Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+86
Robina
m&m
citrinusultys
nesvarbu
RVJ
Martynute
nirvana
AC
škac
firefly
Pipe
Wrong
Emocija
vienasvienas
suo4444
Knyaz Myshkin
Padangiu klajoklis
MelaOi
Samme
Lietuvis01
WuWei
Aisling
sehir
Valio_morkom
Smėlis_mano_batuose
buroke2
-saule17zuikutis
lialialia
Žiežula
falco
Panikiere
Colak
rokas
oryktis
Vicious
tangeni
LyjaPaukštukais
GK
Butterfly.
0felija
Husky
kryptis
eklampsija
raindrop
ghjghjghj
kEstas
kvailiukas
Fairouz
nulis
Ida
lol
anafoj
Saulele
niekas
siaip
Mari
shadow
buroke
Austuke
Della
MoonShine
andrius
fille.bizarre
Monster
mars111
Žalias
skaitmuo
Fisk
TheBlueSun
Zetsu
Vilmux
exotica
Tylenis
NoKaDoTa
PanelėKatastrofija
wortkarg
Zebra
Klara
Clamoadte
8
Zuikis bailys
atkaklumas
vilistelis
wildstrawberries
Dream
FreaK
90 posters

    Susipažinkim ;3

    mars111
    mars111


    Pranešimai : 3
    Užsiregistravo : 2011-02-08

    Susipažinkim ;3 - Page 8 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by mars111 Št. 02 12, 2011 3:25 pm

    as irgi noreciau susitikimo Kaune...
    skaitmuo
    skaitmuo


    pabaisa
    Female Pranešimai : 266
    Užsiregistravo : 2011-01-30
    Amžius : 35

    Susipažinkim ;3 - Page 8 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by skaitmuo Št. 02 12, 2011 3:53 pm

    O jau trys Smile
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    Susipažinkim ;3 - Page 8 Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 8 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by TheBlueSun Št. 02 12, 2011 7:46 pm

    Greitu laiku galbūt daugiau kauniečių prisijungs - pasistengsiu nors savoj aplinkoj kažkiek forumo idėją paskleist. Bet kokiu atveju, kai oras darysis jau panašesnis į pavasarinį (gal tai bus jau už savaitės Wink), bus galima bandyt organizuot tą mūsų susitikimą, mano nuomone, geriausia, bent pirmąkart, atviroj miesto aplinkoj Smile
    skaitmuo
    skaitmuo


    pabaisa
    Female Pranešimai : 266
    Užsiregistravo : 2011-01-30
    Amžius : 35

    Susipažinkim ;3 - Page 8 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by skaitmuo Št. 02 12, 2011 8:49 pm

    TheBlueSun rašo:Greitu laiku galbūt daugiau kauniečių prisijungs - pasistengsiu nors savoj aplinkoj kažkiek forumo idėją paskleist. Bet kokiu atveju, kai oras darysis jau panašesnis į pavasarinį (gal tai bus jau už savaitės Wink), bus galima bandyt organizuot tą mūsų susitikimą, mano nuomone, geriausia, bent pirmąkart, atviroj miesto aplinkoj Smile


    O tai pažįsti daug sociofobų?
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    Susipažinkim ;3 - Page 8 Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 8 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by TheBlueSun Št. 02 12, 2011 10:55 pm

    Ne Very Happy Tiesiog žadu savo universitete skelbimuką pakabint, gal ir kvaila idėja, bet kai anonimiškai.. Susipažinkim ;3 - Page 8 530983
    skaitmuo
    skaitmuo


    pabaisa
    Female Pranešimai : 266
    Užsiregistravo : 2011-01-30
    Amžius : 35

    Susipažinkim ;3 - Page 8 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by skaitmuo Sk. 02 13, 2011 12:32 am

    A.. Gal ir gera idėja Smile Nors savajame nesiryžčiau - o jei kas pamatys, kai skelbimuką lipinsiu? affraid
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    Susipažinkim ;3 - Page 8 Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 8 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by TheBlueSun Sk. 02 13, 2011 1:06 am

