Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


3 posters

    Sociofobija ir vieši renginiai

    Knyaz Myshkin
    Knyaz Myshkin


    misty
    šėtoniškas
    Female Pranešimai : 322
    Užsiregistravo : 2013-07-19
    Miestas : Vilnius

    Sociofobija ir vieši renginiai Empty Sociofobija ir vieši renginiai

    Rašyti by Knyaz Myshkin Pir. 01 18, 2016 2:20 pm

    Sveiki, aš myliu klasikinę muziką, bet... nueit į koncertus negaliu. Kadais galėjau, bet pamažėl taip užsifobinau, kad galiu tik pasvajoti apie koncertą, ypač klasikinės muzikos, kur visi labai rimti susėdę klausos ir aš visa kretanti ten niekaip neįsipaišau. Mad
    Ar yra kam tekę nugalėt baimes prieš koncertus, parodas, poezijos vakarus ir pan.?
    avatar
    niekas


    Sociofobija ir vieši renginiai Clearb10
    Female Pranešimai : 761
    Užsiregistravo : 2010-11-08
    Miestas : Kaunas

    Sociofobija ir vieši renginiai Empty Re: Sociofobija ir vieši renginiai

    Rašyti by niekas Antr. 01 19, 2016 12:34 am

    Negalėtum net su geru draugu ar vyru nueit?

    Esu viena ėjus ir į koncertą ir į spektaklį. Bet čia tuos ėjimus galima suskaičiuot ant vienos rankos. Beje, nusipirkt bilietą kokioj tiketoj irgi gali būt ne ką menkesnis iššūkis Juokiasi
    Knyaz Myshkin
    Knyaz Myshkin


    misty
    šėtoniškas
    Female Pranešimai : 322
    Užsiregistravo : 2013-07-19
    Miestas : Vilnius

    Sociofobija ir vieši renginiai Empty Re: Sociofobija ir vieši renginiai

    Rašyti by Knyaz Myshkin Antr. 01 19, 2016 12:57 am

    niekas rašo:Negalėtum net su geru draugu ar vyru nueit?
    Negalėčiau. Vyras gal ir padėtų, bet jis nesilanko tokiuose renginiuose, o prieš draugus man gėda, kad kratausi.
    Šiaip labai norėčiau į klasikinės muzikos koncertą nueiti, bet nežinau kaip... Jaučiu, kad daug prarandu, kad nevaikštau į koncertus. Nes žinau, kad turėčiau didelio malonumo.
    Monster
    Monster


    Sociofobija ir vieši renginiai Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    Sociofobija ir vieši renginiai Empty Re: Sociofobija ir vieši renginiai

    Rašyti by Monster Tr. 01 20, 2016 5:35 pm

    Yra teke karta kai Vilniuj koncerte buvau, manau pavyko nugalet todel kad labai norejau nueit ir kad tai buvo vienintelis sansas kuris daugiau nepasikartos, iki sios dienos dziaugiuosi kad vis delto nuejau. Baisiausia tai buvo pries pati koncerta kai visi specialiai apsirenge ejo, o as paprastai, ir eilej stovet kai tie su kamerom vaiksciojo aplink. paciam koncerte kazkur pries jam ipusejant jauciaus gerai kaip niekad, netgi sokinejau ir mosikavau rankom visaip nes buvau isitikines kad visu demesys sukoncentruotas i scena. Tamsa irgi pridejo pasitikejimo savimi.

    Manau su klasikine muzika butu daug paprasciau, zmones eitu paprastai, su dzinsais ar kostiumais, nemanau kad butu zurnalistu su kamerom prie iejimo (nors ziurint koks koncertas)
    Knyaz Myshkin
    Knyaz Myshkin


    misty
    šėtoniškas
    Female Pranešimai : 322
    Užsiregistravo : 2013-07-19
    Miestas : Vilnius

    Sociofobija ir vieši renginiai Empty Re: Sociofobija ir vieši renginiai

    Rašyti by Knyaz Myshkin Tr. 01 20, 2016 6:21 pm

    Matai mane gąsdina pats sedėjimas žmogus prie žmogaus, vos ne alkūnėm trinies, o kai kur ir trinies. Aš bijau, kad kas pastebės kaip pradedu tirtėti ir aišku pradedu tirtėt, tada dar labiau susikontūziju ir nebegaliu tvert tada. Užburtas ratas, bijau kad bijosiu... Suvokiu, kad absurdas, bet su kūnu nieko negaliu padaryt, neįkalbu savęs nebijot.
    Knyaz Myshkin
    Knyaz Myshkin


    misty
    šėtoniškas
    Female Pranešimai : 322
    Užsiregistravo : 2013-07-19
    Miestas : Vilnius

    Sociofobija ir vieši renginiai Empty Re: Sociofobija ir vieši renginiai

    Rašyti by Knyaz Myshkin Kv. 01 21, 2016 7:41 pm

    Pažiūrėjau operhauso spektaklius ir bilietų pirkimo ypatybes, galima tikslią vietą pasirinkt kaip kine. O yra kelios tokios vietos teatre kur vienas sėdi, aišku pačiam gale ir nieko ten nematai, bet aš ir eičiau ne tiek žiūrėt kiek klausyt.... Bišk euforija apėmė. Awesome Awesome Awesome

    Sponsored content


    Sociofobija ir vieši renginiai Empty Re: Sociofobija ir vieši renginiai

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 04 26, 2024 4:37 pm