Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


3 posters

    Prisistatymas :)

    Eimis
    Eimis


    nerimaujantis
    Male Pranešimai : 47
    Užsiregistravo : 2014-04-30
    Amžius : 34
    Miestas : Kaunas

    Prisistatymas :) Empty Prisistatymas :)

    Rašyti by Eimis Tr. 04 30, 2014 10:18 pm

    1. Tavo tikrasis vardas
    Eimantas, kadangi jis gan ilgas dažniausiai esu tiesiog Eimis.

    2. Tavo ūgis.
    195 Cm ,ar bent jau panašus.

    3. Tavo amžius
    24 metai.

    4. Tavo gyvenimo tikslas.
    Ko gero, kaip ir daugumos žmonių, tobulėti :)išmokt mėgautis kiekviena diena, pačiu gyvenimu. Galėčiau plėstis, nes noriu pasiekti tikrai daug, noriu savo verslo, noriu keliauti, esu susidaręs sąrašą miestų, kuriuose privalau pabuvoti, noriu susipažinti su kuo daugiau skirtingų, unikalių asmenybių, ir dar kur kas daugiau, bet neapkrausiu skaitytojų didele teksto siena Smile

    5. Tavo pomėgiai.
    Saviugdos literatūros skaitymas,, psichologija, anime, maisto gaminimas, darbas kaime/gamtoje, bėgiojimas, sveika gyvensena, dviračių sportas, filmai (daugiausiai komedijos), muzika, kelionės, nuolatinis mokymasis, paprasti pasivaikščiojimai ilgais pavasario/vasaros vakarais, pasisėdėjimai kavinėse su draugais, tinginiavimas, esu tikras, kad kažką dar pamiršau, bet taip ir palikim Smile

    6. Tavo avataro, parašo reikšmė.

    7. Ar vartoji keiksmažodžius?
    Retkarčiais išsprūsta, nors turiu keistą įprotį prie merginų nesikeikti (tėvai taip išauklėjo, nieko negaliu sau padaryti Very Happy).

    8. Kokių girdėjote apie save gandų?
    Draugai įtarinėja, kad naktimis rezgu planus, kaip užvaldyti pasaulį Very Happy

    9. Ar esi tikintis į Dievą?
    Ne. Dievas tai tik dar viena priemonė, kuria siekiama kontroliuoti žmogaus protą, mums yra suteikta privilegija mąstyti, tai jau savaime yra dieviška, galime daryti prielaidą, kad dalelė Dievo egzistuoja kiekviename iš mūsų, mūsų sprendimuose, ir laisvoje valioje rinktis. Nors jei Dievas ir egzistuoja, tai kiek kitokiu pavidalu, nei vaizduojamas religijoje, man labiau prie širdies kvantinės teorijos prielaida Dieviškumui paaiškinti.

    10. Nemaloniausias jausmas pasaulyje tau?
    Be abejonės socialinė fobija.. izoliacija.

    11. Ar rytais valgai pusryčius?
    Dažniausiai, nors tenka ir praleisti.

    12. Tavo moto. Posakis kuriuo remiesi gyvenime.
    sleep? sleep is for those people who are broke. I don’t sleep. I got an opportunity to make a dream become a reality." — 50 Cent

    When you want to succeed as bad as you wanna breathe than you will be successful. - Eric Thomas

    13. Dėl ko, tavo manymu, būtų galima paaukoti gyvybę?
    Dėl tikslo? Dėl to, kuo stipriai tikiu? Nes juk tai ir yra tas "aš" atsižadėti savo įsitikinimų, tai atsižadėti savęs.

    14. Kokios kitų žmonių savybės tave erzina, kokios patinka.
    Išankstinis nusistatymas blogiausia įmanoma savybė, kaip galima kritikuoti nežinant aplinkybių? Antra blogiausia apkalbos, nepatinka žmonės besišypsantys į veidą, ir apkalbinėjantys už nugaros, tai taip žema, turėk drąsos pasakyti į akis, gal man tai ir nepatiks, bet pelnysi mano pagarbą.

