Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


  Alkoholis

  Anonymous
  Sve?ias
  Svečias

  Alkoholis - Page 2 Empty Re: Alkoholis

  Rašyti by Sve?ias on Antr. 01 10, 2012 3:50 pm

  norm=ddddddddddddddddddd
  oryktis
  oryktis

  Male Pranešimai : 381
  Užsiregistravo : 2011-12-09

  Alkoholis - Page 2 Empty Re: Alkoholis

  Rašyti by oryktis on Antr. 01 10, 2012 11:52 pm

  secret666z rašo:Alkoholis - nuodas. Pagal naujausias mokslo žinias, alkoholis yra vienas iš kenksmingiausių narkotikų. Tai yra žalingiausias narkotikas einantis po heroino ir kreko. Iliuzija - tai , kad jis suteikia drasos. Jis tik pašalina afektus t.y. suvaržymus, nuo nederamo elgesio, drovumą, nepasitikejimą savimi. Čia kažkas buvo užsiminę, kad išgėrę alkoholio neraudonuoja, o aš drįsčiau paprieštarauti. Alkoholio veikiamos odos kraujagysles būna suparalyžiuojamos ir dėl to jomis pradėjus tekėti daugiau kraujo kyla iliuzija, kad kūnas sušilo, nors realiai sušilo tik viršutinis kūno sluoksnis, kuris apgaudamas reciaptorius apgauna ir mus. Išgėrusio žmogaus veidas bus raudonas, nes bus issiplete kapiliarai. Alkoholiko veidas visada raudonas, kadangi alkoholis ilgainiui negryžtamai išplečia kapiliarus. Nepykit draugai, kad nukrypau nuo temos, tačiau tikiuosi, kad bent dalis informacijos Jums bus naudinga ir norečiau pasakyti, kad alkoholis NEGYDO sociafobijos. Alkoholis - depresantas. Jis linkęs kelti depresiją, neigiamas emocijas (man teko tai patirti). Alkoholis tik laikinai panaikina baimes, tačiau jis ilgainiui ,deje, gali būti reikalingas, kaip narkomanui narkotikai nuo abstinencijos.. Alkoholis - Page 2 2443769293
  Gamtoje nėra tokių kategorijų kaip "nuodas" ir "nenuodas". Yra vien chemija Smile Ir ta pati medžiaga gali būti vienu metu ir kenksminga ir ne. Tuo labiau frazė "narkotikai" irgi realiai yra daugybė skirtingų cheminių medžiagų, su skirtingu poveikiu, kurios tarpusavyje visiškai nesusijusios (nu nebent tiek, kad žmonės nusprendė vadinti "narkotikais"). Lyginti kuris narkotikas "stipresnis", tai yra panašiai, kaip lyginti kas daugiau suteikia malonumo: koldūnai ar grupė "abba".
  Skirtumo tarp "drąsos suteikimo" ir "suvaržymų pašalinimo" nematau. Savaime aišku, jog "drąsa" tai nėra kažkokia cheminė medžiaga, kurios turi alkoholis. Tai jei frazę "suteikia drąsos" bandysime suprasti pažodžiui, tai tikrai niekas jos nesuteikia Smile tik sukuria kažkokias aplinkybes, dėl kurių gali jaustis drąsesnis.

  Tiek kritikos "naujausioms mokslo žiniom" Smile Bet, nepaisant mano kabinėjimosi, iš esmės sutinku, reikia su alkoholiu atsargiai. Tačiau, noriu pabrėžti, su vaistais taip pat reikia atsargiai. TIek tas, tiek anas, vienu metu gali ir padėti ir nuodyti.
  Aisling
  Aisling

  Nothing happens to me...
  galvojantis
  Female Pranešimai : 759
  Užsiregistravo : 2012-02-15
  Miestas : Town of laziness

  Alkoholis - Page 2 Empty Re: Alkoholis

  Rašyti by Aisling on Kv. 02 16, 2012 12:02 am

  Laikykit kvaila, bet aš tai alkoholio nelaikau blogybe ir nematau nieko blogo, kai žmogus, kuris turi saiką, nemaišo visko kartu ir žino kada pasakyti stop, neišgerinėja kiekvieną dieną, tai nematau nieko blogo tame, kad jis išgeria, kad ar tą bokalą/taurę vieną kitą, ar daugiau karts nuo karto, leidžia sau taip karais atsilaplaiduoti ir t.t.
  Man, tame nieko blogo nėra.
  Kiekvieno žmogaus organizmas alkoholį priima skirtingai.
  Tai, kad vienam žmogui alkoholis iššaukia depresiją, tai nereiškias, kad visus žmones jis prives iki depresijos.
  Nesakau, kad alkoholiu reikia gydyti savo sociafobijas ar pan. Žinoma, kad ne, alkoholis nėra vaistas, tačiau pritariu Orykčiui Razz kad ir tie vaistai atneša žalos irgi.
  Panikiere
  Panikiere

