Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+86
Robina
m&m
citrinusultys
nesvarbu
RVJ
Martynute
nirvana
AC
škac
firefly
Pipe
Wrong
Emocija
vienasvienas
suo4444
Knyaz Myshkin
Padangiu klajoklis
MelaOi
Samme
Lietuvis01
WuWei
Aisling
sehir
Valio_morkom
Smėlis_mano_batuose
buroke2
-saule17zuikutis
lialialia
Žiežula
falco
Panikiere
Colak
rokas
oryktis
Vicious
tangeni
LyjaPaukštukais
GK
Butterfly.
0felija
Husky
kryptis
eklampsija
raindrop
ghjghjghj
kEstas
kvailiukas
Fairouz
nulis
Ida
lol
anafoj
Saulele
niekas
siaip
Mari
shadow
buroke
Austuke
Della
MoonShine
andrius
fille.bizarre
Monster
mars111
Žalias
skaitmuo
Fisk
TheBlueSun
Zetsu
Vilmux
exotica
Tylenis
NoKaDoTa
PanelėKatastrofija
wortkarg
Zebra
Klara
Clamoadte
8
Zuikis bailys
atkaklumas
vilistelis
wildstrawberries
Dream
FreaK
90 posters

    Susipažinkim ;3

    TheBlueSun
    TheBlueSun


    Susipažinkim ;3 - Page 9 Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 9 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by TheBlueSun Tr. 03 09, 2011 4:06 pm

    Tyla nebūtų, vis tiek vienas ar kitas ką nors sumąstytų, pasakytų, kitus įtrauktų Smile Aš tikrai žadu va taip paimt ir pasakyt "Imam ir susitinkam" Smile Nes žinau, kad išdrįsiu padaryt pradžią, o kiti palaikys, aš vėl juos, ir per tokį ryšį susitiksim ir bus mums tik geriau nuo to, visiem bus geriau pabendraut. Kas reikalinga dabar, tai geresnis oras ir aktyvumas; bent man ameniškai tai jau velniškai atsibodo vien tik sėdėt namie, skaityt šitą forumą ir nieko nesiimt, kad padėčiau sau ir kitiems Smile
    MoonShine
    MoonShine


    harmoningas
    Male Pranešimai : 133
    Užsiregistravo : 2011-03-16
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 9 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by MoonShine Št. 04 09, 2011 3:42 am

    Razz be be be, nespėjai pasakyt "Imam ir susitinkam" Susipažinkim ;3 - Page 9 919568 ...bet vis dar gali anksčiau suorganizuot, ko čia tempti poros savaičių gumą... pyyyyp, PORA SAVAIČIŲ! Shocked Jūs nepanikuojat?! Aha, ruošiatės neateit?... tai NIEKŠIŠKA! ...bet suprantama Wink

    P.S. čia tik pokštauju, teks jums priprast.
    FreaK
    FreaK


    kietas
    Pranešimai : 351
    Užsiregistravo : 2010-06-15
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 9 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by FreaK Št. 04 09, 2011 1:59 pm

    jei aš būčiau,patikėkit XD TYLOS TIKRAI NEBŪTŲ
    Della
    Della


    pavargęs
    Female Pranešimai : 33
    Užsiregistravo : 2011-05-01
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 9 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Della Sk. 05 01, 2011 1:57 pm

    Sveiki Smile As Della, man 25 m., esu is Kauno.. siaip maciau jau seniau sito forumo reklama, bet nusprendziau prisijungti dabar. kodel dabar? Siaip stengiuos gyventi normalu gyvenima, apsimesti, kad viskas ok, bet senieji "iprociai" vis primena apie save Smile
    Kazkada buvom sukure panasu foruma, visgi toji iniciatyva greitai nutruko. Galbut buvom pernelyg skirtingi, per plataus amziaus spektro ir interesu, issibarste po visa Lietuva.. Nors su keletu zmoniu bendravimas tesesi ir toliau bei persikele i kitas erdves Smile
    Taigi, apie mane ir kodel as cia. Jauciuosi vienisa. Totaliai. Neturiu nieko, nebendrauju su giminem, su tevais minimaliai. Draugu gyvenimas visada sykstejo, o tie patys su laiku ir pasikeitus aplinkybems issibarste. Su zmonemis sunkiai uzmezgu santykius, ypac ilgalaikius. Is paziuros nesu drovuole, galiu pasiskambinti kur reikia, pasiklausti kelio, susitvarkyti savo reikalus. Visai kas kita yra artimas bendravimas, nemoku susirasti draugu, pazistamu. Buvimas su zmogum akis i aki man kelia stresa, nerima, pasamonine gynyba. Tad draugu nelabai turiu ir nesusirandu. Kartais net neturiu su kuo iseit i miesta ar kazkoki renginuka. Gyvenimas vete ir mete, tad labai nepasitikiu zmonem ir is ju laukiu pacio blogiausio Sad Prie kai kuriu zmoniu jauciu itampa, vengiu ju ir nesugebu apskritai komunikuot apie ka nors. Kompanijose dazniausiai tyliu. Aisku, ne visada, bet tai buna isimtiniai atvejai.
    Suprantu, kad problema yra manyje, stengiuos ja keist, jau kokius 5 metus aktyviai skaitau viska, kas susije su pasitikejimu savim, bendravimu ir pns., laiks nuo laiko lankaus pas kazkokius terapeutus. Kazkiek pasistumejau i prieki, bet kita vertus, esu tam paciam taske - viena, vienisa.
    Tad, jei atsiras zmoguciu, kurie jaucias panasiai, noretu pabendraut, galbut susidraugaut, nueit kartu kur nors - i filma, paroda ar pasivaiksciot lauke, tai mielai prasom, rasykit a.z, ar e.p. [color=yellow]avieciu.arbata@gmail.com[/color. Pasistengsiu apsilankyyti jusu meetuose Smile
    Zetsu
    Zetsu


