Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


2 posters

    Ar viskas eina i pabaiga?

    Bailiukas
    Bailiukas


    Male Pranešimai : 6
    Užsiregistravo : 2014-11-20

    Ar viskas eina i pabaiga? Empty Ar viskas eina i pabaiga?

    Rašyti by Bailiukas Sk. 06 21, 2015 9:59 pm

    Sveiki visi.
    Senai cia buvau uzsiregistraves, bet labai greit isejau ir nelankiau forumo, o grizau cia, noredamas vieno dalyko paklausti ir savo tautiecius aplankyti Smile

    Atsiprasau, jei sita tema nelabai tinka i si skyriu, bet vistiek, jus nieko apie mane nezinot ir cia as biski parasysiu apie save, taigi gal cia ir dar vienas prisistatymas.

    Taigi va, pagrindinis dalykas. Gyvenu as Anglijoj jau beveik 5 metus.
    Prisimenu, kai dar gyvenau Lietuvoj, ziuredavau visokias pazinciu skilteles, keleta svetainu ir visur budavo gan nemazai skelbimu nuo merginu, paprastu skelbimu - "ieskau vaikino", santykiams, draugystej ir t.t.

    O kas gi dabar? Pries savaite buvau aplankes 3-4 svetaines su pazinciu skelbimais. Apziurejau apie 40-60 skelbimu. Ir tik 3, TIK 3 is ju sake, kad mergina iesko vaikino santykiams. O ka gi sake kiti?
    O visi kiti skelbimai siulo erotini masaza, merginos iesko vyru uz paramele, del sekso uz pinigus.
    Kaip as nustebau...
    Beje, skiltele paprasta, "Pazintys", ne "Suaugusiems".
    Seksas uz pinigus, labai daug skelbimu. O kai as dar gyvenau Lietuvoj, ne prisimenu nei vieno tokio skelbimo, skyriuje "Pazintys"...

    Tai va, nuliudau biski Sad
    Ar tai reiskia, kad Lietuvoj padetis vis blogeja?
    Situacija tampa vis blogiau?
    Merginos jau nebeiesko vaikinu santykiams, jau reikia tik pinigu, finansines paramos.

    Man toks jausmas, kad Lietuva greit grius. Isniks. Nebebus Lietuvos ateity.
    Tai va, draugu as Lietuvoj neturiu, tik seima ir jems sekasi ne geriausiai (tai dar viena priezastis manyti, kad ne viskas ten gerai) todel klausiu jus, pasakykit, mano mieli draugai, ar tikrai viskas labai blogai Lietuvoj?
    Kaip sekasi jums?
    Ka galvojat, ka mastot?
    avatar
    -


    Ar viskas eina i pabaiga? Clearb10
    Male Pranešimai : 21
    Užsiregistravo : 2015-06-20

    Ar viskas eina i pabaiga? Empty Re: Ar viskas eina i pabaiga?

    Rašyti by - Pir. 06 22, 2015 12:40 pm

    -


    Paskutinį kartą redagavo -, Sk. 07 10, 2016 8:47 am. Redaguota 1 kartą
    Bailiukas
    Bailiukas


    Male Pranešimai : 6
    Užsiregistravo : 2014-11-20

    Ar viskas eina i pabaiga? Empty Re: Ar viskas eina i pabaiga?

    Rašyti by Bailiukas Sk. 06 28, 2015 6:39 pm

    Aciu uz atsakyma Smile
    Siaip klausimu buvau uzdaves, gan tikrai man svarbiu, o zmones tiesiog praejo.
    Pffff.
    Vistiek.

    Sponsored content


    Ar viskas eina i pabaiga? Empty Re: Ar viskas eina i pabaiga?

    Rašyti by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Dabar yra Pir. 05 06, 2024 9:35 pm