Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+86
Robina
m&m
citrinusultys
nesvarbu
RVJ
Martynute
nirvana
AC
škac
firefly
Pipe
Wrong
Emocija
vienasvienas
suo4444
Knyaz Myshkin
Padangiu klajoklis
MelaOi
Samme
Lietuvis01
WuWei
Aisling
sehir
Valio_morkom
Smėlis_mano_batuose
buroke2
-saule17zuikutis
lialialia
Žiežula
falco
Panikiere
Colak
rokas
oryktis
Vicious
tangeni
LyjaPaukštukais
GK
Butterfly.
0felija
Husky
kryptis
eklampsija
raindrop
ghjghjghj
kEstas
kvailiukas
Fairouz
nulis
Ida
lol
anafoj
Saulele
niekas
siaip
Mari
shadow
buroke
Austuke
Della
MoonShine
andrius
fille.bizarre
Monster
mars111
Žalias
skaitmuo
Fisk
TheBlueSun
Zetsu
Vilmux
exotica
Tylenis
NoKaDoTa
PanelėKatastrofija
wortkarg
Zebra
Klara
Clamoadte
8
Zuikis bailys
atkaklumas
vilistelis
wildstrawberries
Dream
FreaK
90 posters

    Susipažinkim ;3

    Samme
    Samme


    angeliškas
    Female Pranešimai : 286
    Užsiregistravo : 2012-09-17

    Susipažinkim ;3 - Page 20 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Samme Antr. 10 15, 2013 5:14 pm

    suo4444 rašo:Esu naujas narys 23 m. jaunuolis iš Vilniaus:)  Kodėl atėjau čia? Noriu spręsti problemas gaunant naujų patarimų, susirasti draugų.
    Sveikas atvykęs.Smile 
    suo4444
    suo4444


    slegiantis
    Male Pranešimai : 62
    Užsiregistravo : 2013-10-15
    Miestas : Lietuva

    Susipažinkim ;3 - Page 20 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by suo4444 Antr. 10 15, 2013 7:25 pm

    [quote="Samme"]
    suo4444 rašo:Esu naujas narys 23 m. jaunuolis iš Vilniaus:)  Kodėl atėjau čia? Noriu spręsti problemas gaunant naujų patarimų, susirasti draugų.
    Man irgi malonu Samme:)
    Dream
    Dream


    svajojantis
    Male Pranešimai : 645
    Užsiregistravo : 2010-03-13
    Amžius : 36
    Miestas : Kaunas / Kulautuva

    Susipažinkim ;3 - Page 20 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Dream Antr. 10 15, 2013 11:32 pm

    welcome 
    vienasvienas
    vienasvienas


    Male Pranešimai : 6
    Užsiregistravo : 2014-03-21

    Susipažinkim ;3 - Page 20 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by vienasvienas Pen. 03 21, 2014 5:35 pm

    labas is karto atsiprasau uz nestandartini prisitatyma bet cia labiau pristatymas mano gyvenimo kuri dabar gyvenu ir jeigu galit pasidalinkit savo nuomone siuo klausimu: Ar sunku susitaikyt su kaltes jausmu jum?

    Man dabar kazkodel sunku nors as zinau kad apie mano klaidas nezino troleibuse sedintys zmones, bet kai einant gatve ar troleibuse toks jausmas kad visi zino visi teisia, padariau klaidu savo gyvenime ir niekam nepakenkiau tik sau paciam. Jauciuosi kaip visuomenes atlieka, nasta, nieko nejauciu sededamas namuose bet kai reikia iseiti i zmones prasideda sita paronoja ir nerimas kai tik patiriu stresa dideli prasideda socialine baime, o gyvent pilnaverti gyvenima, kur reikia prisiimti atsakomybe ir susidurt su nemaloniais dalykais ar zmonem nepatiriant streso neiseina ir tada tas pilnavertis gyyvenimas atrodo tokia kancia, atsimeni tik nerima, pykti ir kitus blogus jausmus, o geriems jausmams vietos nera,tai atrodo geriau sedet namie nejaust kancios del kylanciu blogu jausmu. bet vistiek jaustis gerai nesugebi nes supranti kad visalaik sedi namuose neturi draugu merginos nieko ir esi ne pilnavertis zmogus.bet iseini pabandai gyvent gyvenima, kaip visi ir tau tai yra kancia, tada vel uzsidarai bet uzsidariusiam ne ka geriau ir taip sukasi ratas.. ir viskas manau del to kad niekada neurejau draugu, nes jie turbut patartu padetu issilaikyt gyvenime neleistu pasiduot bet is kur man zinot, kaip draugai elgiasi as niekada nebuvau draugu ir neturejau draugu
    nulis
    nulis


    laimingas
    Female Pranešimai : 149
    Užsiregistravo : 2011-08-13
    Amžius : 33

