Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+86
Robina
m&m
citrinusultys
nesvarbu
RVJ
Martynute
nirvana
AC
škac
firefly
Pipe
Wrong
Emocija
vienasvienas
suo4444
Knyaz Myshkin
Padangiu klajoklis
MelaOi
Samme
Lietuvis01
WuWei
Aisling
sehir
Valio_morkom
Smėlis_mano_batuose
buroke2
-saule17zuikutis
lialialia
Žiežula
falco
Panikiere
Colak
rokas
oryktis
Vicious
tangeni
LyjaPaukštukais
GK
Butterfly.
0felija
Husky
kryptis
eklampsija
raindrop
ghjghjghj
kEstas
kvailiukas
Fairouz
nulis
Ida
lol
anafoj
Saulele
niekas
siaip
Mari
shadow
buroke
Austuke
Della
MoonShine
andrius
fille.bizarre
Monster
mars111
Žalias
skaitmuo
Fisk
TheBlueSun
Zetsu
Vilmux
exotica
Tylenis
NoKaDoTa
PanelėKatastrofija
wortkarg
Zebra
Klara
Clamoadte
8
Zuikis bailys
atkaklumas
vilistelis
wildstrawberries
Dream
FreaK
90 posters

    Susipažinkim ;3

    vilistelis
    vilistelis


    Male Pranešimai : 109
    Užsiregistravo : 2010-08-01
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 6 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by vilistelis Št. 09 11, 2010 11:03 pm

    Dar norėčiau kreiptis į dream. Ar yra įmanoma dėl tvarkos ir patogumo postus apie susitikimą perkelti į skyrelį pvz. Susitikimai>Vilnius. O šią temą palikti susipažinimui?
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 6 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by FreaK Št. 09 11, 2010 11:19 pm

    Damn....parasei net visa kalba! ^^ labai saunu,kad taip smagu tau buvo ir paliko gera ispudi meet'as.O del atskiros temos , manau dream tikrai nesupyktu.^^ bet galima palaukt ir pritarimo,nors as neiskenciau ir keleta sukuriau XD kaip matot.
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 6 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by FreaK Št. 09 11, 2010 11:22 pm

    beje, video - YOU ARE NOT ALONE temoj youtube filmukai ^^
    NoKaDoTa
    NoKaDoTa


    kosmose
    Male Pranešimai : 51
    Užsiregistravo : 2010-09-11
    Miestas : Vilnius Panevėžys Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 6 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by NoKaDoTa Sk. 09 12, 2010 1:35 am

    Sveiki,

    Kaip džiugu, kad yra pagaliau toks forumas, kuriame galime pabendrauti šia sociofobijos ir kitokiomis temomis. Pamenu, daug metų tokios vietos ieškojau, galvojau sukurti, bet planai niekur nepajudėjo. Smagu, kad šiuo metu čia esu. Tikiuosi šis forumas gyvuos ilgai, nes socialinių baimių patiria tikrai daug žmonių, ir sociofobiją turinčių taip pat per daug, tik kad juos sutikti, pabendrauti, susipažinti yra be galo sunku, be tokių pagalbos būdų.
    Dream
    Dream


    svajojantis
    Male Pranešimai : 645
    Užsiregistravo : 2010-03-13
    Amžius : 36
    Miestas : Kaunas / Kulautuva

    Susipažinkim ;3 - Page 6 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Dream Sk. 09 12, 2010 2:08 am

    Sveiki visi naujai prisijungę welcome tikiuosiu maloniai ir galbūt net naudingai praleisite laiką bebras


    vilistelis rašo:Aš irgi norėčiau pasidalinti įspūdžiais iš susitikimo. Man tai buvo taip kažkas nekasdieniško, atrodė tokie dalykai būna tik pasakose:)
    Myte dalyvavome penkiese. Amžius buvo nuo 18 iki 28m.
    Aš pirmą kartą susitikau su žmonėmis kurie „prisipažįsta“, kad turi sociofobiją. Ir galiu pasakyti kad jie aukštyn kojom apvertė mano įsivaizdavimą, kokie yra šios baimės paliesti žmonės. Pabandysiu remdamasis savo maža patirtimi, šiek tiek su ironija, apibūdinti, kaip atrodo tipinis sociofobas:

