonės?
    Zetsu
    Zetsu


    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by Zetsu Št. 01 29, 2011 11:10 am

    deLiriOusIndiViduaL rašo:Jisatsu, tu kažkaip ratais suki tą savo pasisakymą, aš manau,kad tikrai nieko neprarastumei,jei ateitum gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ 2267440690 bent jau kaip man būdavo ir būna kartais(man buvo diagnozuota depresija,vidutinė) lyg ir noriu kur eit- iškart milijonai minčių: o kam eit?kas nuo to pasikeis?bus neįdomu, neišeis įsiterpt į pokalbį ir pan (aš savo pavizdi sakau,kaip man buvo).Pvz ryt - anime peržiūra- bus apie 100žmonių, bet aš labai noriu,nes žinau,kad bus pažįstamų, kuriuos seniai mačiau ir pan,nors vietom mintyse skamba: daug žmonių, nebus vietos, o gal jie nedraugiški, fe...gal filmus lievus rodys ir t.t....bet jau 2 darugus pakviečiau -negaliu išsisukti XDXXDXD beje, būtų įdomu su tavimi pabendrauti,tikrai :3

    Aš daugybę dalykų ėmiau ir padariau, nors visiškai to nenorėjau ar labai abejojau, jog prasmės nėra(pvz, kad ir su gydymu). Bet susitikimas su žmonėmis yra sudėtingas dalykas. Nes nepajėgiu su žmonėmis bendrauti, o tai didžiausią problema su kurią daug metų nesusitvarkau. Ir tai tik suprastėję...Na lyg buvo čia kažkoks iš pirmo susitikimo, kuriam nelengva buvo susitikimo metu. Šiaip ar tai aš vertinu teigiamai norą susitikti...bet pats tokiuose dalykuose smarkiai dvejoju. Neutral
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by FreaK Št. 01 29, 2011 12:01 pm

    bet bendraut žmonės išmoksta per bendravima :3 nors sutinku,kiekvienam savo uždaviniai sukiausi. bet tikrai butų šaunu , jei ateitum :3 o vaistai -šūdas.Man mokykloj tik pablogindavo susikaupima ir rytais norėjosi miegot ir pykindavo.nutraukiau, pradėjau gydytis kitais metodais - padėjo, nors vis vien būna knisančių dienų - pvz šnd atsikėliau, išgaravo likutis varyt į renginį kur busd daug žmonių, bet pakviečiau pora draugų ir negaliu neeit, man neleis sąžinė,ji kartais stipresnė nei baimė,tai aš dažnai stengiuos pajungt, o su tuo prasmės nebuvimu gal galima panašuiai padaryti?

    TheBlueSun, dar neaišku.:3 reikia,kad daugiau žmonių atsileptų :3


    P.S.Nelaukiu pirmadienio.naujos paskaitos,naujos dėstytojos O_O bbbrrrrr,......
    vilistelis
    vilistelis


    Male Pranešimai : 109
    Užsiregistravo : 2010-08-01
    Miestas : Kaunas

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by vilistelis Št. 01 29, 2011 1:07 pm

    Na aš irgi atsiliepiu dėl susitikimo:) Tikrai dėl to atvažiuočiau į Vilnių.

    Kas abejoja ar atvažiuoti , tai tikrai nebijokite. Nesakau, kad bus lengva. Gali būti, kad patirsite įtampą prieš, per ir po susitikimo.
    Bet tai viena geriausių progų pamėginti ištūkti iš užburto rato:) Ir realiai patikrinti savo neigiamų minčių apie save pagrįstumą.

    Kaip deLiriOusIndiViduaL sako, pabandykime save kaip nors "apgauti" Tikrai, bent man, įdomiausi gyvenimo momentai buvo tada, kai bent truputį nepaisiau baimės.

    TheBlueSun, manau dar šį kartą darom Vilniuje. Bet jei tu dalyvautum, mes jau būtume bent jau dviese iš Kauno:) Būtų rimtas pagrindas sekančiam susitikimui Kaune:)))

    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by FreaK Št. 01 29, 2011 1:22 pm

    šaunu,kad ir Tu, Vilisteli, dalyvautum :3 tikiuos,kad šis susitikimas pavyks.
    Zetsu
    Zetsu


    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by Zetsu Št. 01 29, 2011 3:05 pm

    deLiriOusIndiViduaL rašo:bet bendraut žmonės išmoksta per bendravima :3 nors sutinku,kiekvienam savo uždaviniai sukiausi. bet tikrai butų šaunu , jei ateitum :3 o vaistai -šūdas.Man mokykloj tik pablogindavo susikaupima ir rytais norėjosi miegot ir pykindavo.nutraukiau, pradėjau gydytis kitais metodais - padėjo, nors vis vien būna knisančių dienų - pvz šnd atsikėliau, išgaravo likutis varyt į renginį kur busd daug žmonių, bet pakviečiau pora draugų ir negaliu neeit, man neleis sąžinė,ji kartais stipresnė nei baimė,tai aš dažnai stengiuos pajungt, o su tuo prasmės nebuvimu gal galima panašuiai padaryti?