    Tai pasistengsiu, kad nepamatytų, o ir šiaip - kas čia žino, kokiu tikslu ir ką kabinu Razz
    Dream
    Dream


    svajojantis
    Male Pranešimai : 645
    Užsiregistravo : 2010-03-13
    Amžius : 36
    Miestas : Kaunas / Kulautuva

    Susipažinkim ;3 - Page 8 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Dream Tr. 02 16, 2011 9:53 pm

    Su gimtadieniu kišeninis. Susipažinkim ;3 - Page 8 530983 Sveiki naujokai, su kuriais dar nesisveikinau.. Smile Kažkaip visai apleidau dalyvavimą šiame forume.. Gal dėl laiko trūkumo, bet ir taip nedrįstu pasireikšti. Susipažinkim ;3 - Page 8 540489

    Jei niekam nemaišyčiau galbūt ir aš dalyvaučiau Kauno susitikime. Nors ir neramu, kad būčiau nedrąsiausias ir nekalbiausias jame. Bet tikriausiai nieko baisaus dėl to neatsitiktų. pig
    Tikiuosi ir daugiau iš norinčių dalyvauti pasisakys ir galbūt net padarysim susitikimą ankščiau už Vilnių. Very Happy
    TheBlueSun būtų šaunu jei pavyktų įgyvendinti idėją su skelbimais, nors aš ir pats turbūt nesiryžčiau tam.. Very Happy Susipažinkim ;3 - Page 8 540489
    skaitmuo
    skaitmuo


    pabaisa
    Female Pranešimai : 266
    Užsiregistravo : 2011-01-30
    Amžius : 35

    Susipažinkim ;3 - Page 8 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by skaitmuo Kv. 02 17, 2011 12:09 am

    ačiū už sveikinimus, dream Razz Bet kas per mintys pas tave - kaip gali maišyti susitikime? Juk čia ne eilinis tūsas, kuriame veikėjai liūdnomis minomis ir apkarpytais liežuviais nepageidautini. Buriamės kitais tikslais. Ir niekas nekumščiuos, sakydamas "atsipalaiduok", "būk drąsesnis" ir panašių nesąmonių (na, bent jau tikiuosi Smile )Šiaip man irgi neramu.Rolling Eyes Negarantuoju, kad sutartą dieną pasirodysiu, bet...
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    Susipažinkim ;3 - Page 8 Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 8 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by TheBlueSun Kv. 02 17, 2011 1:08 am

    Sveikinimai kišeniniui, gal kiek pavėluoti rabbit

    Dėl susitikimo - aišku, kad nieks nekumščiuos ir kitaip neragins, čia gi būtų vip renginys su savom taisyklėm (arba be jų) xexe

    Skelbimuką, beje, pakabinau bom
    skaitmuo
    skaitmuo


    pabaisa
    Female Pranešimai : 266
    Užsiregistravo : 2011-01-30
    Amžius : 35

    Susipažinkim ;3 - Page 8 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by skaitmuo Kv. 02 17, 2011 1:54 am

    Be taisyklių :lol!: Aišku, civilizuotame lygmeny afro Very Happy
    Ir ačiū už sveikinimą Susipažinkim ;3 - Page 8 530983
    fille.bizarre
    fille.bizarre


    Female Pranešimai : 2
    Užsiregistravo : 2011-02-17
    Amžius : 32
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 8 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by fille.bizarre Kv. 02 17, 2011 1:30 pm

    Sveiki! Čia kaip tik turbūt šnekama apie mano matytą skelbimą.
    Na tai va ir padėjo. Dar šiandien ryte užmačiau ir aš jau čia. Smile
    Matau labai reikalingas forumas sukurtas! cheers
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    Susipažinkim ;3 - Page 8 Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 8 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by TheBlueSun Kv. 02 17, 2011 4:28 pm

    Labai malonu sulaukti naujų narių, skelbimas buvo bandymas padėti kitiems surasti šitą forumą, apskritai bandau vadovautis teiginiu, kad padėdami kitiems, padedame ir sau Smile

