Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+6
Dream
vilistelis
TheBlueSun
Zetsu
Clamoadte
FreaK
10 posters

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    sameone
    sameone


    niekam tikęs
    Female Pranešimai : 1
    Užsiregistravo : 2011-02-24
    Amžius : 33
    Miestas : Kaunas

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ - Page 2 Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by sameone Kv. 02 24, 2011 11:33 pm

    Jei vyktų Kaune - sudalyvaučiau:)
    skaitmuo
    skaitmuo


    pabaisa
    Female Pranešimai : 266
    Užsiregistravo : 2011-01-30
    Amžius : 35

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ - Page 2 Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by skaitmuo Pen. 02 25, 2011 12:27 am

    Gal ir įvyks kada Smile Vis daugėja kauniečių gretos Smile
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ - Page 2 Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ - Page 2 Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by TheBlueSun Pen. 02 25, 2011 5:11 pm

    Laukiam daugiau kauniečių, šiltesnių orų - ir ko nepabandžius suorganizuot Smile
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ - Page 2 Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by FreaK Pen. 02 25, 2011 11:51 pm

    Vilniečiai, gėda XD Pažiūrėkit kaip Kauniečiai reiškia nora meetintis :)Gal pamastom apie data jau?
    Zetsu
    Zetsu


    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ - Page 2 Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ - Page 2 Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by Zetsu Št. 02 26, 2011 10:00 am

    Jei Kaune bus meetas, tai bent jau mąstau jame sudalyvauti. O su vilniumi nežinau, nors problemų nėra ten nuvykti, bet vilnius man menkai pažįstamas, centrą bent jau žinau kažkiek. Pastebėjau, kad kauniečių čia daugiau yra, tad labai malonu. Tad ir suorganizuot galima daryti.
    Clamoadte
    Clamoadte


    Pranešimai : 47
    Užsiregistravo : 2010-08-31

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ - Page 2 Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by Clamoadte Št. 02 26, 2011 10:53 pm

    Baimė, tapusi įpročiu, taip paprastai niekur savaime nedings..Iš tiesų vilniečiai tikri ir netikri užsnūdo ar "užsibarakidavo" savo kiautuose..Aš tarkim norėčiau susitikt su žmonėmis, turinčiais panašių problemų, bent kartą į mėnesį/dvi savaites..Norėtųsi pabūti, pasikalbėti, pasiguosti ar tiesiog kartu kur nors nueiti, ką nors nuveikti. Mes, lietuviai, savižudžių tauta, mėgstam save griaužti, savęs gailėtis, kita vertus, jaučiamės ir labai vieniši, vieni su savo problemomis, silpni ir neretai gėda pasirodyti silpnam, nesusitvarkančiam su savo gyvenimu...Vat panašus mąstymas galiausiai ir pribaigia ne vieną...Aišku, kur dar ekonominės problemos, skurdas, nedarbas, netolerancija, bet čia jau kita tema..Žodžiu, užuot tyliai skendę vienumoj, burkimės, bendraukim su tais, kurie tikrai pasistengs suprasti, nes ir jiems patiems trūksta supratimo, palaikymo. Virti savam minčių, jausmų katile neretai - tikra pražūtis, jei taip nuolatos - gali imti kliedėti.
    Tai va nebūtina rengti masinį susitikimą, gal ir šiaip, pvz., kas nors nori kur nueiti, tai teišdrįsta pasiūlyt, gal atsiras norinčių. Tai va, aš paprastai galėčiau savaitgaliais susimatyt, jei kas norėtų, išdrįstų pabendraut. Kad ir į bažnyčią nueit Smile ,nors nesu praktikuojanti katalikė, tačiau visai patinka paklausyt giesmių, vargonų ir pabūt tokioj aplinkoj, gal į ŠMC nueit, gal pasivaikščiot tiesiog, kad ir nueit į biblioteką, į susitikimą su rašytoju, kurio gal net knygų neskaitai...
    skaitmuo
    skaitmuo


    pabaisa
    Female Pranešimai : 266
    Užsiregistravo : 2011-01-30
    Amžius : 35

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ - Page 2 Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by skaitmuo Št. 02 26, 2011 11:09 pm

    Labai gražiai parašei Clamoadte Smile O šiaip man irgi nebūtinas masinis susitikimas (toks gal net labiau ir gąsdina). Mano psichiką puikiai veikia dailės parodos, bet neinu ten. O neinu, nes... atrodo, kad darbuotojos stebi kiekvieną mano krustelėjimą. Žinoma, tada paveikslų kaip ir nematau. Baisi įtampa priverčia kuo greičiau išsinešdinti. O kai nueinu su kuo nors, kažkaip viskas kitaip. Aišku, tada negaliu valandą stovėti prie paveikslo ir jį analizuoti, bet įspūdžiai, emocijos - kur kas geresni.
    Zetsu
    Zetsu


    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ - Page 2 Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ - Page 2 Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by Zetsu Sk. 02 27, 2011 8:03 am