    Jie yra labai protingi, yra pabandęs/bandys studijuoti bent du skirtingus dalykus, daug skaito. Jie visai nėra tylūs. Kai kurie sociofobai netgi turi žinių vedėjo balsąSmile Kai kurie sociofobai turi statistinės informacijos visiems gyvenimo atvejams. Jie labai sklandžiai ir entuziastingai dėsto mintis ir yra labai draugiški ir supratingi. Jie taip stengiasi vieni kitų klausytis, kad net vengia eiti į tualetą, bijodami, kad neišgirs kokios įdomios minties:)
    Ir galiausiai aprašysiu „tipinio sociofobo“ išvaizdą. Jie/jos yra tikri gražuoliai, tikrai nė vienas nesugadintų žurnalo viršelio, rengiasi labai skoningai, elegantiškai:)

    Tai va. Kas keisčiausia viso to negalėčiau pasakyti apie save. Nežinau ar pastebėjote , bet mane visą susitikimą buvo apėmęs drebulys. Tik nežinau kodėl, man tikrai buvo labai gera su jumis ir būčiau galėjęs jūsų klausytis ir kalbėtis iki ryto:) Kai grįžinėjau autobusu į Kauną, visą kelionę sėdėjau praradęs amą. bandžiau suprasti, kas šiandien įvyko:) Ačiū laibai visiems dalyvavusiems, jūs nuostabiausi:)

    Taip pat kviečiu visus kitus prisijungti sekantį kartą! Nesigailėsite:) Jūsų dabartinė nuotaika ar įsivaizdavimas apie save tikrai negali būti priežastis nedalyvauti:) Taip pat labai norėčiau, kad atsirastų daugiau žmonių iš Kauno ir padarytume susitikimą Kaune:)


    Tai jei teisingai supratau susitikime buvo ir dalyvių dar nediskutavusių šiame forume? Smile
    Gaila, kad neišėjo man atvažiuoti.. Save irgi sunkiai priskirčiau tavo aprašytam "tipiniam sociofobui", labiau net priešingybė.. Rolling Eyes dabar net galvoju, gal ir gerai, kad nevažiavau, nes sunkiai būčiau pritapęs.. Neutral Na taip stengiuosi būti draugiškas ir išklausyti kitų. kas ir belieka, kai nežinau ar nedrįstu pats ką pasakyti.. gal net ir į tualetą neičiau Juokiasi, bet čia labiau dėl to, kad nedrįsčiau.. Smile

    Galiu sukurti atskirą kategoriją susitikimams. O dėl perkėlimo nežinau ką daryti su tokiais pranešimais kuriuose kalbama ne vien tik apie susitikimą. Rolling Eyes

    Šiaip kai kūriau forumą planavau, kad tie kas norės prisistatyti po atskirą temą susikurs, bet taip gavosi, kad visi vienoje temoje prisistatinėja ir apskritai apie viską diskutuoja..happy Na, bet gal taip drąsiau ir paprasčiau vienoje temoje rašyti? Smile



    vilistelis
    vilistelis


    Male Pranešimai : 109
    Užsiregistravo : 2010-08-01
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 6 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by vilistelis Sk. 09 12, 2010 9:45 am

    Taip, vienas dalyvis buvo, kuris DAR nediskutavo:)

    Dream, visi iki vieno myto metu dalyviai galvojo, kad sociofobiją turi tik jie. O apie kitus galvojo, kad jie ne į tą susitikimą pataikėSmile)) Tai va, gali būti, kad tu sau atrodai visai kitoks, negu kiti tave mato.

