Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


3 posters

    sauroman1 prisistatymas

    sauroman1
    sauroman1


    Rimtas
    Male Pranešimai : 23
    Užsiregistravo : 2014-06-18
    Miestas : Vilnius

    sauroman1 prisistatymas Empty sauroman1 prisistatymas

    Rašyti by sauroman1 Kv. 06 19, 2014 11:24 am

    1. Tavo tikrasis vardas
    Pradžiai užteks žinoti pseudonimą, o apie save galėsiu papasakoti daugiau kam bus įdomu.
    2. Tavo ūgis.
    177cm, tai labai svarbu?

    3. Tavo amžius
    24

    4. Tavo gyvenimo tikslas.
    Žaisti, gyvenimas yra žaidimas.

    5. Tavo pomėgiai. Gyvenimas, gamta, mistika, vaizduotė, menas, filosofija, fraktalai, virtuali realybė, pažinimas, daiktų taisymas, technologijos, ufologija, šamanizmas, anomalija.lt. Kultūros ir normų laužymas. Keliavimas ir tyrinėjimas, mėgstų daug vaikščioti, bėgioti gamtoje ir važinėtis dviračiu.

    6. Tavo avataro, parašo reikšmė.
    Kažką sakanti apie manę...

    7. Ar vartoji keiksmažodžius?
    Mokykloje ir šeimoje teko girdėti dažnai keiksmažodžius todėl ir pats nesąmoningai juos vartoju. Bet sugebu savę suvaldyti žmonių akivaizdoje ir kalbėti kultūringai.

    8. Kokių girdėjote apie save gandų?
    Esu vadintas žodžiais: geras, draugiškas, išsiblaškęs, užsisvajojęs, tylus, drovus, keistas, ateivis, nenormalus (man tai komplimentas)

    9. Ar esi tikintis į Dievą?
    Esu agnostikas. Kritikuoju religinį fanatizmą, ypatingai krikščioniškas, judaistines ir musulmoniškas dogmas, o ateizmą kaip ir visas kraštutines ideologijas. Vis tik intuityviai nujaučių “dievybę”, numinozę, kuri palaiko mane. Taikliai pasakė Karlas Jungas apie Dievą - Aš netikių. Aš žinau.

    10. Nemaloniausias jausmas pasaulyje tau?
    Nelaisvė ir dvąsinis skausmas

    11. Ar rytais valgai pusryčius?
    Taip

    12. Tavo moto. Posakis kuriuo remiesi gyvenime.
    Retai nustatau gyvenimo ribas į motto, tačiau patiko šis: "Create your own roadshow", išvertus esmę  "Kur sukurk savo gyvenimo tikslą" pasiskolintas iš Terence Mckenna

    13. Dėl ko, tavo manymu, būtų galima paaukoti gyvybę?
    Ką reiškia paaukoti, nusižūdyti ar kažkam kitam atimti gyvybę?

    14. Kokios kitų žmonių savybės tave erzina, kokios patinka?
    Išpuikimas, lepumas, žalingi įsitikinimai, stereotipinis mąstymas, puolimas į kraštutinumus.

    15. Kaip įsivaizduoji save ateityje?
    Ateitis nežinoma, tačiau būdamas optimistas projektuoju į ją savo svajones.

    16. Arbata ar kava?
    O nebūna kitokių gėrimų. Mėgstų lietuviškų vaistažolių, čiobrelių arbatą, nemėgstų populiarios žaliosios/juodosios. Kava, kofeinas, be kurio neįsivaizduojamas arkliškas darbo krūvis man nereikalingas, bet ir neatsisakau jei pasiūlo. Labiau vertinu kakava su pienu ar tiesiog vandenį iš čiaupo.

    17. Mėgstamiausias valgis?
    Riešutai, saulėgrąžos, saldus vaisiai. Viskas kas telpa vegetariško ir sveiko maisto ribose.

    18. Koks gėrimas skaniausias?
    Prisimenu skaniausi gėrimai vaikystėje buvo gaivios šaltalankių ar kitų vaisių sultis, sirupas nuo kosulio, kompotas. Dabar maloniausias pojūtis išgerti vėsinančio vandens per Vasaros karščius.

