Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+86
Robina
m&m
citrinusultys
nesvarbu
RVJ
Martynute
nirvana
AC
škac
firefly
Pipe
Wrong
Emocija
vienasvienas
suo4444
Knyaz Myshkin
Padangiu klajoklis
MelaOi
Samme
Lietuvis01
WuWei
Aisling
sehir
Valio_morkom
Smėlis_mano_batuose
buroke2
-saule17zuikutis
lialialia
Žiežula
falco
Panikiere
Colak
rokas
oryktis
Vicious
tangeni
LyjaPaukštukais
GK
Butterfly.
0felija
Husky
kryptis
eklampsija
raindrop
ghjghjghj
kEstas
kvailiukas
Fairouz
nulis
Ida
lol
anafoj
Saulele
niekas
siaip
Mari
shadow
buroke
Austuke
Della
MoonShine
andrius
fille.bizarre
Monster
mars111
Žalias
skaitmuo
Fisk
TheBlueSun
Zetsu
Vilmux
exotica
Tylenis
NoKaDoTa
PanelėKatastrofija
wortkarg
Zebra
Klara
Clamoadte
8
Zuikis bailys
atkaklumas
vilistelis
wildstrawberries
Dream
FreaK
90 posters

    Susipažinkim ;3

    GK
    GK


    Pranešimai : 82
    Užsiregistravo : 2012-01-18

    Susipažinkim ;3 - Page 15 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by GK Tr. 01 18, 2012 4:10 pm

    Sveiki, jungiuosi ir aš. Ilgą laiką maniau, kad man visgi ne sociofobija, o šiaip koks drovumas, pasitikėjimo savimi stygius ar pan. Bet visgi gydytojai patvirtino, kad sociofobija, nors ir nelabai baisi jos forma. Kas mane labiau nervina ir slegia - tai akivaizdus rankų drebėjimas, kai reikia bendraut su žmonėm. Tada pagalvoju, kad atrodau kaip kokia alkoholikė ar narkomanė, ir pradedu drebėti dar labiau... Apsidžiaugiau, jei taip galima pasakyti, kad čia ir daugiau yra tokių padrebančiųjų.
    Monster
    Monster


    Susipažinkim ;3 - Page 15 Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    Susipažinkim ;3 - Page 15 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Monster Tr. 01 18, 2012 4:19 pm

    Sveika prisijungusi Smile


    Paskutinį kartą redagavo ShyOne, Tr. 01 18, 2012 6:41 pm. Redaguota 1 kartą
    raindrop
    raindrop


    snobiškas
    Female Pranešimai : 153
    Užsiregistravo : 2011-10-04
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 15 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by raindrop Tr. 01 18, 2012 4:26 pm

    netikek jokiais gydytojais ir viskas ok bus, nekalk sau i galva, kad esi sociafobas/e
    GK
    GK


    Pranešimai : 82
    Užsiregistravo : 2012-01-18

    Susipažinkim ;3 - Page 15 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by GK Tr. 01 18, 2012 4:58 pm

    Na, šiuo metu aš nusiteikus tikėti gydytojais ir gydytis,nes savaime, deja, nieko gero neišeina, o pagerėjimo norisi. Bet kadangi šiuo metu realiai nesigydau (vienoj vietoj eilėj laukiu), bent į šį forumą prisiruošiau užsiregistruoti, kad užsidėčiau pliusą, jog kažką darau:)
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Susipažinkim ;3 - Page 15 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Svečias Tr. 01 18, 2012 5:11 pm

    is kokio miesto busi? uzpildyt anketa jei netingi Smile
    LyjaPaukštukais
    LyjaPaukštukais


    Male Pranešimai : 488
    Užsiregistravo : 2011-12-04
    Amžius : 34
    Miestas : Klaipėda

    Susipažinkim ;3 - Page 15 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by LyjaPaukštukais Tr. 01 18, 2012 5:20 pm

    Ot Sad


    Paskutinį kartą redagavo Žmogus, Kv. 01 19, 2012 9:14 am. Redaguota 1 kartą
    GK
    GK


    Pranešimai : 82
    Užsiregistravo : 2012-01-18

    Susipažinkim ;3 - Page 15 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by GK Tr. 01 18, 2012 5:26 pm

    Iš Vilniaus. Būčiau tai profilyje užsirašiusi, bet nesupratau, kaip tą padaryti.
    Monster
    Monster


    Susipažinkim ;3 - Page 15 Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    Susipažinkim ;3 - Page 15 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Monster Tr. 01 18, 2012 6:40 pm

    Žmogus rašo:Kaip piktai Shyone rėžė Sad

    Kad nepiktai as, ar cia tik man taip atodo? Jeigu kam pasirode piktai tai atsiprasau, pasakiau as tai juokais ir neketinau nieko izeisti Facepalm
    tangeni
    tangeni


    Pranešimai : 19
    Užsiregistravo : 2012-02-03

    Susipažinkim ;3 - Page 15 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by tangeni Pen. 02 03, 2012 5:41 pm

    Sveiki, likimo broliai/seserys Smile Senokai atradau jūsų forumą, bet neužteko ryžto prisiregistruot. Tikiuosi, kad draugiškai priimsit, neskiausit ir nemušit. Embarassed
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Susipažinkim ;3 - Page 15 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Svečias Pen. 02 03, 2012 5:45 pm

    sveikas prisijunges. zinoma nemusim Very Happy nebent placiau neprisistatysi xexe
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    Susipažinkim ;3 - Page 15 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Sve?ias Pen. 02 03, 2012 5:50 pm