    Jo, tikrai sudarkėm forumąSmile)) Tuos postus, kur kalbama ne vien apie susitikima ir po to sekancius to posto komentarus manau reiketu palikti cia. O kur vien apie konkreciai apie si susitikima-perkelti.
    NoKaDoTa
    NoKaDoTa


    kosmose
    Male Pranešimai : 51
    Užsiregistravo : 2010-09-11
    Miestas : Vilnius Panevėžys Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 6 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by NoKaDoTa Sk. 09 12, 2010 3:39 pm

    Bet kaip žavu, čia visų prisistatymus paskaitant, neįmanoma nepastebėti panašumų, artimų minčių ir galimų gerų draugysčių, vieno kito supratimo.

    Kitame susitikime, galbūt ir aš pasirodysiu, būtų visai smagu, dar viena džiugi galimybė pabendrauti ar tiesiog pasivaikščioti.

    Jeigu apie save truputį... taigi, esu vaikinas, kuriam sukako 23 metai prieš kelias savaites ir buvau labai tuo nepatenkintas, kadangi skaičius 23 yra visai negražus, patiko 22, toks jis švelnus, dabar laukiu 44, nes čia taip pat gražus. Kaip ir užteks ;D na gal ir ne, taigi, dar truputį. Esu labai intravertiškas vaikinas, kuris vertiną tylą, ramybę, buvimą su savo mintimis. Per tai aš linkau į uždarumą, kadangi bendravimas, žmonės netraukė, tik tai nerimą ir neigiamas emocijas dažniausiai jie kėlė, tad nenuostabu, kad jų vengiau ir visiškai taip sakant išvengiau ;D praktiškai. Iki 19-20 metų man viskas buvo kaip ir puiku, ne socialine prasme, bet visgi buvau patenkintas taip kaip yra, prie uždarumo ir tokio gyvenimo būdo pripratau. Tačiau supratęs, kas manęs ateity laukia ir neigiamom emocijom užvaldant, pradėjau mokytis kitaip gyventi. Pradėjau nuo pradžių, internetu su žmonėmis bendrauti dar tuo metu buvo sunku, nemalonu, daug jėgų kainuodavo, tad nuo to ir pradėjau, po metų šiaip ne taip apsipratau. Antras žingsnis kelionių buvo, kad apsiprasčiau būti tarp žmonių, tad pasivaikščiojimų, klajonių netrūko, dar po vienų metelių, prasidėjo galiausiai tas realusis bendravimas, bet jis buvo keblus, tiksliau labai priklausantis nuo kitų žmonių. Su ekstravertais, tokiais begalo judriais man nesisekė ;D net ir norą prarasdavau, tad sunkiausia buvo rasti artimų žmonių, su kuriais būtų malonu, šiltą ir saugu. Galiausiai tokį sutikus, gyvenimas pakrypo kita linkme, dėl ko man tikrai džiugu. Pradėjau daugiau "normaliau" gyventi, įsidarbinau ir vėl tęsiau studijas, tad šiuo metu čia ir esu, o studijos tai - veterinarija. Žmonių dažniausiai nemėgstu, bet gyvūnus užtat myliu ;D
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 6 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by FreaK Sk. 09 12, 2010 5:55 pm

    butu smagu jei pasirodytum ;3 butum pavizdys tiems, kurie maziau drasesni.Beje, sveikas atvykes i ,kol kas maza, musu bendruomene ;3 Dziaugiames kiekvienu nauju nariu! ^^Susipažinkim ;3 - Page 6 Wolves0524091
    atkaklumas
    atkaklumas


    Female Pranešimai : 45
    Užsiregistravo : 2010-08-04
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 6 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by atkaklumas Sk. 09 12, 2010 10:34 pm

    Labas PaneleKatastrofija ir NoKaDoTa Susipažinkim ;3 - Page 6 530983

    As irgi buvau susitikime. Patiko tikrai Twisted Evil Jauciausi gerai, siltai sunny tik kartais drebuliuko bangos uzeidavo. Butu smagu ir su kitais pasimatyti Susipažinkim ;3 - Page 6 530983 Daugiau apie susitikima parasysiu prie 'Susitikimu'.