    Labiausiai patinkančios atvirumas, sakai, kaip galvoji, nors ne visada tiesa ir graži, bet geriau už melą. Sugebėjimas išlikti savimi bet kokiomis sąlygomis, sugebėjimas neišsižadėti savo įsitikinimų net kai ir aplinka tam nepalanki, būti autentiška asmenybe.

    15. Kaip įsivaizduoji save ateityje?
    Iš esmės esu optimistas, išvaizdinguoju save pasiekusį visko, ką minėjau tikslo skiltyje, būtina laikytis pozityvumo, jei netiki savim, tuomet tiesiog egzistuoji, ne gyveni, o mes tikrai galim daugiau Smile

    16. Arbata ar kava?
    Kavos negeriu visiškai, energijos lygį palaikau sportu ir sveika mityba, daugiausiai vanduo antroje vietoje arbata (be cukraus). Beveik nevartoju gaiviųjų gėrimų.

    17. Mėgstamiausias valgis?
    Daržovės, bananų/vynuogių desertas.

    18. Koks gėrimas skaniausias?
    umm manau vynuogių sultys!

    19. Kokias knygas skaitai?
    Saviugdos literatūrą, tokių autorių kaip Tony Robbins, Robin Sharma. Taip pat skaitau verslininkų knygas, kas geriau už juos išmano sėkmingo verslo savybes, labiausiai mėgiamas verslininkas - Richard Branson.

    20. Kokios muzikos klausai? Mylimi kompozitoriai, ansambliai, atlikėjai?
    Musika patinka įvairi, nuo roko iki elementaraus popso, mėgstu Lindsey Stirling muziką, dievinu pianino, gitaros, smuioko instrumental bei dub step'ą.

    21. Mėgstamiausias žurnalas?
    Nelabai skaitau žurnalus šiuo metu.

    22. Mėgstamiausias kvapas?
    Gamtos,pavasarį žydinčių augalų Smile

    23. Mėgstamiausia spalva?
    Žalia

    24. Mėgstamiausias poetas? Dailininkas?
    kaip ir minėjau Lindsey Stirling Very Happy

    25. Tavo apranga.
    Priklausomai nuo situacijos, nors rengiuosi neišskirtinai, kaip dauguma žmonių.

    26. Žalingi įpročiai.
    Jokių, visiškai nevartoju alkoholio, bei nerūkau, nemanau kad tai suderinama su sportu Smile

    27. Vieta, kur toliausiai buvai nuvykęs(-usi) nuo namų.
    Anglija (kaip dauguma lietuvių Very Happy)

    28. Šalis, į kurią norėtum nuvykti. Kodėl?
    JAV, norėčiau aplankyti New Yorką, bei Los Angelą, Kinija - Hong Kongas, Singapūras, ir jo garsieji baseinai ant viešbučio stogo Smile, Dubajus, aukščiausias pastatas pasaulyje ~860 m. Australija - Sidnėjus, Melburnas. Na aš be proto noriu pakeliauti tai galima vadinti mano didžiausiu pomėgiu, nors nenoriu to daryti vienas, todėl svajonė vis dar nepradėta vykdyti Smile

    29. Kokie filmai tau patinka? Mėgstamiausias kino režisierius?
    Mėgstu komedijas, istorinius, romantinius, dramas, patinka aktoriai kaip Jim Carrey, Ashton Kutcher, Ema Stone/watson ir daug kitų.