    Susipažinkim ;3 - Page 20 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by nulis Pen. 03 21, 2014 5:41 pm

    Labas, vienasvienas. Kiek tau metų, ar bandei kur nors kreiptis pagalbos dėl savo savijautos? Ar seniai taip jautiesi?
    vienasvienas
    vienasvienas


    Male Pranešimai : 6
    Užsiregistravo : 2014-03-21

    Susipažinkim ;3 - Page 20 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by vienasvienas Pen. 03 21, 2014 7:12 pm

    21 taip seniai jau cia viskas ir bandziau viska geriau vaistus ejau pas psichologa psihoterapeuta ir niekas nepadeda ir nepades, nes as jau ant tiek atsilikau nuo visuomenes kad i mane visi kreivai ziuri ir susirast draugu ar zmoniu kurie bendrautu nebeimanoma. As susimoviau ir man ta yra pasake kiti zmones stebiuosi kaip man dar yra kazkoks noras gyvent
    nulis
    nulis


    laimingas
    Female Pranešimai : 149
    Užsiregistravo : 2011-08-13
    Amžius : 33

    Susipažinkim ;3 - Page 20 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by nulis Pen. 03 21, 2014 7:21 pm

    Kiek laiko vartojai vaistus? Gal pameni kokius?
    Net jei tau būtų 40, nepatikėčiau, jog viskas prarasta, per daug atsilikai nuo visuomenės ir nieko nebegalima padaryti. O kaip tau su nuotaika, ar nebūna dažnai liūdna?
    O tie, kas tau taip pasakė, yra nejautrūs. Gal jiems atrodo, kad taip tave "motyvuos"?
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    Susipažinkim ;3 - Page 20 Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 20 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by TheBlueSun Pen. 03 21, 2014 9:23 pm

    Pritariu nuliui, neklausyk nei kitų, nei savęs tuo atžvilgiu, kad jai nieko negalėtum keist, nes visad gali, bet kurią dieną, kol dar laiko turi. Vis tiek reiktų bandyt toliau kažką mažais žingsneliais pasiekt stengtis, mažų pokyčių įnešt į gyvenimą. Va man 25 ir pažįstamas jausmas, kad susimoviau, viskas niekai mano gyvenime ir nesu visavertė visuomenės dalis ir pan., bet stengiuos negalvot taip kiek galiu, po truputį judėt pirmyn, savais tempais ir sava kryptim. Padėtų rast bendraminčių, pradžiai bent internetu, ir nustebsi, kiek įvairių būdų gyvent daugiau ar mažiau pilnavertį gyvenimą yra, ne vien tas visų vienodas peršamas darbas-draugai-šeima. Sau gyvenk.
    Emocija
    Emocija


    Female Pranešimai : 59
    Užsiregistravo : 2014-04-08
    Miestas : Klaipėda

    Susipažinkim ;3 - Page 20 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Emocija Antr. 04 08, 2014 3:47 pm

    Sveiki, pirmas blynas prisvilęs, ne ten pasirašiau savo postą, tai teko ištrinti, atkartoti tiksliai nepavyks ką parašiau, bet bandau iš naujo. Jungiuosi prie jūsų, nes prie mano ligos pagrindinės yra nerimas, įtampa, problemos socialinėse situacijose, bendravime, tam tikri asmenybės ypatumai, kas viską apsunkina. Tikslas pasidalinti mintimis, nuomonėmis, gal susirasti bendraminčių, draugų, gal net pavyktų gyvai susipažinti ir susidraugauti. Visada baisu eiti į naują aplinką, kažkokią veiklą, bet matyt užsispyrimas duoda savo, visi mano pasiekimai sprendžiant socialines bėdas mano pačios pastangos, nepasidavimas, psichoterapeuto pagalba. Šiaip mano pagrindinė liga depresija, tikiuosi būsiu priimta ir su tokiu sutrikimu. welcome
    Wrong
    Wrong


    Susipažinkim ;3 - Page 20 Clearb10
    Male Pranešimai : 131
    Užsiregistravo : 2014-01-21
    Amžius : 33
    Miestas : Klaipėda

    Susipažinkim ;3 - Page 20 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Wrong Antr. 04 08, 2014 4:05 pm