    Labas Dream Susipažinkim ;3 - Page 6 530983 O gal tau lengviau butu susitikti, jei pvz eitume kokio biliardo ar ko kito pazaisti, ar i kina, ar i gamta, zodziu ten, kur maziau bendrauti reiktu, tiesiog pasibuti. Ar pats gal isivaizduoji susitikimo vieta, situacija, kurioje jaustumeisi geriau ? Rolling Eyes

    NoKaDoTa, kodel dazniausiai nemegsti zmoniu?
    NoKaDoTa
    NoKaDoTa


    kosmose
    Male Pranešimai : 51
    Užsiregistravo : 2010-09-11
    Miestas : Vilnius Panevėžys Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 6 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by NoKaDoTa Sk. 09 12, 2010 10:48 pm

    Labas, Atkaklume (:

    Gaila, kad aš nebuvau šiame susitikime. Na bet nieko, tikiuosi dar jų bus, tik būsiu tuomet jau naujokas, kas nėra taip smagu, nors iš tiesų gal ir smagu, visuomet esu naujokas ;D

    Kodėl dažniausiai nemėgstu žmonių? Hmm... Svarbiausia būtų tai, kad jie kitus žmones vertintų, nelaikytų savęs viršiau kitų, neskriaustų, blogų žodžių nevartotų, pykčio į kitus nekreiptų. Šie dalykai dažniausiai priverčia neigiamus jausmus jiems jausti, o svarbiausia bendravime ir buvime tarp žmonių yra pasitikėjimas, saugumo jausmas, ką per tokius dažniausiai ekstravertiškus piktuolius sunku yra pasiekti, o tuomet ir jausmas būna, lyg jų nemėgstu.
    Anonymous
    Vilmut?
    Svečias


    Susipažinkim ;3 - Page 6 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Vilmut? Pen. 11 19, 2010 9:38 am

    Sveiki, as naujoke Susipažinkim ;3 - Page 6 530983 Turbut vyriausia - man 30 metu.Su sociofobija gyvenu jau daug metu, tik neleidziu jai manes iveikti. Bet buna situaciju, ypac kai esu tarp zmoniu, kai ji vis tik man pakisa koja.Salia sociofobijos - turiu ir eritrofobija (baime parausti) - turbut tai net didesne mano problema Labai noreciau jos atsikratyti - bet turbut visiskai to padaryti nepavyks.Bet labai noreciau sumazinti ja iki minimumo.Jau seniai pagalvodavau, kad labai noreciau sutikti daugiau zmoniu,kurie turi panasiu problemu, kaip ir mano.Labai apsidziaugiau perskaiciusi, kad jus organizuojat tokius susitikimus Susipažinkim ;3 - Page 6 1594517283 Labai noreciau sudalyvauti.
    avatar
    Tylenis


    Pranešimai : 240
    Užsiregistravo : 2010-10-28

    Susipažinkim ;3 - Page 6 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Tylenis Št. 11 20, 2010 8:38 pm

    Sveika atvykus, Vilmute Smile Džiugu matyti dar vieną naują narį, kaip žiūriu tai vis vienas po kito naujai čia registruojasi ir gyvuoja po biški šis forumas.
    exotica
    exotica


    Pranešimai : 26
    Užsiregistravo : 2010-11-11

    Susipažinkim ;3 - Page 6 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by exotica Pen. 12 10, 2010 4:01 pm