  Pranešimai : 22
  Užsiregistravo : 2012-02-24

  Alkoholis - Page 2 Empty Re: Alkoholis

  Rašyti by Panikiere on Pen. 02 24, 2012 3:17 pm

  Sveiki. Man alkoholis labai padeda kai reikia i vakarelius, sventes eiti. Dingsta problema...Bet kita diena padideja dvigubai.
  Anonymous
  Svečias
  Svečias

  Alkoholis - Page 2 Empty Re: Alkoholis

  Rašyti by Svečias on Pen. 02 24, 2012 10:17 pm

  kodel padideja dvigubai :o juk linksmas pachmeldienis dar labiau suartina visus Very Happy
  Panikiere
  Panikiere

  Pranešimai : 22
  Užsiregistravo : 2012-02-24

  Alkoholis - Page 2 Empty Re: Alkoholis

  Rašyti by Panikiere on Št. 02 25, 2012 10:17 am

  yulus rašo:kodel padideja dvigubai :o juk linksmas pachmeldienis dar labiau suartina visus Very Happy

  Very Happy joo. Bet jei pachmieladienis vyksta jau darbe, tai nelabai suartina su bendradarbiais Juokiasi
  raindrop
  raindrop

  snobiškas
  Female Pranešimai : 153
  Užsiregistravo : 2011-10-04
  Miestas : Kaunas

  Alkoholis - Page 2 Empty Re: Alkoholis

  Rašyti by raindrop on Št. 02 25, 2012 11:29 am

  o as manau, kad alkoholis yra blogai,
  Panikiere
  Panikiere

  Pranešimai : 22
  Užsiregistravo : 2012-02-24

  Alkoholis - Page 2 Empty Re: Alkoholis

  Rašyti by Panikiere on Št. 02 25, 2012 4:38 pm

  raindrop rašo:o as manau, kad alkoholis yra blogai,

  Kaip kazkuomet patare viena gydytoja (ne man, bet pritaikiau ir sau): visad rinkis mazesnes blogybes principu. Taip, alkoholis yra blogis, bet sociofobija tam tikrose salygose yra dar didesnis blogis. Uztai, jei yra vakarelis, kurio metu geriama, tikrai neatsisakau kokteilio ir tam vakarui pamirstu sociofobija. Beje, jei buciau neisgerusi sampano tai is pasimatymo su savo busimuoju vyru tikrai buciau pabegusi Smile
  falco
  falco

  įsimylėjęs
  Male Pranešimai : 235
  Užsiregistravo : 2011-12-01
  Amžius : 30
  Miestas : Kaunas

  Alkoholis - Page 2 Empty Re: Alkoholis

  Rašyti by falco on Št. 02 25, 2012 6:41 pm

  Aš alkoholio nevartoju, tačiau nesu blaivybės agitatorius, tiesiog čia kiekvieno žmogaus apsisprendimas, vis dėlto galėčiau patarti tiems, kurie, kaip ir aš nevartoja alkoholio:

  1) Nesistenkite greitai pabėgti iš nemalonių socialinių situacijų, bent jau aš komfortiškai tarp pirmą kartą matomų žmonių pasijaučiu tik po kokių 30-60 minučių ir paskui jau nereikia jokio alkoholio ar raminamųjų, kad sociofobija per daug netrukdytų,

  2) Jei nevartojate alkoholio, nepirškite šios idėjos kitiems per vakarėlius ar panašiai, dažniausiai tokios kalbos įkyri dauguma žmonių, nes tai tiesiog ginčas, kai abi pusės nenusileis.

  3) Jei per susitikimus kas nors pastoviai ir įkyriai siūlo "išgerti", susiplanuokite iš anksto keletą banalių temų, kad greitai galėtumėte nukreipti diskusiją.