    19. Kokias knygas skaitai?
    Filosofines, ezoterines, romantines, mokslines, studijines, praktinio pobūdžio, Mėgstų knygas su nuotraukomis.
    Patikę autoriai Terence Mckenna, Karlas Jungas, Billy Meier, Naglys Kardelis, Marija Gimbutienė, William R. Forstchen, Lobsang Rampa, Weston Price, Platonas ir Sokratas,  Jack London, dar planauoju perskaityti Henry David Thoreau knygas.

    20. Kokios muzikos klausai? Mylimi kompozitoriai, ansambliai, atlikėjai?
    Ambient, shoegaze, psichodelinės, pianino, visokios rock ir elektronikos žanrai, bent jau dažniausiai. Steve Roach, Vir Unis, The Shoreline Dream, Sphongle, Aphex Twin, Bluetech, Machine Lovers, Solar Fields, Eminem ir t.t.

    21. Mėgstamiausias žurnalas?
    Visokie, bet dažniausiai susiję su mano pomėgiais.

    22. Mėgstamiausias kvapas?
    Natūralus gamtos kvapai, spygliuočių miškų, gėlės ir tam tikro maisto.

    23. Mėgstamiausia spalva?
    Sunku pasakyti viena, gal balta. Gal man kaip dailininkui patinka spalvų kombinacijos, pvz. balta, geltona, mėlyna.

    24. Mėgstamiausias poetas? Dailininkas?
    Domiuosi visokiais menais, bet poezija mažiausiai, man visa skaityta poezija patiko. Dailininkai daugiausiai fantastai ir romantizmo laikotarpio: Alex Grey, Čiurlionis, Nikolajus Rerichas, bib993, Kanutas Ruceskas, Dmachauskas, August Malmström, Roger Dean.
    Beje pats esu dailininkas/restauratorius. Jei kam įdomu galite pasižiūrėti čia mano kūrybos Smile
    Spausti čia ir žiūrėti galerijoje

    sauroman1 prisistatymas Sam_6610_by_numinous_inspiration-d68d1w4

    25. Tavo apranga.
    Niekuo ne ypatinga, prašmanumas ir tvarka man nuoširdžiai mažai rūpi, tik kartais mėgstų apsirengti, kad pats sau gražiau atrodyčiau. O kartais noriu rengtis taip, kad likčiau nepastebimas. Esu daugiau praktiškas.

    26. Žalingi įpročiai.
    Kaip tipiškas (tiksliau netipiškas) vakarietis neišvengiu kultūringai priimtų priklausomybių ir žalingų įpročių, tačiau stengiuosi vengti jų kiek įmanydamas, pvz persivalgymas maistu ir saldumynais. Esu prieš cigaretes, alkoholį ir panašius kultūriškai priimtus narkotikus jei jie sukelia daugiau žalos nei naudos.

    27. Vieta, kur toliausiai buvai nuvykęs(-usi) nuo namų?
    Uralo kalnai, Bavarijos kalnai, o ištikrųjų nežinau.

    28. Šalis, į kurią norėtum nuvykti. Kodėl?
    Šveicarija, nes tik ten yra tikresnė tiesioginė demokratija ir gerai ginkluoti civiliai gali apsiginti nuo tironiškos valdžios. Portugalija, nes ten yra laisvė keisti savo sąmonės būsena visais chemikalais ir naudotis visomis gamtos dovanomis, kitose šalyse šiuos požiūriu yra totalitarinis draudimas. Labai, labai nepakenčiu meluojančių ir išnaudojančių visuomenę politikų, teisininkų, kilmingojo elito ir kitokio plauko biurokratų.
    Jei ne politinės priežastys norėčiau daug kur nukeliauti, pamatyti unikalaus kraštovaizdžio, floros ir faunos. Mėgstų atrasti kažką nematyto, o to atrandu ir Lietuvoje.