    Clamoadte, sutinku 100% tai ką pasakei. Mąstymas panašus. Tikrai nereikia masinio čia laukti organizavimo, galima ir pavieniais susitikti kai tame pačiame mieste gyvename. Nors aš pats esu užmiestyje, ne mieste gyvenantis, bet man nėra sunku nusigauti į miestą(kai važiuoja Kauno miesto autobusai ir nuolatinį turiu su nuolaida studento), ir taip esu įpratęs važinėti į paskaitas, dabar į gydymo įstaigą ilgą kelia. Tad manau galima paprastai su kitu norinčiu imti ir susitikti. O masinį, didesnį susitikimą ir taip galima susiorganizuoti, vėlesniam, atšilus orams, bus smagiau kur pasėdėti lauke, o ne kavinėse ir pan. Jei yra dabar noras didelis ir dabar galima daryti didelį susitikimą, tik reikia, kad rodytumėte norą. Kitaip nieko ir nebus.
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ - Page 2 Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by FreaK Sk. 02 27, 2011 8:16 am

    Clamoadte rašo:
    Tai va nebūtina rengti masinį susitikimą, gal ir šiaip, pvz., kas nors nori kur nueiti, tai teišdrįsta pasiūlyt, gal atsiras norinčių. Tai va, aš paprastai galėčiau savaitgaliais susimatyt, jei kas norėtų, išdrįstų pabendraut. Kad ir į bažnyčią nueit Smile ,nors nesu praktikuojanti katalikė, tačiau visai patinka paklausyt giesmių, vargonų ir pabūt tokioj aplinkoj, gal į ŠMC nueit, gal pasivaikščiot tiesiog, kad ir nueit į biblioteką, į susitikimą su rašytoju, kurio gal net knygų neskaitai...


    norėčiau kur nors nueiti, seniai kine buvau, taikomosios dailės muziejuje gera art deco paroda, kitam aukšte berods karalienės Viktorijos laiku apdaru paroda.XD

    taigi esu atviras padarėlis pasiūlimamas
    Zetsu
    Zetsu


    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ - Page 2 Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ - Page 2 Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by Zetsu Sk. 02 27, 2011 8:21 am

    deLiriOusIndiViduaL, man būtų įdomu susitikti su tavimi, sudominai savo išsiskyrimu. Nes man žmonės labai patinka išsiskiriantys ir esantys kitokie. Nors negerai galvoti neigiamai, bet vis vien yra tą, kad tiesą gali būti ir tokia, kad neatitiksiu ir aš tų tavo lūkesčių ir pan. Seniai Vilniui buvau, gaila darbo dienos užimtos su gydymu, lieka savaitgalis. Ko taip paprastai nemėgėjas savaitgaliais vykti.
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ - Page 2 Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by FreaK Sk. 02 27, 2011 8:29 am

    na, jei kada užplauks - visada prašom Smile mielai susitikčiau.
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ - Page 2 Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ - Page 2 Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by TheBlueSun Pir. 03 21, 2011 8:54 pm

    Tai žmonės žada daryt antrą susitikimą Vilniuj, ar kaip? Ir kodėl kaunietė turi to klaust? Juokiasi Galbūt, labai tik gal, bet galbūt susikaupčiau drąsos ir pati į Vilnių tokia proga atsibelsčiau Smile
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ - Page 2 Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by FreaK Pir. 03 21, 2011 8:55 pm

    taiva,kad kol kas vilnius tyli Sad, o tave norėčiau tikrai susitikt :3


    Paskutinį kartą redagavo FreaK, Pir. 03 21, 2011 10:26 pm. Redaguota 1 kartą
    Zetsu
    Zetsu


    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ - Page 2 Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ - Page 2 Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by Zetsu Pir. 03 21, 2011 9:52 pm

    Vilniui senokai buvau, tad manau būtų smagu joje pasibūti, nuvykti. Gaila, kad nevyksta jokie susitikimai.
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ - Page 2 Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by FreaK Pir. 03 21, 2011 10:25 pm

    gali,bet vilniečiai užusnudo pavasario miegu vietoj pabudimo.....
    Zetsu
    Zetsu


    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ - Page 2 Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ - Page 2 Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by Zetsu Antr. 03 22, 2011 6:55 am

    Matyt užpuolė pavasarinė sezoninė depresija - http://psichoterapija-jums.lt/Straipsniai-pavasario_depresija.htm
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ - Page 2 Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by FreaK Antr. 03 22, 2011 7:41 am

    reiks paskaityt,man kaip tik geriau ^^
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ - Page 2 Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by FreaK Antr. 03 22, 2011 6:04 pm

    ok, pasiduodu, nenorit nereikia, teks iš kitur man semtis įkvėpimo kovai su užsisėdėjusia fobija.
    Zetsu
    Zetsu


    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ - Page 2 Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ - Page 2 Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by Zetsu Antr. 03 22, 2011 6:06 pm

    Neprarask vilties, gal dar atsiras, kai labiau gamta atsigaus.
    MoonShine
    MoonShine


    harmoningas
    Male Pranešimai : 133
    Užsiregistravo : 2011-03-16
    Miestas : Kaunas

    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ - Page 2 Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by MoonShine Št. 04 09, 2011 1:26 pm

    Freak, kur tu matai problemą, a? Nori, imi ir suorganizuoji. Organizavimas turi daug pliusų - pasirenki sau patogų laiką ir norimą/mėgstamą vietą. Maža to, jei niekas kitas ir neateis, tai tau neteks su niekuo susitikti ir apturėt nepatogių/nejaukių situacijų. O bet kas kitas eidamas į susitikimą žinos, kad kaip minimum ten būsi tu ir vargu ar dėl to jausis drąsiau... Išvada: susitikimus organizuoja bailiai Very Happy

    Sponsored content


    gal yra norinčių antro susirikimo? ^^ - Page 2 Empty Re: gal yra norinčių antro susirikimo? ^^

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Antr. 05 07, 2024 6:46 pm