  Tai tiek patarimų iš žmogaus, kuris niekad nevartojo alkoholio ir kažkaip tai ištvėrė tas nemalonias situacijas susitikimuose Very Happy
  Aisling
  Aisling

  Nothing happens to me...
  galvojantis
  Female Pranešimai : 759
  Užsiregistravo : 2012-02-15
  Miestas : Town of laziness

  Alkoholis - Page 2 Empty Re: Alkoholis

  Rašyti by Aisling on Št. 02 25, 2012 7:48 pm

  Su nr.2 labaaaai sutinku. Nepernešu, kai nevartojantys alkoholio pradeda dėstyti savo teorijas apie jį. Man jos dzin, jei kitas žmogus nevartoja, jam neskanu, nereikia ir t.t. tai tegul, aš prie jo nekimbu, nekišu jam bokalo, bet man asmeniškai patinka alkoholis, tas bokalas alaus yra skanu ir t.t. (bet žinau, kada pasakyti 'stop' ir nepadauginti), tad kai kitas pradeda savo teorijas dėstyti apie tai kaip tai nuodinga ar pan. tai už**sa negyvai ir tik atsitraukt nuo to žmogaus kuo greičiau norisi.
  Čia kaip ir su rūkymu. Būna, aišku, kad dažnai kitas pasiūlo tą cigaretę, pasakau "ačiū, nerūkau" ir tiek, neaiškinu jam savo, kodėl aš nerūkau, ką mano nuomone rūkymas duoda žmogui ir t.t., bet jei ir nenustoja kišti man ir sakyti "nu gi pabandyk", tai irgi geriau jau atsiriboju nuo tokių žmonių.
  falco
  falco

  įsimylėjęs
  Male Pranešimai : 235
  Užsiregistravo : 2011-12-01
  Amžius : 30
  Miestas : Kaunas

  Alkoholis - Page 2 Empty Re: Alkoholis

  Rašyti by falco on Št. 02 25, 2012 8:05 pm

  Na, aš šiuo požiūriu esu visiškai tolerantiškas, man netrukdo tai ką žmogus vartoja, jei tai nepadaro jo pavojingu ar priekabiu, išskyrus tuos atvejus kai sakykim nori uždaroje patalpoje rūkyti, nes tada tiesiog negali paeiti į šoną ir atsistoti taip, kad tie dūmai į tave neitų, kaip kad lauke. Tokiu atveju tiesiog paprašau išeiti į balkoną ar lauką Smile
  Breakthrough
  Breakthrough

  vilkinantis
  Female Pranešimai : 74
  Užsiregistravo : 2011-07-30
  Miestas : Vilnius

  Alkoholis - Page 2 Empty Re: Alkoholis

  Rašyti by Breakthrough on Antr. 07 17, 2012 9:19 pm

  Palaikau tą pusę, kuri mano, jog linksmintis galima ir be alkoholio Very Happy Niekada nebuvau didelė jo mėgėja, bet pastaruoju metu ėmė labai nepatikti jo sukeliamas apsvaigimas, galvos sukimasis. Gal ir linksma, bet jei padaugini, tai kitą dieną nejauku dėl savo veiksmų.
  Turintiems bendravimo problemų per daug lengva prie jo priprasti. O tada ir žiūri į savo kelionės kaimyną, kaip prieš susitikdamas su draugais išgeria buteliuką likerio...
  Lekonce
  Lekonce

  Pranešimai : 56
  Užsiregistravo : 2012-07-18

  Alkoholis - Page 2 Empty Re: Alkoholis

  Rašyti by Lekonce on Tr. 07 18, 2012 2:13 pm

  oryktis rašo:Nepykit, jei kartais tokia tema jau yra užvesta, peržvelgęs forumą neradau (bet, aišku, kiekvienos temos dar neperskaičiau Alkoholis - Page 2 540489 ).

  Noriu pasiteirauti koks jūsų santykis su alkoholiu?

  Mane alkoholis atpalaiduoja. Nors visur skamba propagandos "galime linksmintis ir be alkoholio", tačiau aš negaliu. Jei dalyvauju kokiame vakarėlyje, kuriame negeriama, tai visą laiką būnų susikaustęs ir su niekuo nebendraujantis. Nelinksma ir man, ir kitiems... Bet šiaip neesu alkoholikas (savęs bent jau nelaikau Smile ), geriu tik alų ir nenusigeriu, tik šiaip lengvai apgirstu. Tačiau be alaus neįsivaizduoju jokio normalesnio buvimo su žmonėm.