    Sveiki visi, sugalvojau trumpai prisistatyti, nors pirmiausia įžengiau į šį forumą kviesdama visus treniruotis viešo kalbėjimo baimei įveikti. Kol kas nepanorote, bet gal kažkada vis tiek susidomėsite ir mes šią idėją įgyvendinsime. Smile Man 27 metai, esu vilnietė, ir mano socialinė fobija prasidėjo nuo auditorijos baimės, su kuria aš pažįstama apie dešimt metų. Draugų turiu labai mažai ir retai su jais tesusitinku, dėl to jaučiuosi vieniša ir kitokia nei visi. Beje, man vienas nemaloniausių socfobijos aspektų yra tas neadekvatumo pojūtis. Šiaip terapinuosi savarankiškai, klausau audio įrašų. Kai daugiau uždirbsiu, noriu palankyti kognityvinę terapiją. Labai norėčiau su visais susitikti, ar Vilniuje, ar Kaune -- nėra didelio skirtumo. Patogiau Vilniuje. Smile Susidariau įspūdį, kad dauguma čia studentai, tai po sesijos gal realu tikėtis kokio meeto? Labai laukčiau. Smile
    Vilmux
    Vilmux


    Pranešimai : 3
    Užsiregistravo : 2010-11-19

    Susipažinkim ;3 - Page 6 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Vilmux Antr. 01 04, 2011 3:17 pm

    Sveikuciai, vis paskaitineju si foruma, bet gaila, kad dauguma tokie pasyvus...
    Labai noreciau sudalyvauti bendraminciu susitikime, galeciau padeti ir suorganizuoti, kad tik atsirastu daugiau norinciu - manau, kad geriausias budas atsikratyti baimiu - kuo dazniau su jomis susidurti, ir ismokti suvaldyti savo emocijas.Taigi, atsiliepkite visi, norintys kovoti su savo bedomis!!!Ieskokime galimybes susitikti, as labai UZ!!!
    Tiesa, as vilniete.Lauksiu susidomejusiu!
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    Susipažinkim ;3 - Page 6 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Sve?ias Antr. 01 04, 2011 11:29 pm

    Sveiki Susipažinkim ;3 - Page 6 489489 Esu septyniolikmetė, kuriai jau tuoj tuoj sueis pilnametystė scratch Tai vat, ką čia dar pasakius scratch Labai mėgstu muziką, klausau labai įvairią (bent jau taip manau), seniau mėgau ir piešt, bet dingo visiškai motyvacija ir nebėr tokio pasitikėjimo savim, atrodo, nieko nebemoku ir nebėr prasmės kažką daryt.
    Mėgstu anime, radioshow, serialus: True Blood, La Femme Nikita, The Office. cheers
    Gimus aš sausio pabaigoj, tad esu vandenė :king: Įdomu kokie jūsų zodiakai Very Happy
    atkaklumas
    atkaklumas


    Female Pranešimai : 45
    Užsiregistravo : 2010-08-04
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 6 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by atkaklumas Tr. 01 05, 2011 2:23 pm

    Labas Pievos, Vilmux, Vilmute, Tyleni sunny
    Vilmux
    Vilmux


    Pranešimai : 3
    Užsiregistravo : 2010-11-19

    Susipažinkim ;3 - Page 6 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Vilmux Tr. 01 05, 2011 3:24 pm

    Ups, Vilmute ir Vilmux tas pats zmogus Susipažinkim ;3 - Page 6 530983 Tiesiog truputi susipainiojau sunny
    Zetsu
    Zetsu


    Susipažinkim ;3 - Page 6 Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 6 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Zetsu Antr. 01 11, 2011 12:46 am

    Sveiki,

    Čia kažkaip atsitiktinai atsidūriau...pagalvojau užsiregistruoti. Vis tiek toks turintis problemų socialiniame gyvenime. Neigiamai mane veikia viešuma, sudėtinga joje būti...visiškai nėra, kad negaliu joje būti ir pan. Kažkada labiau mane tas kankindavo, šiek tiek dabar kiek geresnė padėtis, kažkas tame valdoma. Bet būnant tarp daug žmonių jaučiuosi tikrai nemaloniai ir nejaukiai, labiausiai keblumų kylą važiuojant transportu, viešuoju. Tai tiek...Plačiau apie mane atskiroje temoje.
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    Susipažinkim ;3 - Page 6 Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 6 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by TheBlueSun Št. 01 22, 2011 5:02 am