    Sutinku, kad žmonės išmoksta bendrauti per kokius bendravimus. Virtualiai nesiskundžiu bendravimu, bet būna dienų ar tai nuo savijautos kaip sunku. Šiaip iš savo patirties ir pastebėjimų daugumą žmonės tik privengia, kurie negebantys/sunku bendrauti. Gal kiek ne į temą, bet vienas straipsnis parodantis, kaip yra svarbu bendrauti su žmonėmis - http://www.alfa.lt/straipsnis/10467733/?Paskutinis.vienisiaus.studento.issukis.sukrete.visus=2011-01-26_07-33
    Nors ir pats jaučiu tokiu tragišku keliu nueisiu. Nes mano pagrindinė problema ir yra tokia už depresija.

    Kas liečia vaistus, tai taip...jie kelia sunkumų daugiau, nei naudos. Esu ne kartą metęs vartoti vaistus. Dabar žiūriu, kad su praktika nepajėgus susitvarkyti, teko griebtis vėl gydymo...o šiaip naudingą yra derinant vaistus su psichoterapija. Puiku, kad randi kitokius būdus. Smile

    Kas liečia tavo draugus...tai kaip matau turi gerą sąžinę...kaip ir pats turiu sąžinę ir jei susitariu ar dar ką. Tai ir elgiuosi taip, kad ir kaip nenoriu ir visą kitą. O jei žiūrėti į šitą rengiamą susitikimą, tai nieko žadėti negaliu. Kadangi laiko yra, tad pasilieku teisę svarstyti/mąstyti ar man prasmės tame yra ar nėra...Net jei ir Kaune vyktų, tai nieko nekeistų. Gyvenime daug kur esu dalyvavęs...kažkada...seniai. Bet nuo to nesikeitė mano gyvenimas.

    Vieniems kažkas lengviau, kitiems sunkiau...kiekvienam atsiranda prasmė, kitam ne. Daugiau priklauso nuo žmogaus ir jų veiksmų.

    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by FreaK Št. 01 29, 2011 7:53 pm

    na,gerai,benekankinsiu, įkalbinėjimu :3 bet nekalbek apie tokius dalykus kai pirmos pastraipos paskutinėje eilutėje- mintis seka mintį,mintis seka žodį,o šį seka - veiksmas.galbūt tu dar gali patirti dėl ko verta gyventi ir bent jau apmalšinti depresiją ,pavyzdžiui aš laukiu to vienintelio draugo,draugės arba antros pusės, kuri supras mane,pažins taip.kaip aš savęs nepažįstu ir suteiks gyvenimui dar daugiau reikšmės, todėl sau pažadėjau,kad turiu stengtis,kad tai įvyktų.Yra sakoma,kad viltis durnių motina, bet juk motina savo vaikus myli,ar ne? bent jau 90 proc motinu XD
    Zetsu
    Zetsu


    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by Zetsu Št. 01 29, 2011 9:57 pm

    Yra ir mylinčių ir nemylinčių. Bet dauguma taip. Smile Aš jau seniai nieko nebelaukiu. Šiaip ko labiausiai bijau, tai ateities. Tad ateitimi negyvenu, tik dabartimi. Na bet labai gerai, kad tu kažko lauki ir tikiesi iš gyvenimo ir dar stengiesi, kad kažkas gero įvyktų.
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by FreaK Št. 01 29, 2011 10:29 pm

    bet tu žinai,kad praeities nėra?yra tik būsima dabartis? kuri kuriama čia ir dabar,kaip galvoji dabar,taip ir bus,čia rimtai,išbandyta
    :3
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by FreaK Kv. 02 03, 2011 3:24 pm

    hay,žmonės nemiegokit XD gal dar yra norinčių?
    Anonymous
    Clamoadt
    Svečias


    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by Clamoadt Kv. 02 03, 2011 4:46 pm