  Pakeisk įsitikinimą, kad tik alkoholis Tave atpalaiduoja (t.y. įkalbėk sau, kad ledų porcija ar "Bize" pyragaitis taip pat Tave atpalaiduoja) ir elkis taip, kaip kad būtum išgėręs-))), o jeigu rimtai, tai jeigu be alaus negali bendrauti, tai jau priežastis susimąstyti, gal verta kažką keisti?
  Samme
  Samme

  angeliškas
  Female Pranešimai : 286
  Užsiregistravo : 2012-09-17

  Alkoholis - Page 2 Empty Re: Alkoholis

  Rašyti by Samme on Pir. 09 17, 2012 6:28 pm

  Žiauriai padeda.Very Happy buvau susitikime, tai jokios baimės, net draugų susiradau.Very Happy bet paskui nebebendravau,nes bijojau susitikti.Sad
  Knyaz Myshkin
  Knyaz Myshkin

  misty
  šėtoniškas
  Female Pranešimai : 322
  Užsiregistravo : 2013-07-19
  Miestas : Vilnius

  Alkoholis - Page 2 Empty Re: Alkoholis

  Rašyti by Knyaz Myshkin on Antr. 08 13, 2013 4:49 am

  Oi, alkoholis man yra blogis, porą metų negeriu nei lašo ir labai tuo džiaugiuosi...
  avatar
  niekas

  Alkoholis - Page 2 Clearb10
  Female Pranešimai : 761
  Užsiregistravo : 2010-11-08
  Miestas : Kaunas

  Alkoholis - Page 2 Empty Re: Alkoholis

  Rašyti by niekas on Antr. 08 13, 2013 11:23 am

  Kaip ir negėriau, bet dabar pradeda traukt šiek tiek. Gi turi būt kažkas skanaus Juokiasi 
  Knyaz Myshkin
  Knyaz Myshkin

  misty
  šėtoniškas
  Female Pranešimai : 322
  Užsiregistravo : 2013-07-19
  Miestas : Vilnius

  Alkoholis - Page 2 Empty Re: Alkoholis

  Rašyti by Knyaz Myshkin on Tr. 08 14, 2013 2:24 pm

  niekas, o ar tikrai skanu?
  Alus kažkada buvo skanus, dabar turbūt reik į Prahą važiuot norm. alaus atsigert, kad skanu būtų, bent man brolis taip kalba. Dar likeriukai nieko, o visa kita tai kas ten skanaus, degtinė šlykšti, vynas... ne kažką, sidras - sugadintas limonadas, apie tekilas, brendžius, konjakus - šlykštu gi. Nieko skanaus. Man skanu arbatos, o ypač vaistažolių, kurių pati pasirenku arba mama prirenka. Arba mėsytė kokia vytinta ar šašlai, vo... šašlai - gėris, o alkoholis brudas kažkoks, naudos jokios tūpas pasidarai ir tiek.
  avatar
  niekas

  Alkoholis - Page 2 Clearb10
  Female Pranešimai : 761
  Užsiregistravo : 2010-11-08
  Miestas : Kaunas

  Alkoholis - Page 2 Empty Re: Alkoholis

  Rašyti by niekas on Tr. 08 14, 2013 4:54 pm

  Gal aš patylėsiu
  Aisling
  Aisling

  Nothing happens to me...
  galvojantis
  Female Pranešimai : 759
  Užsiregistravo : 2012-02-15
  Miestas : Town of laziness

  Alkoholis - Page 2 Empty Re: Alkoholis

  Rašyti by Aisling on Tr. 08 14, 2013 6:08 pm

  Na gi, gal nereikia su "šlykštu" ir pan. Juk kiekvienam pagal skonį. Aš asmeniškai nesuprantu kaip gali kažkam geras raudonas vynas būti neskanus. Neatsisakau stikliuko viskio kai norisi. O vat likeriai tai man kaip tik.... :beee:Ir mano skoniui alaus Lietuvoje irgi yra, na, tik blogiausia, kad kai kurios vietos to mano geriamo alaus nemoka įpilti teisingai, o tai yra labai labai svarbu, kad jis būtu teisingai pilamas, nes kitaip gali būtu negeriamas, arba kitos vietos neišpilsto bačkos laiku.
  Skonis kiekvieno savitas. Ir poveikis alkoholio kiekvienam juk skirtingas. Ir mane asmeniškai jis gali paveikti skirtingai, žiūrint į pavargimo lygį, į tai ką geriu ir t.t. Ir čia yra tik mano pačios pareiga mokėti suprasti save ir kaip mane kažkas paveikia ir pačiai pasirūpinti, kad nepadauginčiau ir t.t.