    30. Kada pirmą kartą pasibučiavai?
    18 metų

    31. Kur norėtum nueit per pasimatymą?
    Mėgstu spontaniškumą, tad smagiausia būtų netikėtas sprendimas :)nors mėgstu ir romantiškas vietas (taip, esu romantikas... beviltiškas...) žavi elementarūs saulėlydžio stebėjimai, pasivaikščiojimai mėnesienoje, prie vandens, dievinu naktinio miesto šviesas, tad vieta, iš kurios matosi miestas - ideali, nors ir pasivaikščiojimas naktinėmis gatvėmis visai "fainas" Smile

    32. Draugystė ar vienos nakties nuotykis?
    TIK draugystė, be jokių išimčių.

    33. Ką veiki, kai tau liūdna?
    Klausausi muzikos, jei oras leidžia sėdu ant dviračio ir važiuoju, kaip įmanoma toliau..

    34. Koks garsas maloniausias ausiai?
    Mylimo žmogaus balsas ? Smile

    35. Būti vienam ar draugų kompanijoje?
    Labiau mėgstu būti vienas/su keliais draugais, nepatinka didelės kompanijos, praktiškai nedalyvauju dideliuose "baliuose" pasisėdėjimuose.

    36. Kokį alų vartoji?
    Jokio.

    37. Turi merginą ar vaikiną?
    Šiuo metu esu vienišas, nelabai kam reikia ramaus, gan tylaus vyruko Very Happy

    38. Tavo nuotrauka (jeigu nori, dedi).


    Paskutinį kartą redagavo Eimis, Št. 05 03, 2014 12:58 pm. Redaguota 3 kartus(ų)
    nirvana
    nirvana


    svajojantis
    Female Pranešimai : 53
    Užsiregistravo : 2014-04-30
    Miestas : Kaunas

    Prisistatymas :) Empty Re: Prisistatymas :)

    Rašyti by nirvana Kv. 05 01, 2014 12:39 am

    O tu aukštas Smile
    nirvana
    nirvana


    svajojantis
    Female Pranešimai : 53
    Užsiregistravo : 2014-04-30
    Miestas : Kaunas

    Prisistatymas :) Empty Re: Prisistatymas :)

    Rašyti by nirvana Kv. 05 01, 2014 12:41 am

    šiaip ir daugiau "kabliukų" yra iš anketos,bet tai pasiliksiu sau,  Awesome 
    Eimis
    Eimis


    nerimaujantis
    Male Pranešimai : 47
    Užsiregistravo : 2014-04-30
    Amžius : 34
    Miestas : Kaunas

    Prisistatymas :) Empty Re: Prisistatymas :)

    Rašyti by Eimis Kv. 05 01, 2014 12:44 am

    na taip, ūgio šiek tiek turiu, nors jei atvirai norėčiau būt žemesnis, nieko tame gero nėra!! Very Happy stiprus vėjas prie žemės lenkia :DD (juokauju(nors nelabai))
    nirvana
    nirvana


    svajojantis
    Female Pranešimai : 53
    Užsiregistravo : 2014-04-30
    Miestas : Kaunas

    Prisistatymas :) Empty Re: Prisistatymas :)

    Rašyti by nirvana Kv. 05 01, 2014 12:49 am

    Aš nepildžiau anketos,esu paranojikė,o jei kažkas pasinaudos mano duomenimis  scary 
    Eimis
    Eimis


    nerimaujantis
    Male Pranešimai : 47
    Užsiregistravo : 2014-04-30
    Amžius : 34
    Miestas : Kaunas

    Prisistatymas :) Empty Re: Prisistatymas :)

    Rašyti by Eimis Kv. 05 01, 2014 12:52 am

    ehhh, aš irgi visada to bijojau nedėdavau foto, nerašydavau... gal kas atseks, perskaitys, šaipysis.. bet kaip Richard Branson pasakė velniop viską - tiesiog imk, ir daryk,! ką man blogo gali padaryt? draugų praktiškai nelikę, per tą izoliaciją tai kas juoksis? Very Happy
    nirvana
    nirvana


    svajojantis
    Female Pranešimai : 53
    Užsiregistravo : 2014-04-30
    Miestas : Kaunas