    29. Kokie filmai tau patinka? Mėgstamiausias kino režisierius?
    Nuo fantastikos iki dokumentikos, nuo archajinių iki cyberpunk, veiksmo, romantiniai, dramos, anime.  Enter the Void, X-files, Into the wild, Animatrix, Baraka, Chronos, Ghost in the Shell, Knowing, Requiem for a Dream, GITS, Eureka 7, Samurai X, Arrival, Ad Vitam, 2001 A Space Odyssey, Žiedų valdovas
    Režisieriai: Steven Spielberg, Kubrikas, David Lynch, Akira Toriyama

    30. Kada pirmą kartą pasibučiavai?
    Neprisimenu

    31. Kur norėtum nueit per pasimatymą?
    Ten kur labiausiai pačiam patinka būti ir niekas netrūkdytų.

    32. Draugystė ar vienos nakties nuotykis?
    Kiekvienam savo. Svarbiausia, kad žmones sietų draugystė, bendros svajonės ir meilė, o ne  vedybos, teisės aktai, prievartinis įpareigojimas, pinigai, vaikai ar religinės institucijos
    Pats ieškau tiek bendraminčių, tiek merginos. Tačiau ne vienai nakčiai, kam tie vienos nakties nuotykiai, geriau ilgalaikiai nuotykiai Smile Nematau prasmės ieškotis merginos trumpalaikiams santykiams, nes esu toks atrankus, kad ikišiol esu vienišius ir jei pagaliau rasčiau labai suderinama tai kaip tokią retenybę galėčiau mesti?

    33. Ką veiki, kai tau liūdna?
    Priešnuodis nuo liūdesio man būdavo pozityvi muzika, kompiuteriniai ir kitokie žaidimai, jonažolių ir auksinės šaknies arbata, pasivaikščiojimai gryname ore ir miške, sportavimas.

    34. Koks garsas maloniausias ausiai?
    Kai tiek gyvenime girdėjęs gražių garsų galėčiau pasakyti, kad visi malonus ir turi savo vietą.

    35. Būti vienam ar draugų kompanijoje?
    Esu vienatvės mėgėjas (vienatvės nuo žmonių), intravertas reikalaujantis mažai socialinio stimulo, tačiau nenoriu būti ir vienišius. Paprastai mėgstų nedideles žmonių kompanijas, neįprastas, bohemiškas, išmintingas ir kažko pamokančias asmenybes.

    36. Kokį alų vartoji?
    "Alkoholis daugiausiai žalos padarantis narkotikas", "Alkoholis yra dar pavojingesnis už heroiną" - mokslininkas David Nutt. Viskas tuo pasakyta. Svaigalus vartočiau tik tokius, kurie mažai kenkia ir daug naudos duoda.
    37. Turi merginą ar vaikiną? Ne, bent jau neįsivaizduojamos Very Happy Sunkiai sekasi paieškos, nes neesu nachališkas dožuanas ant kuriu lengvai užkimba merginos.

    38. Tavo nuotrauka (jeigu nori, dedi).
    Gal įdėsiu vėliau ką nors.

    Esu žmogus tiek prie meno ir mokslo, daug kuo domiuosi. Jei yra bedraminčių norėčiau susipažinti, gal atrasčiau ne tik draugų, bet ir porą Smile
    sauroman1 prisistatymas Tumekupebamuvupahirurecefijalo


    Paskutinį kartą redagavo sauroman1, Sk. 11 02, 2014 11:15 pm. Redaguota 9 kartus(ų)
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    sauroman1 prisistatymas Empty Re: sauroman1 prisistatymas

    Rašyti by Svečias Kv. 06 19, 2014 5:00 pm

    sveikas prisijunges. atrodo, kad esi idomi asmenybe. linkiu, kad tu forumui ir forumas tau, duotu teigiamu emociju.
    Virškinimo traktas
    Virškinimo traktas


    Svetimas girioj
    harmoningas
    Male Pranešimai : 21
    Užsiregistravo : 2014-06-15
    Amžius : 29
    Miestas : Vilnius

    sauroman1 prisistatymas Empty Re: sauroman1 prisistatymas

    Rašyti by Virškinimo traktas Kv. 06 19, 2014 6:59 pm

    Sveikas atvykęs.
    raindrop
    raindrop


    snobiškas
    Female Pranešimai : 153
    Užsiregistravo : 2011-10-04
    Miestas : Kaunas

    sauroman1 prisistatymas Empty Re: sauroman1 prisistatymas

    Rašyti by raindrop Kv. 08 21, 2014 5:09 pm

    Panašumų yra, taip pat manau, kad esi įdomus ir turintis tvirtą nuomonę žmogus Smile

    Sponsored content


    sauroman1 prisistatymas Empty Re: sauroman1 prisistatymas

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 04 19, 2024 9:14 am