  Tūpas pasidaro tas kas jau gal ir yra tūpas ir nesupranta, kad alkoholis ne vanduo, jo gėrimui turi būti riba ir tik tu pats gali ją pajausti, arba tie, kurie tik ir geria su tuo pačiu tikslu - nusitašyti. Jei nejauti, tai geriau ir neprasidėk su juo, o jei moki prie maisto išgerti taurę kitą ir su tuom ir pabaigti, tai nieko tame blogo nematau. Alkoholis nėra blogis, patys žmonės yra. Tik idiotas išgėręs nemąsto, nes juk ne kiekvienas išgėręs nesupranta, kad yra išgėręs, sėdasi prie vairo ir t.t.

  Ir progai esant ten tas šiek tiek smarkesnis išgėrimas irgi man nėra kažkas siaubingai siaubingo, jei tik moki save valdyti.

  Tad, nieko nematau alkoholiniuose gėrimuose "šlykštaus", tam tikri man yra skanūs ir netgi labai, suprantu kaip jie gali paveikti, todėl jaučiu saiką. Bet negalėčiau įsivaizduoti pietų restorane be taurės vyno, jis padeda išaukšti maiste daugiau įvairių skonių, kai yra puikiai priderintas prie pasirinkto patiekalo, tada taip gražiai jie skamba kartu burnoje.

  O nauda...? Kodėl kažkas turi atnešti naudą? Kokia nauda iš pieno? Karvės pienas beje kenkia žmonėms, jis nėra mums skirtas gerti. Kokia nauda iš pieninio šokolado? Kokia nauda iš makaronų? Kokia nauda iš pyragų? Iš šašlykų? Iš vištos sparnelių? Iš.... daug ko kitko?
  Bet šiaip tikiu, kad daug maž visur yra kažkokios naudos, o ne tik kad tau tai skanu ir suteikia malonumą to valgymas ar gėrimas ar pan.
  Beje tam tikri alkoholiniai gėrimai labai rimtai turi naudą. Pvz guinness'as mažina cholesterolio kiekį, sumažina širdies smūgio riziką. Ne bereikalo jo sloganas yra "guinness is good for you" Razz

  Viskas šiaip pasaulyje keičiasi ir nauji moksliniai tyrimai dažnai paneigia tai kas būdavo manyta ankščiau. Niekas jau kreivai nebežiūri į besilaukiančią moterį, kuri gurkštelį vyno, nes naujais tyrimais besivadovaujantys daktarai tą netgi pataria.
  Raudonas vynas gali būti parankus turint problemų su kraujagyslėm, gali padėti sureguliuoti kraujospūdį, mažina tikimybę susirgti Alzhaimerio liga.... ir t.t.
  Kai kas sako taip, kai kas sako, kad alkoholos turi tik neigiamos įtakos. Aš asmeniškai manau, kad kiekvieną žmogų bet kas paveikia skirtingai. Vienuas gydo viena, o kitiems tas nepadeda. Vieni nuo kažko suserga, o kitų tai nepaliečia...
  Vis tiek viskas turi būti su tam tikra riba, reikia žinoti kiek ko kada galima, nes tikrai nesakau, kad alkoholis kaip koks vaistas ir jo vartojimas padės ten nuo kokių ligų išgyti. Ir kas čia žino, gal dar naujesni tyrimai vėl atvirkščiai parodys....

  Tai vat kad... viskas vis tiek galiausiai susideda į tai kas kiekvienam asmeniškai yra priimtiniau, nes tą žodelį iš š raidės galėčiau apie kai kurias žolelių arbatas pasakyti, arba apie kai kurį vandenį su gazu, apie mėtas, apie baklažanus ir dar daug apie ką.
  avatar
  Linum

  puikios nuotaikos
  Male Pranešimai : 163
  Užsiregistravo : 2013-02-14
  Amžius : 30

  Alkoholis - Page 2 Empty Re: Alkoholis

  Rašyti by Linum on Tr. 08 14, 2013 9:14 pm

  Tu tokius ilgus postus rasai ,kad net neskaitau Very Happy 
  kryptis
  kryptis

  atsipalaidavęs
  Female Pranešimai : 379
  Užsiregistravo : 2011-11-21
  Miestas : Vilnius