    Susipažinkim ;3 - Page 9 Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 9 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Zetsu Sk. 05 01, 2011 4:42 pm

    Sveika, malonu, kad atsiranda naujų žmonių. Skaitant matau daug panašumų. Na siūlau ir raginu dalyvauti meetuose, kuo daugiau bus, tuo geriau. Smile
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    Susipažinkim ;3 - Page 9 Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 9 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by TheBlueSun Sk. 05 01, 2011 6:38 pm

    Sveika atvykusi, Della, labai malonu, kad prisijungė dar viena kaunietė angel
    Austuke
    Austuke


    Studente+bedarbe
    angeliškas
    Female Pranešimai : 46
    Užsiregistravo : 2011-05-01
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 9 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Austuke Sk. 05 01, 2011 11:22 pm

    Sveiki,
    man 24 metai, is kauno. su sia liga kovoju jau nuo paauglystes ir deja neissigydziau. Is tikro net nekovojau, tik dabar pradejau, nes gyventi taip tapo neidomu.
    Labai mazai kalbu, del to man padare labai daug zalos gyvenime,negaliu susirasti darbo del savo nedrasos ir mazo kalbejimo, daug kam neitinku.
    Bijau reiksti savo mintis garsiai, bijau nusisneketi, atrodau kvaila kai kalbu. Na tai tikr del to kad jau nuo 1-os klases labia mazai kalbejau.
    Bijau ir zmoniu, tiesiog kai kas nors nori su manim susidraugauti as pabegu, nes tiesiog vengiu pokalbio, draugystes. Arba atrodo kad blogai pasakiau, kvailai pasielgiau ir po to isgyvenu depresija.
    Kaip noretusi susigrazinti visa prarasta laika ir ji istaisyti, taciau tai neimanoma padaryti praeityje. Taip noretusi tureti kitoki gyvenima, draugu, laisva bendravima, atsikaustyma, puiku humoro jausma.
    Taip toks mano trumpas prisistatymas, nezn ar jis idomus.
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    Susipažinkim ;3 - Page 9 Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 9 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by TheBlueSun Sk. 05 01, 2011 11:48 pm

    Sveika, Auste, malonu, kad prisijungei, kartu bus lengviau kovot group hug
    O bėdos labai suprantamos, daug kam iš mūsų panašiai, tikiuosi, kad pavyks įnešti pokyčių į gyvenimą, o prarasto laiko, žinoma, kad nebėra kaip sugrąžint, bet užtat dar daugybė jo prieš akis Smile
    Austuke
    Austuke


    Studente+bedarbe
    angeliškas
    Female Pranešimai : 46
    Užsiregistravo : 2011-05-01
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 9 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Austuke Sk. 05 01, 2011 11:53 pm

    TheBlueSun rašo:Sveika, Auste, malonu, kad prisijungei, kartu bus lengviau kovot group hug
    O bėdos labai suprantamos, daug kam iš mūsų panašiai, tikiuosi, kad pavyks įnešti pokyčių į gyvenimą, o prarasto laiko, žinoma, kad nebėra kaip sugrąžint, bet užtat dar daugybė jo prieš akis Smile

    labas TheBlueSun,
    malonu susipazinti.
    taip kitu palaikymas ir bendri isgyvenimai labai svarbu, o svarbiausia kad kas nors butu salia. tikiuosi visi kartu mes iveiksime sia liga Susipažinkim ;3 - Page 9 530983 group hug Susipažinkim ;3 - Page 9 530983
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    Susipažinkim ;3 - Page 9 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Sve?ias Pir. 05 02, 2011 12:19 am