    Sveiki visi Smile Džiaugiuosi radusi šitą forumą, iš esmės viską jau perskaičiau, dabar belieka prisistatyti ir tikėtis, kad forumas liks aktyvus ir toliau Wink Daugiau apie save parašiau čia. Iškart perspėju, kad prisistačiau gan plačiai cyclops
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 6 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by FreaK Št. 01 22, 2011 9:16 pm

    jap....forumo aktyvumas -slidus, bet aš taip pat tikiuos,kad žmonės aktyviau jame dalyvaus ^^
    vilistelis
    vilistelis


    Male Pranešimai : 109
    Užsiregistravo : 2010-08-01
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 6 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by vilistelis Št. 01 29, 2011 12:38 pm

    Aš pagalvoju, kad forumo neaktyvumas irgi susijęs su sociofobija. Bent jau mano neaktyvumas:)

    Pvz. man dažnai būna sunku parašyti, nes jau prieš rašant galvoju "ar tai tikrai svarbu?", "ką pagalvos kiti?"...
    Rašant postą irgi sugaištu nemažai laiko, nes parašau po to nutrinu ir vėl parašau ir nutrinu... tai tikrai užtrunka:))
    O parašius postą dar keletą valandų, o kartais ir dienų, kankina mintys "o gal to nereikėjo rašyti?", "gal parašiau nesamonę?"

    Taigi įtampa prieš, per ir po:) Bet vienas dalykas šitam forume yra neabejotinai malonus: man labai gera skaityti jūsų postus:)) Pats įdomiausias forumas pasaulyje:)
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 6 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by FreaK Št. 01 29, 2011 12:40 pm

    man lygiai tas pat su postų rašymu.pvz paračiau postą SAS - užsienio sociofobijos forume, nes norėjau pqatarimų tam tikrais klausimais ir jie ignoravo....na ir draugiškumas......Sad
    Zetsu
    Zetsu


    Susipažinkim ;3 - Page 6 Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 6 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Zetsu Št. 01 29, 2011 1:28 pm

    Būna, kad pats daug ką parašau ir imu gailėtis, kad tą padariau. Bet dažnai susilaikau ar ne iš karto atsakau. Bet nebūna man taip, jog užtrukinėju su žinučių rašymais. Nors tiesą, būna tokių atvejų, kad imu rašau, rašau ir ištrinu, neskelbiu. Dabar forumuose retai ką nors rašinėju, dažniau tik pasiskaitinėju. Na matau, kad panašumų turime dauguma. Smile
    Fisk
    Fisk


    Pranešimai : 99
    Užsiregistravo : 2010-10-21

    Susipažinkim ;3 - Page 6 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Fisk Št. 01 29, 2011 1:30 pm

    Nerašau, nes manau, kad mano atveju tai yra gan kvaila ir neįdomu. Ir išties, po kurio laiko paskaitęs, prieinu prie išvados, kad tai tikrai kvaila.
    Clamoadte
    Clamoadte


    Pranešimai : 47
    Užsiregistravo : 2010-08-31

    Susipažinkim ;3 - Page 6 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Clamoadte Št. 01 29, 2011 6:38 pm

    Aš irgi būna, kad ilgai rašau, būtinai perskaitau, patikrinu, kad nepadaryčiau daug rašybos klaidų, kablelius padėlioju:D Bet tas delsimas, nerimas dėl to, ką parašei, manau, nepasako nieko naujo kaip tik tai, kad trūksta pasitikėjimo savimi, menka savivertė, pernelyg didelis noras įtikti visiems. Bet kita vertus rašau todėl, kad tai svarbu pirmiausia man pačiai, kas kad gal kvaila ir nieko naujo tuo nepasakau (daugeliu atvejų taip ir yra). Gal ir egoistiškai ar kiek keistai nuskambės, tačiau manau, kad iš esmės aš rašau sau.

    Sponsored content


    Susipažinkim ;3 - Page 6 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Št. 04 27, 2024 3:40 am