  Alkoholis - Page 2 Empty Re: Alkoholis

  Rašyti by kryptis on Tr. 08 14, 2013 10:34 pm

  o man kaip tik patinka skaityti ilgus postus, ypač kai jie yra įdomūs, rišlūs.

  apskritai nemėgstu žmonių kategoriškumo - jei man nepatinka, tai nereiškia, kad ir kitiems.

  seniau nemėgau brendžio, bet dabar ji galiu gerti su cola. Taip pat labai geros raudonos trejos devynerios, sidras somersby. alu galiu gerti beveik visoki. neseniai smarkiai apsinuodijau nuo sampano, viskio - tai į juos ilgai negalėsiu pažiūrėti.
  esu uzsieny gerusi degtines ir laimo longdrinka. nerealus skonis. keista kad Lietuvoj long drinkai visai nepopuliarūs.
  o labiausiai patinka visokie kokteiliai - mojito, cuba libre, cosmopolitan ir pan. baruose juose praktiskai nebūna alkoholio, kažkada naminius dariausi tai siaubingai į galvą trenkė.

  kartais tikrai būna malonus jausmas išgėrus - atsipalaiduoji, lengviau bendrauti, toks pakilimas sukyla. bet žinoma tai gali būti tik su gera kompanija. kažkada viena alu geriau tai tik bliaut pradėjau, gruzas uzejo ir miegot nuejau.
  Aisling
  Aisling

  Nothing happens to me...
  galvojantis
  Female Pranešimai : 759
  Užsiregistravo : 2012-02-15
  Miestas : Town of laziness

  Alkoholis - Page 2 Empty Re: Alkoholis

  Rašyti by Aisling on Kv. 08 15, 2013 12:55 am

  Tai ir nesakau, kad reikia skaityti mano postus. Kas domisi ne tik savo, bet ir kitu - paskaitys, ir nesavarbu ar sutampa nuomone ar ne.
  Fisk
  Fisk

  Pranešimai : 99
  Užsiregistravo : 2010-10-21

  Alkoholis - Page 2 Empty Re: Alkoholis

  Rašyti by Fisk on Kv. 08 15, 2013 11:51 am

  Linum rašo:Tu tokius ilgus postus rasai ,kad net neskaitau Very Happy 
  Skaityt gal ir neskaitot, bet užtat pats parašėt! Ir visai trumpą!
  Knyaz Myshkin
  Knyaz Myshkin

  misty
  šėtoniškas
  Female Pranešimai : 322
  Užsiregistravo : 2013-07-19
  Miestas : Vilnius

  Alkoholis - Page 2 Empty Re: Alkoholis

  Rašyti by Knyaz Myshkin on Pen. 08 16, 2013 8:56 am

  Aisling rašo:Na gi, gal nereikia su "šlykštu" ir pan. Juk kiekvienam pagal skonį. Aš asmeniškai nesuprantu kaip gali kažkam geras raudonas vynas būti neskanus. Neatsisakau stikliuko viskio kai norisi. O vat likeriai tai man kaip tik.... :beee:Ir mano skoniui alaus Lietuvoje irgi yra, na, tik blogiausia, kad kai kurios vietos to mano geriamo alaus nemoka įpilti teisingai, o tai yra labai labai svarbu, kad jis būtu teisingai pilamas, nes kitaip gali būtu negeriamas, arba kitos vietos neišpilsto bačkos laiku.
  Skonis kiekvieno savitas. Ir poveikis alkoholio kiekvienam juk skirtingas. Ir mane asmeniškai jis gali paveikti skirtingai, žiūrint į pavargimo lygį, į tai ką geriu ir t.t. Ir čia yra tik mano pačios pareiga mokėti suprasti save ir kaip mane kažkas paveikia ir pačiai pasirūpinti, kad nepadauginčiau ir t.t.

  Tūpas pasidaro tas kas jau gal ir yra tūpas ir nesupranta, kad alkoholis ne vanduo, jo gėrimui turi būti riba ir tik tu pats gali ją pajausti, arba tie, kurie tik ir geria su tuo pačiu tikslu - nusitašyti. Jei nejauti, tai geriau ir neprasidėk su juo, o jei moki prie maisto išgerti taurę kitą ir su tuom ir pabaigti, tai nieko tame blogo nematau. Alkoholis nėra blogis, patys žmonės yra. Tik idiotas išgėręs nemąsto, nes juk ne kiekvienas išgėręs nesupranta, kad yra išgėręs, sėdasi prie vairo ir t.t.