    Sveikos, Austuke ir Della yippee!
    Dream
    Dream


    svajojantis
    Male Pranešimai : 645
    Užsiregistravo : 2010-03-13
    Amžius : 36
    Miestas : Kaunas / Kulautuva

    Susipažinkim ;3 - Page 9 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Dream Pir. 05 02, 2011 2:30 pm

    Sveikos prisijungusios Della ir Austuke bebras , draugų jūs jau turit. Susipažinkim ;3 - Page 9 927292926
    MoonShine
    MoonShine


    harmoningas
    Male Pranešimai : 133
    Užsiregistravo : 2011-03-16
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 9 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by MoonShine Pir. 05 02, 2011 3:40 pm

    Tiesiog nuotabu, taip sakant, kaip grybai po lietaus... Taip ir žinojau, kad nėra jokių šansų mums patekt į raudonąją knygą. Labas, Austuke. Džiugu, kad pradedi kažką keisti, mes visi čia daugiau ar mažiau dėl to pačio užsukam.

    P.S. nesakysiu ar prisistatymas įdomus, nes tai neturi rūpėt! Razz Didelis DZIN, ką kiti galvoja ir geriausia prie to pratintis čia Wink
    Monster
    Monster


    Susipažinkim ;3 - Page 9 Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    Susipažinkim ;3 - Page 9 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Monster Pir. 05 02, 2011 3:48 pm

    Wow, kaip cia taip kad vos ne visi is Kauno ir vienas kitas is kitu miestu scratch Turbut kazkas reklamuojat Kaune sita foruma Smile Na smagu kad vis daugiau bendraminciu jungiasi i kruva kad ir is kur bebutu Smile
    Dream
    Dream


    svajojantis
    Male Pranešimai : 645
    Užsiregistravo : 2010-03-13
    Amžius : 36
    Miestas : Kaunas / Kulautuva

    Susipažinkim ;3 - Page 9 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Dream Pir. 05 02, 2011 4:06 pm

    Tai niekas netrukdo ir savo mieste pareklamuot. Susipažinkim ;3 - Page 9 927292926 Jei priklijuotum ant kiekvieno kampo skelbimų, galbūt Panevėžys pralenktų ir Kauną. Susipažinkim ;3 - Page 9 919568
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    Susipažinkim ;3 - Page 9 Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 9 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by TheBlueSun Pir. 05 02, 2011 4:55 pm

    Aš reklamavau vienąkart, vienu skelbimu ir vienam universitete (skelbimą gan greit nukabino Wink )

    Mąstau kažką panašaus pakartot, visi juk galim nemačia kur nors pakabint po popierių su forumo adresu albino
    Monster
    Monster


    Susipažinkim ;3 - Page 9 Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    Susipažinkim ;3 - Page 9 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Monster Pir. 05 02, 2011 6:44 pm

    Bet kas juos skaitys, tiem kam tie skelbimai skiti namie daugiausiai sedi o jei kur eina tik kuo greiciau nueit kur reikia ir vel atgal i namus o ne skelbimus ant kampu skaityti. Na as cia pagal save, nebent tu kuriems silpnesne sociofobija pritraukti galetu. Rolling Eyes
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    Susipažinkim ;3 - Page 9 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Sve?ias Pir. 05 02, 2011 7:06 pm

    Jooo ir dar būtų gėda pamačius skaityt jį scratch
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    Susipažinkim ;3 - Page 9 Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 9 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by TheBlueSun Pir. 05 02, 2011 7:08 pm

    Taip, sunkus atvejis, beveik aklavietė, tik keli šansai, kad kažkas paskaitys, bet geriau negu nieko gal.. Tiesiog norisi daugiau žmonių padėt - nes surasti šitą bendruomenę jau yra didelė pagalba Smile
    Della
    Della


    pavargęs
    Female Pranešimai : 33
    Užsiregistravo : 2011-05-01
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 9 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Della Pir. 05 02, 2011 9:21 pm

    Sveiki, aciu, kad graziai priimat. Siandien man nuotaika nekokia, tai daug nerasysiu. Tikiuos pasimatysim meete Smile
    Austuke
    Austuke


    Studente+bedarbe
    angeliškas
    Female Pranešimai : 46
    Užsiregistravo : 2011-05-01
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 9 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Austuke Pir. 05 02, 2011 10:26 pm

    sveiki,
    smagu susipazinti su naujais draugais. kaip ir Della sake, man lygiai tas pat as irgi nepasitikiu zmonemis, sunku palaikyti kontakta ypac akiu, kai kas nors uzkalbina pabegu. bet tai todel kad turejau liudna vaikyste, mazai draugu, visalaik tik namuose sedejau.
    dabar kviecia mane vienas vaikinas i pasimatyma, o as nezinau ka daryti, nes bijau eiti, kad ji nuvilsiu, pati apsikvailinsiu, tiesiog tokia baime slegia, kad nemoku kalbeti, o jis toks komunikabilus, lansktus.
    MoonShine
    MoonShine


    harmoningas
    Male Pranešimai : 133
    Užsiregistravo : 2011-03-16
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 9 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by MoonShine Pir. 05 02, 2011 11:48 pm

    Aš eičiau! Wink Tik kaip ne į pasimatymą, o kaip į susitikimą su draugu. Ir jokių stebuklų nesitikėčiau - tai tiesiog puiki proga pabandyt suregzt naują pažintį. O jei nepavyks, tai ką? Absoliučiai nieko! Bus dar daug kitų kartų.