    Kai tik prisirinks daugiau kauniečių ir atšils truputį oras, darysim meet'ą būtinai Smile

    fille.bizarre, gerų ir, svarbiausia, naudingų atradimų bei įspūdžių forume sunny
    fille.bizarre
    fille.bizarre


    Female Pranešimai : 2
    Užsiregistravo : 2011-02-17
    Amžius : 32
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 8 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by fille.bizarre Pen. 02 18, 2011 2:38 pm

    Taip. Tikiuosi ir padėti prisidėti ir pati išmokti Smile

    Bei jau nekantrauju šilto oro sunny
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 8 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by FreaK Pen. 02 18, 2011 7:06 pm

    fille.bizarre rašo:Taip. Tikiuosi ir padėti prisidėti ir pati išmokti Smile

    Bei jau nekantrauju šilto oro sunny


    o kas gaili speiguotos žiemos? XD brrrrr.....
    andrius
    andrius


    Pranešimai : 4
    Užsiregistravo : 2011-02-18

    Susipažinkim ;3 - Page 8 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by andrius Št. 02 19, 2011 12:09 am

    Sveiki, matau ne as vienas toks Very Happy noreciau iveikti sia fobija, eiti i susitikimus ir t.t manau tai geriausias budas progresuot, bet gaila gyvenu toli nuo vilniaus ir kauno Neutral, tikiuos kad ir bus klaipedieciu kurie suorganizuos koki susitikima Smile, gal yra norinciu bendraut per skype? parasykit i pm jei kas norit Smile
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 8 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by FreaK Št. 02 19, 2011 1:48 pm

    sveikas, Andriau! ai6ku,akd yra norimnčių! mano skype - syntheticme
    Zetsu
    Zetsu


    Susipažinkim ;3 - Page 8 Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 8 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Zetsu Št. 02 26, 2011 9:55 am

    Na jei kaune bus meetas, tai tikiuosi bus galimybių jame sudalyvauti...mat ėmiausi gydymo, ryju vaistus, tai atsiranda ir noras pabandyti sudalyvauti, nors jame ir būsiu neigiamas. Malonu, kad atsiranda naujų žmonių.

    Beje, dar kaškieno buvo gimtadienis, tad pasikartojant dėl pc neturėjimo pavėluotai sveikinu;) Taip jau nelaimės man užplaukė.
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    Susipažinkim ;3 - Page 8 Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 8 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by TheBlueSun Sk. 02 27, 2011 1:47 am

    Jisatsu, malonu girdėt, kad pradėjai gydymą. Tie vaistai aišku nėr geriausias variantas ir tikrai ne išeitis, bet aš bent manau, kad, esant sunkiai depresijai, reikia pradžioj jų pagalba ištrūkti iš to juodo neigiamų emocijų ir minčių lauko, o tada, kai jau realistiškiau pradeda matytis aplinkinis pasaulis su savo visais pilkais atspalviais, o ne tik juoda ir balta, įmanoma galbūt bandyt ir kitų pagerėjimo šaltinių, kasdienio gyvenimo stimulų ieškot Smile
    Linkiu kuo nuoširdžiausiai, kad ta sunki pradžia gydantis kuo sklandžiau praeitų, puikiai suprantu, ką tas reiškia, nes pati visą gyvenimą gyvenu su lėtine depresija.

    Dėl susitikimo, lb norėtųsi, kad dalyvautum, kaip ir kiekvienas kitas čia esantis kaunietis (ir nebūtinai), ir tas visai nereiškia, kad iš anksto reikia nusiteikti, kad turi būti 'teigiamas' - svarbu ateiti, pabūti, vienas kito paklausyti, gal kažkam padėsim, gal ir patys sau Smile
    Zetsu
    Zetsu


    Susipažinkim ;3 - Page 8 Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 8 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Zetsu Sk. 02 27, 2011 7:54 am