    Sigitutė rašo:Sveiki, pirmas blynas prisvilęs, ne ten pasirašiau savo postą, tai teko ištrinti, atkartoti tiksliai nepavyks ką parašiau, bet bandau iš naujo. Jungiuosi prie jūsų, nes prie mano ligos pagrindinės yra nerimas, įtampa, problemos socialinėse situacijose, bendravime, tam tikri asmenybės ypatumai, kas viską apsunkina. Tikslas pasidalinti mintimis, nuomonėmis, gal susirasti bendraminčių, draugų, gal net pavyktų gyvai susipažinti ir susidraugauti. Visada baisu eiti į naują aplinką, kažkokią veiklą, bet matyt užsispyrimas duoda savo, visi mano pasiekimai sprendžiant socialines bėdas mano pačios pastangos, nepasidavimas, psichoterapeuto pagalba. Šiaip mano pagrindinė liga depresija, tikiuosi būsiu priimta ir su tokiu sutrikimu. welcome

    Iš Klaipėdos - tai super. Ruoškis - susitiksim ir padepresuosim kartu, nes kartu smagiau Very Happy  Aš taip pat neseniai čia atsiradau, ir taipogi linkęs į depresiją, kaip ir daugelis iš čia esančių, bent jau man taip atrodo.
    Emocija
    Emocija


    Female Pranešimai : 59
    Užsiregistravo : 2014-04-08
    Miestas : Klaipėda

    Susipažinkim ;3 - Page 20 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Emocija Antr. 04 08, 2014 4:08 pm

    Wrong rašo:
    Iš Klaipėdos - tai super. Ruoškis - susitiksim ir padepresuosim kartu, nes kartu smagiau Very Happy  Aš taip pat neseniai čia atsiradau, ir taipogi linkęs į depresiją, kaip ir daugelis iš čia esančių, bent jau man taip atrodo.

    Būtų labai įdomu, nes esu namie užsisėdėjus jau Smile
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Susipažinkim ;3 - Page 20 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Svečias Antr. 04 08, 2014 5:43 pm

    sveika. kodel patingejai uzpildyti anketa? Smile
    Emocija
    Emocija


    Female Pranešimai : 59
    Užsiregistravo : 2014-04-08
    Miestas : Klaipėda

    Susipažinkim ;3 - Page 20 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Emocija Antr. 04 08, 2014 9:22 pm

    Nes nemėgstu jų pildyti ir manau kad vis vien bendravimo būdu galima susipažint, o galima paklaust ar anketos užpildymas leis geriau tau pasijusti? Gal yra ir kitokia to priežastis, nes aš pasirinkau nepildyti, aš manau kad turiu tokią teisę? Smile
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Susipažinkim ;3 - Page 20 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Svečias Antr. 04 08, 2014 9:44 pm

    zinoma turi Smile tiesiog toki kaip pirma ispudi galima paprasciau susidaryti apie zmogu, perskaicius jo anketa.
    Žiežula
    Žiežula


    vegetuojantis
    Female Pranešimai : 51
    Užsiregistravo : 2011-04-22
    Amžius : 34
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 20 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Žiežula Tr. 04 09, 2014 9:39 am

    Žinot, o pvz aš tą anketą jau kokius 4 kartus bandžiau pildyt. Niekaip neužbaigiu  Susipažinkim ;3 - Page 20 2267440690   įpusėjus pradeda vaidentis, kad per daug informacijos joje bus, o anketa per amžius klaidžios internete.. Very Happy
    arba man susisuko protelis galutinai - irgi variantas
    Pipe
    Pipe


    slapstosi
    Male Pranešimai : 64
    Užsiregistravo : 2014-04-06
    Amžius : 34
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 20 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Pipe Tr. 04 09, 2014 10:38 am

    Niekas nesusisuko. Jei nepatinka jums tokia prisistatymo forma, tai galit kaip nors kitaip prisistatyt. Ir per amžius forma neklaidžios, jei ištrinsi posto turinį, tai pakabos google cache kokią dieną ir dings.
    Emocija
    Emocija


    Female Pranešimai : 59
    Užsiregistravo : 2014-04-08
    Miestas : Klaipėda

    Susipažinkim ;3 - Page 20 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Emocija Tr. 04 09, 2014 12:15 pm

    Aš save ir pristačiau laisva forma, iš tikrųjų labai gerai kai yra padarytos dvi galimybės, kas nori anketos, kas nori laisvos formos ir pasisakyti tiek kiek gali žmogus jaustis saugiai, o vėliau po truputį per bendravimą, viskas atsiskleidžia, jei abu pašnekovai turi noro, bendraut, pažindintis.
    firefly
    firefly


    niekam tikęs
    Female Pranešimai : 10
    Užsiregistravo : 2014-03-11
    Amžius : 27

    Susipažinkim ;3 - Page 20 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by firefly Pir. 04 21, 2014 11:57 am

    Sveiki , man 17 metu. Sociofobija kankina nuo pat vaikystes, taip pat sergu depresija.. Labai noreciau atrasti cia bendraminciu ir draugu  Susipažinkim ;3 - Page 20 530983 
    škac
    škac