    Prisistatymas :) Empty Re: Prisistatymas :)

    Rašyti by nirvana Kv. 05 01, 2014 12:56 am

    thumbs up malačius,va čia tai požiūris...bet aš tai į meetą eisiu,tai gali kas ir pasišaipyt...juokauju,jei atvirai normaliai padaryt testą,taip kaip priklauso reik ir pamąstyt ir atsimint ir susikaup,o ar aš viso to dabar noriu? neeee..lai liksiu anonymous.. Prisistatymas :) 489489 
    Eimis
    Eimis


    nerimaujantis
    Male Pranešimai : 47
    Užsiregistravo : 2014-04-30
    Amžius : 34
    Miestas : Kaunas

    Prisistatymas :) Empty Re: Prisistatymas :)

    Rašyti by Eimis Kv. 05 01, 2014 1:01 am

    Meetai būna? mielai NEičiau Very Happy nejauku!! Nors aš ir užpildžiau, tai tik maža dalis info apie mane, kiek dar daug neatskleista, to nepakanka mane pažint, greičiau tik bendras vaizdas Smile P.S kol kas tai ne mano požiūris, pavogiau iš žmogaus Very Happy
    nirvana
    nirvana


    svajojantis
    Female Pranešimai : 53
    Užsiregistravo : 2014-04-30
    Miestas : Kaunas

    Prisistatymas :) Empty Re: Prisistatymas :)

    Rašyti by nirvana Kv. 05 01, 2014 1:10 am

    Tai kaip pažint nesusitikus? papasakok man  Prisistatymas :) 2130051942 nes šiaip viena yra rašyt, o kita yra realiai bendraut,aišku kai sociofobija tai susitikus galima ir žodžio nepratart,bet tas virtualus bendravimas man asmeniškai tik pseudo bendravimas,tekstas lieka tekstu...
    Eimis
    Eimis


    nerimaujantis
    Male Pranešimai : 47
    Užsiregistravo : 2014-04-30
    Amžius : 34
    Miestas : Kaunas

    Prisistatymas :) Empty Re: Prisistatymas :)

    Rašyti by Eimis Kv. 05 01, 2014 1:17 am

    Joa tai nėra geriausias variantas, sutinku, bet kai ateini ir tyli tai ir nieko smagaus tas toks... awkwardness... aš velniškai nešnekus, tai vienintelė mano bėda... kitų atsikračiau(kalbant apie sociofobia) bet šita laikosi prikibus nors tu ką... neretai iš to pasijuokt galima, nes tikrai komiškų situacijų atsitinka, bet ta tokia permatoma siena yra, bjauroka!
    nirvana
    nirvana


    svajojantis
    Female Pranešimai : 53
    Užsiregistravo : 2014-04-30
    Miestas : Kaunas

    Prisistatymas :) Empty Re: Prisistatymas :)

    Rašyti by nirvana Kv. 05 01, 2014 1:19 am

    Tai va kai įveiksi bendravimo fobiją, tai, manau, ir bus įveikta pati sociofobija,na bent jau didelė jos dalis...to tau ir linkiu  thumbs up 
    Eimis
    Eimis


    nerimaujantis
    Male Pranešimai : 47
    Užsiregistravo : 2014-04-30
    Amžius : 34
    Miestas : Kaunas

    Prisistatymas :) Empty Re: Prisistatymas :)

    Rašyti by Eimis Kv. 05 01, 2014 1:25 am

    Nu tai ir ačiū už palinkėjimus Smile o tau galėčiau tiesiog palinkėt laikytis! nes tavo padėtis(bent sveikatos atžvilgiu) visai "faina"!