    Kiek liūdniau, jei tą progą praleidi. Pvz. po paskutinio mūsų meeto, bekulniuojant man laisvės aleja viena mergina akivaizdžiai prašėsi užkelbinama. Prašiausi ir aš. O viskas baigės tuo, kad praėjus daugiau nei savaitei to nepamiršau Wink Taip, neapsikvailinau, nenuvyliau ir nieko sakyt nereikėjo... o kas nuo to geriau?
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    Susipažinkim ;3 - Page 9 Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 9 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by TheBlueSun Pir. 05 02, 2011 11:49 pm

    Na, kad baisu eiti, suprantama. Tik pasistenk negalvot apie susitikimą su juo kaip tavo asmenybės ar komunikabilumo įvertinimą. Jei nueisi ir jis nepriims tavęs, tai nieko nebūsi praradusi, bet yra tikimybė, kad priims, nelauks pirmo susimatymo metu iš kito žmogaus kažko ypatingo, tiesiog pabūti kartu, pavaikščiot, pasimatyt. Žinau, kad žodžiai neką tepadeda, bet norėjau tiesiog parašyt kaip aš pati galvočiau tokioj situacijoj Smile
    Dream
    Dream


    svajojantis
    Male Pranešimai : 645
    Užsiregistravo : 2010-03-13
    Amžius : 36
    Miestas : Kaunas / Kulautuva

    Susipažinkim ;3 - Page 9 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Dream Antr. 05 03, 2011 12:14 am

    O pati eiti nori? Susipažinkim ;3 - Page 9 782496 Gal jį kaip tik tavo drovumas tik sužavės.. Susipažinkim ;3 - Page 9 782496
    Della
    Della


    pavargęs
    Female Pranešimai : 33
    Užsiregistravo : 2011-05-01
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 9 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Della Antr. 05 03, 2011 12:27 am

    Austuke rašo:sveiki,
    smagu susipazinti su naujais draugais. kaip ir Della sake, man lygiai tas pat as irgi nepasitikiu zmonemis, sunku palaikyti kontakta ypac akiu, kai kas nors uzkalbina pabegu. bet tai todel kad turejau liudna vaikyste, mazai draugu, visalaik tik namuose sedejau.
    dabar kviecia mane vienas vaikinas i pasimatyma, o as nezinau ka daryti, nes bijau eiti, kad ji nuvilsiu, pati apsikvailinsiu, tiesiog tokia baime slegia, kad nemoku kalbeti, o jis toks komunikabilus, lansktus.

    manau tikrai turetum nueiti. Va perskaiciau viena minti, kad reikia pagalvoti, kas blogo gali nutikti? Nu nesusibendrausit, nebepakvies i pasimatyma. Bet juk tavo situacija, kuri yra dabar nei pageres nei pabloges, isliks ta pati. O pabandyti verta, ypac jei jis komunikabilus, manau butu smagu, gal kaip tik salia esantis linksmas zmogus tave uzkres ta gera energija ir smagiu bendravimu Smile
    Della
    Della


    pavargęs
    Female Pranešimai : 33
    Užsiregistravo : 2011-05-01
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 9 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Della Antr. 05 03, 2011 12:28 am

    MoonShine rašo:Aš eičiau! Wink Tik kaip ne į pasimatymą, o kaip į susitikimą su draugu. Ir jokių stebuklų nesitikėčiau - tai tiesiog puiki proga pabandyt suregzt naują pažintį. O jei nepavyks, tai ką? Absoliučiai nieko! Bus dar daug kitų kartų.

    Kiek liūdniau, jei tą progą praleidi. Pvz. po paskutinio mūsų meeto, bekulniuojant man laisvės aleja viena mergina akivaizdžiai prašėsi užkelbinama. Prašiausi ir aš. O viskas baigės tuo, kad praėjus daugiau nei savaitei to nepamiršau Wink Taip, neapsikvailinau, nenuvyliau ir nieko sakyt nereikėjo... o kas nuo to geriau?

    turbut ten as buvau Very Happy

    Sponsored content


    Susipažinkim ;3 - Page 9 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Sk. 05 19, 2024 7:30 pm