    Female Pranešimai : 31
    Užsiregistravo : 2013-10-27
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 20 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by škac Pir. 04 21, 2014 3:51 pm

    Jetus, septyniolika... :(Taigi pats tas nagais-ragais kibti į sociofobijas ir pradėti gyventi normalų, sėkmingą gyvenimą. Mokslus turbūt tuoj baigsi, studijos prasidės, gal ir miestas kitas.
    Kalbu, aišku, kaip pensininkė. Bet tikrai tu dabar išgyveni pačius geriausius metus ir labai linkėčiau ta proga pasimokyti iš svetimų klaidų.:)
    avatar
    AC


    Susipažinkim ;3 - Page 20 Clearb10
    Other / Decline to state Pranešimai : 132
    Užsiregistravo : 2013-03-09

    Susipažinkim ;3 - Page 20 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by AC Pir. 04 21, 2014 4:07 pm

    firefly, parašiau tau į pm. Smile
    nirvana
    nirvana


    svajojantis
    Female Pranešimai : 53
    Užsiregistravo : 2014-04-30
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 20 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by nirvana Tr. 04 30, 2014 5:55 pm

    Sveiki visi  Awesome ....girdėjau meetas Kaune organizuojamas...aš kadangi šiuo metu esu geroje fazėje,ir sociofobija pakolkas antroje vietoje taigi nepasikuklinau užsiregistruoti Smile šiaip neatsitiktinai,DK forume tiesiog radau vieno jūsų nario žinutę Smile wo ir aš čia...ką apie save,lb tingiu pasakoti,jei kam bus įdomu manau paklaus, o šiaip realiai geriau gyvai pažindintis,kitas įspūdis,..nugi suprantate ..tai va..tiek  Susipažinkim ;3 - Page 20 2540377994 
    Monster
    Monster


    Susipažinkim ;3 - Page 20 Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    Susipažinkim ;3 - Page 20 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Monster Tr. 04 30, 2014 6:15 pm

    nirvana rašo:Sveiki visi  Awesome ....girdėjau meetas Kaune organizuojamas...aš kadangi šiuo metu esu geroje fazėje,ir sociofobija pakolkas antroje vietoje taigi nepasikuklinau užsiregistruoti Smilešiaip neatsitiktinai,DK forume tiesiog radau vieno jūsų nario žinutę :)wo ir aš čia...ką apie save,lb tingiu pasakoti,jei kam bus įdomu manau paklaus, o šiaip realiai geriau gyvai pažindintis,kitas įspūdis,..nugi suprantate ..tai va..tiek  Susipažinkim ;3 - Page 20 2540377994 

     welcome 
    Tai tikrai kad dar nera taip blogai su SF jei iskart manai kad realiai pazindintis geriau. Na jeigu kiti tokie drasus nebus uztai bus kas ledus pralaus  Smile
    nirvana
    nirvana


    svajojantis
    Female Pranešimai : 53
    Užsiregistravo : 2014-04-30
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 20 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by nirvana Tr. 04 30, 2014 6:21 pm

    galima metų metus susirašinėti forumuose,bet tas įspūdis susitikus vistiek kitoks Smile ...nepasakyčiau ,kad labai drąsi esu,bet ,kadangi esu išbandžius dauko šiam gyvenime,tad pagalvojau,perlipkim per save,išbandykim ir tai...ai žodžiu,nusišneku kaip visalaiką...žodž  Facepalm 
    Monster
    Monster


    Susipažinkim ;3 - Page 20 Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    Susipažinkim ;3 - Page 20 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Monster Tr. 04 30, 2014 6:39 pm

    Jei sakai kad nusisneki, tai tada Markas Twain'as irgi nusisnekejo Smile  
    Spoiler:
    Martynute
    Martynute


    pavargęs
    Female Pranešimai : 16
    Užsiregistravo : 2014-05-16

    Susipažinkim ;3 - Page 20 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Martynute Antr. 05 20, 2014 12:10 am

    sveikučiai!
    užsiregistravau čia pagauta smalsumo. Išties gaila, kad neatradau anksčiau jūsų, kai to ypatingai reikėjo. Dabar nebekankina manęs depresija, bendravimo ir buvimo viešose vietose baimės taip žiauriai, patobulėjau nemažai šioje srityje per kelis metus, tačiau vis tiek iki dabar noriu vis eiti pirmyn, mesti sau iššūkius, susipažinti su naujais žmonėmis. Kad ir kaip keistai jaučiuosi tai darydama.
    Tai va, prie sociofobų savęs priskirti dabar tikrai negaliu (prie naglųjų ar puikų socialinį gyvenimą turinčių žmonių irgi), bet gal priimsit mane čia Very Happy

    Sponsored content


    Susipažinkim ;3 - Page 20 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Sk. 05 19, 2024 8:55 am