    O aš... dugne jau buvau, tai dabar tik į viršų Very Happy eisiu ieškot spontaniško bendravimo Very Happy
    nirvana
    nirvana


    svajojantis
    Female Pranešimai : 53
    Užsiregistravo : 2014-04-30
    Miestas : Kaunas

    Prisistatymas :) Empty Re: Prisistatymas :)

    Rašyti by nirvana Kv. 05 01, 2014 1:32 am

    Prisistatymas :) 530983 Gerai, sėkmės įveikant visas duobes ir fobijas, tikrai nuoširdžiai. Wink
    Eimis
    Eimis


    nerimaujantis
    Male Pranešimai : 47
    Užsiregistravo : 2014-04-30
    Amžius : 34
    Miestas : Kaunas

    Prisistatymas :) Empty Re: Prisistatymas :)

    Rašyti by Eimis Kv. 05 01, 2014 1:35 am

    Ačiū!!
    lol
    lol


    susimąstęs
    Male Pranešimai : 222
    Užsiregistravo : 2011-06-30

    Prisistatymas :) Empty Re: Prisistatymas :)

    Rašyti by lol Kv. 05 01, 2014 4:56 am

    L Neutral Neutral


    Paskutinį kartą redagavo lol, Tr. 04 29, 2015 2:20 am. Redaguota 1 kartą
    Eimis
    Eimis


    nerimaujantis
    Male Pranešimai : 47
    Užsiregistravo : 2014-04-30
    Amžius : 34
    Miestas : Kaunas

    Prisistatymas :) Empty Re: Prisistatymas :)

    Rašyti by Eimis Kv. 05 01, 2014 7:49 am

    Sveikas, žiūrint kurios! Tos eilinės motyvacinės ne kažin kiek tepabeda, kaip ir minėjai pamiršti ir... vsio Very Happy bet kelios knygos man buvo labai naudingas, ten ne tik teorija, tokios kartu kaip ir workbookai, kur tu skaitai ir iš kart pritaikai, čia būtų Anthony Robbins - awaken the giant within tiek knyga tiek audio formatas, gan ilgą laiką mp3 nešiojuos ir vis iš naujo perklausau, patinka man jo patarimai(nors reikia turėt kantrybės įrašų tikrai daug ir 1 trukmė 40 min - 1h), antra knyga gauta iš šito vyruko http://ssasystem.com/presentation/sa-video-1.html stebėtinai gera, labai tiksliai paaiškina kas darosi turint šią problemą ir KAIP jos atsikratyt (jei norėsi galėsiu duoti, pradžiai gali peržiūrėt "intro" filmuką, pasižiūrėt ar tinka, domina)

    Antroje vietoje straipsniai, internete, esu neblogų pasirinkęs, galėčiau ir jais pasidalinti, nors stebuklingos "piliulės" neradau, kad pagerėtų reikia eiti tikrai nelengvais keliais, bet tie patarimai padeda, o savijautai TIKRAI gerėja! Pats nuo totalaus sėdėjimo namuose 24/7 perėjau iki visai padorios savijautos ir 3 kurso kolegijoje, praktiškai be vaistų(naudojau tik homeopatiją), tiesiog su tų knygų pagalba
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Prisistatymas :) Empty Re: Prisistatymas :)

    Rašyti by Svečias Kv. 05 01, 2014 10:44 am

    welcome aboard  pirat turbut krepsini zaidi?
    Eimis
    Eimis


    nerimaujantis
    Male Pranešimai : 47
    Užsiregistravo : 2014-04-30
    Amžius : 34
    Miestas : Kaunas

    Prisistatymas :) Empty Re: Prisistatymas :)

    Rašyti by Eimis Kv. 05 01, 2014 11:11 am

    sveikas, dėkui, kad ir kaip keista, krepšinio net nežiūriu, ką jau kalbėt apie žaidimą, man labiau prie širdies kalnų dviračių sportas, motokrosas, na dar futbolas, kol Ispanai žaidžia Very Happy

    Sponsored content


    Prisistatymas :) Empty Re: Prisistatymas :)

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Št. 04 27, 2024 6:52 am