    Jei neklystu tau distimija? Nes tų depresinių formų daug yra...Beje ačiū už palinkėjimus. Smile Man psichikos sveikatos centre diagnozavo F32.2, tai su klaustuku į dienos stacionarą (psichiatrijos ligonine) nusiuntė, ten taip pat tą patį diagnozavo. Kitaip tariant man diagnozuotas sunkus depresijos epizodas. Tai man vaistai būtini, nes mane kankina suicidinės mintys, o dabar virš dviejų savaičių vartodamas nebe taip kankina mane. Kitokios jau mintys pas mane yra...bet pati savijauta nėra dar gera. Pats gydymas ilgai trunka. Suprantu, kad vaistai nėra geri dalykai, kenkiantys. Bet pinigų neturiu privačioms įstaigoms, kad gaučiau psichoterapija taip lengvai. O dabar man jos baisiai ilgai laukt tenka. Bent jau būnu tarp žmonių tam stacionare ir yra su kuo pasikalbėti, ir kitais kaip kada pasikalbu. Nauda geresnė irgi yra tame.

    Labai malonu girdėti iš tavo pusės tokius žodžius dėl susitikimo, tikrai skatinantys sudalyvauti. Smile Na jei bus organizuojama pasistengsiu sudalyvauti jame Smile O koks joje būsiu, toks jau būsiu, savo asmenybės negaliu niekaip pakeisti...sakant be kitų žmonių pagalbos.
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    Susipažinkim ;3 - Page 8 Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 8 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by TheBlueSun Sk. 02 27, 2011 1:23 pm

    Nežinojau net realiai aš apie tas depresijos formas, tik pamenu, kad po atlikto depresijos testo nustatė 'gilią depresiją', konkretesnių frazių neišgirdau. Tas, beje, buvo 2003-iais, o nuo to laiko buvo visokių epizodų - geresnių ir prastesnių. 'Ant vaistų' dukart sėdėjau, jau kelis metus vis bandau kapstytis be jų ir kartais visai neblogai sekasi, ypač kai dabar žinau, kiek daug kenkia gyvenimui ta sociofobija, dėl kurios iš didelės dalies ir nepasitraukia depresinės mintys, kadangi nesant kaip džiaugtis gyvenimu ir jame pilnai dalyvauti, nėra daug tikimybės, kad būsi linksmas ir šviesus.. Smile

    Kita vertus, gerai, kad daugiau supratau apie savo būklę, taip pat ir kad radau tokį forumą kaip šį. Reikia visų labiausiai būtent tokių pokalbių, pasidalinimo patirtim, ypač susitikimų, gal kažkaip mes visi iki jų prasilaušim tiek, kad dažniau ir be tokių ilgų pasiruošimų juos rengsim Smile Na, čia prie tokių pusiau svajonių, pusiau viltingų vizijų Smile
    Zetsu
    Zetsu


    Susipažinkim ;3 - Page 8 Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 8 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Zetsu Pir. 02 28, 2011 5:29 pm

    Čia gali sužinoti kiekvieno kodo reikšmes ir kokių formų yra - http://www.agora-fobija.lt/default.asp?DL=L&TopicID=84&Code= Man diagnozuotas antrą kartą F32.2. O bent savo kodą žinai? Dažniausiai ligas rašo kodais, o ne tiesioginiais žodžiais.
    Na vien vaistais neišgydysi depresijos. Tinkamiausias gydymas vaistai su psichoterapija. Kartais be vaistų neįmanoma kitaip išlipti ir geriau jaustis. Nors kai nėra nieko daugiau, bent jau mano atvejyje, tenka man tik toks variantas vaistais gydytis. Mini, kad gerai tau sekasi be vaistų, tai labai džiugu ir gerai. Ne kiekvienas tą gali. Aš esu smarkiai kritęs ir susilpnėjas, dabar kiek pagyvino mane vaistų vartojimas virš 2 savaičių. Gal jau apie 3-4 savaites geriu vaistus. O poveikis jaučiasi mažiausiai po dviejų savaičių. Pats jaučiu ilgai depresijos šūde gyvensiu, nes pinigų neturiu normaliems dalykams. O taip tai gauti iš valstybinių įstaigų sudėtingą. Pavyzdžiui man psichoterapijos reikia ilgai laukti, nėra kaip...vat tau ir gydymas.