  Ir progai esant ten tas šiek tiek smarkesnis išgėrimas irgi man nėra kažkas siaubingai siaubingo, jei tik moki save valdyti.

  Tad, nieko nematau alkoholiniuose gėrimuose "šlykštaus", tam tikri man yra skanūs ir netgi labai, suprantu kaip jie gali paveikti, todėl jaučiu saiką. Bet negalėčiau įsivaizduoti pietų restorane be taurės vyno, jis padeda išaukšti maiste daugiau įvairių skonių, kai yra puikiai priderintas prie pasirinkto patiekalo, tada taip gražiai jie skamba kartu burnoje.

  O nauda...? Kodėl kažkas turi atnešti naudą? Kokia nauda iš pieno? Karvės pienas beje kenkia žmonėms, jis nėra mums skirtas gerti. Kokia nauda iš pieninio šokolado? Kokia nauda iš makaronų? Kokia nauda iš pyragų? Iš šašlykų? Iš vištos sparnelių? Iš.... daug ko kitko?
  Bet šiaip tikiu, kad daug maž visur yra kažkokios naudos, o ne tik kad tau tai skanu ir suteikia malonumą to valgymas ar gėrimas ar pan.
  Beje tam tikri alkoholiniai gėrimai labai rimtai turi naudą. Pvz guinness'as mažina cholesterolio kiekį, sumažina širdies smūgio riziką. Ne bereikalo jo sloganas yra "guinness is good for you" Razz

  Viskas šiaip pasaulyje keičiasi ir nauji moksliniai tyrimai dažnai paneigia tai kas būdavo manyta ankščiau. Niekas jau kreivai nebežiūri į besilaukiančią moterį, kuri gurkštelį vyno, nes naujais tyrimais besivadovaujantys daktarai tą netgi pataria.
  Raudonas vynas gali būti parankus turint problemų su kraujagyslėm, gali padėti sureguliuoti kraujospūdį, mažina tikimybę susirgti Alzhaimerio liga.... ir t.t.
  Kai kas sako taip, kai kas sako, kad alkoholos turi tik neigiamos įtakos. Aš asmeniškai manau, kad kiekvieną žmogų bet kas paveikia skirtingai. Vienuas gydo viena, o kitiems tas nepadeda. Vieni nuo kažko suserga, o kitų tai nepaliečia...
  Vis tiek viskas turi būti su tam tikra riba, reikia žinoti kiek ko kada galima, nes tikrai nesakau, kad alkoholis kaip koks vaistas ir jo vartojimas padės ten nuo kokių ligų išgyti. Ir kas čia žino, gal dar naujesni tyrimai vėl atvirkščiai parodys....

  Tai vat kad... viskas vis tiek galiausiai susideda į tai kas kiekvienam asmeniškai yra priimtiniau, nes tą žodelį iš š raidės galėčiau apie kai kurias žolelių arbatas pasakyti, arba apie kai kurį vandenį su gazu, apie mėtas, apie baklažanus ir dar daug apie ką.
  Na aš jautriai reaguoju į alko matyt dėl to, kad gyvenu su broliu alkoholiku, kuris dar būna ir agresyvus. Patirtis mano nekokia. Todėl turbūt ir šlykštu. O geriančių saikingai aš pažįstu tik vieną, kitą... Dabar "pažinosiu" ir dar vieną - forume.Very Happy Šiaip man baisu, kad yra daug žmonių su alko problemom, bent mano kartos. Nežinau kodėl taip yra. Liūdna tiesiog.
  Murleen
  Murleen

  slegiantis
  Female Pranešimai : 18
  Užsiregistravo : 2016-04-21

  Alkoholis - Page 2 Empty Re: Alkoholis

  Rašyti by Murleen on Pen. 04 22, 2016 4:45 pm

  Nedraugauju su alkoholiu visiškai. Labiausiai dėl to, kad visą vaikystę mačiau į alkoholizmą klimpstantį tėvą. Alkoholis man atgrasus.

  Sponsored content

  Alkoholis - Page 2 Empty Re: Alkoholis

  Rašyti by Sponsored content


   Dabar yra Št. 10 31, 2020 2:53 pm