    MAtau, kad bus kaip ir sakiau: be pavasario - vargiai.
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by FreaK Kv. 02 03, 2011 6:05 pm

    aj, np. laukiam, kas dar užsinorės.viskam reikia laiko ^^
    Zetsu
    Zetsu


    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by Zetsu Pen. 02 04, 2011 11:57 am

    Aš labiau linkęs individualiam susitikimui, nei grupiniame. Manau daugumai taip pat yra paprasčiau. Todėl dauguma yra nedrįstančių eiti į susitikimus, kai jame bus ne vienas ir ne du žmonės.
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by FreaK Pen. 02 04, 2011 4:56 pm

    galima ir tokių susiorganizuot, kas nori?
    Zetsu
    Zetsu


    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by Zetsu Pen. 02 04, 2011 7:43 pm

    Skaičiau praėjusį kartą jūsų susitikimą, tai vienas buvo tyliausias...Tai įsivaizduokit, kaip žmogui jaustis, kai kiti kalbantys, o pačiam yra sunku. Na aš esu intravertas žmogus, nemėgstu grupinių susitikimų, kai jame yra daug žmonių. Man galimas skaičius 1-2. Nes nejaukiai imu jaustis tarp didesnių žmonių skaičiumi. Ir kai su vienu žmogumi susitinku man yra daug paprasčiau bendrauti ir lengviau. Tad manau ir kitiems taip pat yra...

    Pats kol kas iš viso atsisakau bet kokių susitikimų. Nėra lengvas laikotarpis man susitikinėjimams.
    vilistelis
    vilistelis


    Male Pranešimai : 109
    Užsiregistravo : 2010-08-01
    Miestas : Kaunas

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by vilistelis Pen. 02 04, 2011 9:25 pm

    Smile Aš buvau tas kurį tu vadini tyliausiu. Taip jaučiau įtampą, bet nesijaučiau atstumtas, neišklausytas ir tikrai nenorėjau pabėgti iš susitikimo. Aš pirmą kartą gyvenime mačiau, kad žmonės taip susikaupę klausytų vienas kito. Mes net perspėdavom, kad kai kas eina į tualetą, tuo laiku niekas nekalbėtų, ko nors įdomaus. Bet vistiek kalbėdavom Smile O kai grįždavo, kas nors papasakodavo to pokalbio santrauką Smile

    Sutinku, kad lengviau ir paprasčiau susitikti su 1-2 žmogumi. Todėl treniruojamės su daugiau... Smile Kitiems irgi būtų gera tave sutikti Smile
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by FreaK Pen. 02 04, 2011 10:00 pm

    ačiū ,vilisteli, tu tikra pagalba ^^ tikiuosi, kad perskaitę tavo žinutę forumiečiai įgaus daugiau drąsos susitikimui :3
    Dream
    Dream


    svajojantis
    Male Pranešimai : 645
    Užsiregistravo : 2010-03-13
    Amžius : 36
    Miestas : Kaunas / Kulautuva

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by Dream Pen. 02 04, 2011 10:26 pm

    Aš manau, kad nebūtinai lengviau kuomet mažiau žmonių. Nes tuomet esi labiau įpareigotas bendrauti tam, kad vyktų pokalbis. O kuomet žmonių daugiau net jei ir labai nežinotum ar nedrįstum ką pasakyti, turi galimybę būti tiesiog klausytoju, o pokalbį palaikytų kiti.
    Zetsu
    Zetsu


    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by Zetsu Pen. 02 04, 2011 10:49 pm

    Na kaip klausytis ir stebėti man yra lengviausią, nes mano šie pagrindiniai dalykai yra, koks esu. Bet kitu kampu, tai neatrodo gerai vien tylėti, vis vien pasijunti atskirtu. Na bet kaip pabrėžė vilistelis, jog nebuvo ir nesijautė atstumtu yra jau gerai. Tuomet jei taip yra ir vykstą, tada yra prasmė eiti į tokius susitikimus.
    andrius
    andrius


    Pranešimai : 4
    Užsiregistravo : 2011-02-18

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by andrius Pen. 02 18, 2011 11:50 pm

    as tai noreciau susitikti bet deja gyvenu toli nuo vilniaus, o kaip matau sitam forume mazai klaipedieciu
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by FreaK Št. 02 19, 2011 1:46 pm

    sveikas,Andriau! tikrai gaila Smile smagu,kad papildei forumo gretas.

    Sponsored content


    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Antr. 05 07, 2024 7:45 am