    Aš iš viso siūlyčiau, kadangi kauniečiai esame galima laisvai susimatyti. Tik vis vengiame, laukiame kažko. Aišku pati problema sociofobija viskam trukdis. Kiekvienas turint kažkokias problemas suprasdami vieni kitus galime labai daug padėti(sau ir kitiem).
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    Susipažinkim ;3 - Page 8 Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 8 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by TheBlueSun Pir. 02 28, 2011 9:54 pm

    Dėl dažnesnių susitikimų, tik už. Ir kad nebūtina organizuot kaip popiežiaus atvykimo kokio Susipažinkim ;3 - Page 8 530983

    Pati asmeniškai esu priversta psichoterapiją laikyt utopija, nes pinigų niekad neturėjau ir neturiu, o buvau poliklinikoj porąkart pas kažkokia praktikantę ar pan., tai irgi įspūdžiai visai nekokie. Geriausias tokio pobūdžio patyrimas tai pokalbiai su psichoterapeute, pranokę net psichologės konsultacijas. Tas aišku buvo dėl depresijos išskirtinai, o dėl sociofobijos nieko nekalbėjau, kadangi tipiškai tokiu atveju maniau, kad tiesiog esu tokia netikėlė bailė ir t.t...

    Edit: beje, irgi radau F32.2 ir po kelių metų pasikartojimas - 33.1 hmm Pati nustebau, nes maniau, kad bus 32.1 ar net 32.0
    Aišku, čia tas diagnozės nustatymas irgi gal nėra absoliutaus tikslumo.. Suspect
    Zetsu
    Zetsu


    Susipažinkim ;3 - Page 8 Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 8 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Zetsu Antr. 03 01, 2011 4:37 pm

    Su tais diagnozavimais, tai atkreipiau dėmesį, kad labai silpnai ar net nepajėgūs jų nustatyti. Na ir šiaip manau Lietuvoje ar įmanoma apskritai nustatyti tikslią depresijos formą. Pats nepasakyčiau, kad būčiau toks grynai pagal sunkią depresijos formą. Gal vidutinio kokio (ar kitokios formos). Bet visokie testai ir t.t. tik rodo sunkų.

    Svarbiausią yra psichoterapijoje viską išsikalbėti kas tavyje yra blogai, jei kada teks dar kartą lankytis, tai patariu nenutylėti sociofobijos. Normali psichoterapija yra prabangi, kažkada teko man privačioje lankytis, daug kainavo man. 60lt/45min. Pats pirmutinis susitikimas daug daugiau kainuoja, man kainavo 100lt/45min. Bet užtat gauni su visokiausiom patogumais ir reikiamą gydymą...o vat valstybiniuose, tai tos terapijos laukt reikia, patogumo juose jokio ir naudos tame nulis.

    Aš ir sakyčiau, kad derėtų dažnesnius daryti susitikimus. O ne laukti, kaip, kad mini...bet nelabai čia matau reiškiančių norų. Aišku tą baimė visokia, jei nieko nedarys, o sėdės užsidarę, tai jos tikrai neatsikratys.
    skaitmuo
    skaitmuo


    pabaisa
    Female Pranešimai : 266
    Užsiregistravo : 2011-01-30
    Amžius : 35

    Susipažinkim ;3 - Page 8 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by skaitmuo Tr. 03 02, 2011 2:41 pm

    Yra norinčių Smile Bet mano mąstysena, ego neleidžia imtis jokios iniciatyvos Na,kaip čia sakysi "Imam ir susitinkam", jei nežinai, ar pavyks bent porą normalių sakinių suregzti susitikimui įvykus. Pirma galvojau, kad su kitais sociofobais bendraujant nebūtina be perstojo pliurpt, bet skaitau forumiečių pasisakymus ir suvokiu, kad jei susitikime vyrautų tyla, būtų nekas..

    Sponsored content


    Susipažinkim ;3 - Page 8 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Tr. 05 08, 2024 12:20 am