    Sakai nemušt Awesome o pliaukštelėt galima? xexe :DDDD nene. ok.
    Sveikas/Sveika Like a Star @ heaven
    anafoj
    anafoj


    pabaisa
    Female Pranešimai : 356
    Užsiregistravo : 2011-06-12
    Amžius : 29
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 15 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by anafoj Pen. 02 03, 2012 5:50 pm

    tangeni rašo:Sveiki, likimo broliai/seserys Smile Senokai atradau jūsų forumą, bet neužteko ryžto prisiregistruot. Tikiuosi, kad draugiškai priimsit, neskiausit ir nemušit. Embarassed

    norėtum Susipažinkim ;3 - Page 15 2334388476

    labas laaabas Susipažinkim ;3 - Page 15 592502337
    Monster
    Monster


    Susipažinkim ;3 - Page 15 Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    Susipažinkim ;3 - Page 15 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Monster Pen. 02 03, 2012 6:26 pm

    tangeni rašo:Sveiki, likimo broliai/seserys Smile Senokai atradau jūsų forumą, bet neužteko ryžto prisiregistruot. Tikiuosi, kad draugiškai priimsit, neskiausit ir nemušit. Embarassed

    Buk ramus, taves nemusim Smile Taciau tavo sociofobija tai musim Twisted Evil
    Vicious
    Vicious


    nuobodžiaujantis
    Female Pranešimai : 3
    Užsiregistravo : 2012-02-10

    Susipažinkim ;3 - Page 15 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Vicious Št. 02 11, 2012 11:53 pm

    Sveiki, nezinau ar as esu sociofobe. Aplamai apie toki dalyka nesenai suzinojau. Pasiskaiciau ivairiu zmoniu pasakojimu ir daug kas pazystama pasirode. Man 23 metai. Nuo vaikystes buvau keistuole, nesnekejau su suaugusiais ypac su tevu. Niekad nezinau ka pasakyti, kaip elgtis. Anksciau krimtausi del to, bet dabar nebe Smile. Susitaikiau su tuo kokia esu, vadinu save katinu kuris megsta vaikscioti vienas. Savo soc. poreikius patenkinu forumuose, keista paciai kad neturiu be suzadetinio nei vieno daugiau draugo, bet man ir nereikia, labai retas atvejis kad liudziu del to. Bendravimas su zmonemis man kelia stresa, bet kai pagalvoju, tai nedaznai man sutrukdo siekti savo tikslu.
    LyjaPaukštukais
    LyjaPaukštukais


    Male Pranešimai : 488
    Užsiregistravo : 2011-12-04
    Amžius : 34
    Miestas : Klaipėda

    Susipažinkim ;3 - Page 15 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by LyjaPaukštukais Sk. 02 12, 2012 12:14 am

    Vicious rašo:Sveiki, nezinau ar as esu sociofobe. Aplamai apie toki dalyka nesenai suzinojau. Pasiskaiciau ivairiu zmoniu pasakojimu ir daug kas pazystama pasirode. Man 23 metai. Nuo vaikystes buvau keistuole, nesnekejau su suaugusiais ypac su tevu. Niekad nezinau ka pasakyti, kaip elgtis. Anksciau krimtausi del to, bet dabar nebe Smile. Susitaikiau su tuo kokia esu, vadinu save katinu kuris megsta vaikscioti vienas. Savo soc. poreikius patenkinu forumuose, keista paciai kad neturiu be suzadetinio nei vieno daugiau draugo, bet man ir nereikia, labai retas atvejis kad liudziu del to. Bendravimas su zmonemis man kelia stresa, bet kai pagalvoju, tai nedaznai man sutrukdo siekti savo tikslu.
    Labas! Lyg ir užmačiau jūsų komentarą, kuriame rašėte, kad išgijote nuo sociafobijos, bet čia teigiate kitaip, gal ne taip suprantu patį išgijimą nuo sociafobijos ? Sad
    Vicious
    Vicious


    nuobodžiaujantis
    Female Pranešimai : 3
    Užsiregistravo : 2012-02-10

    Susipažinkim ;3 - Page 15 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Vicious Sk. 02 12, 2012 12:36 am

    Nezinau, ziurint kaip ta sociofobijos termina apibudinsi. Nuo vaikystes jauciau dideli stresa bendrauti su zmonem. Dazniausiai net neatsakydavau i klausimus, kai manes klausdavo suauge, nes kol sugalvodavau ka atsakyt, pagalvodavau kad nebeapsimoka. Su tevu nekalbedavau, nes jaudindavausi, o jis pradedavo pykt ir is vis netekdavau amo. Mokykloj viena koridiriui stovedavau. Perejus i kita mokykla is vis nepritapau, sededavau viena ir net per pertraukas nepakildavau nuo suolo, taip ir prasededavau prie knygu. Buvau labai labai nelaiminga, labai norejau but bendraujanti, populiari ir t.t. Paskui pradejau vartoti alkoholi su kiemo vaikais ir is esmes gerdavau beveik kas dien, atsidarado nemazai bendraminciu. Turejau daug draugu, net gi galeciau sakyti populiari buvau,pastovus vakareliai ir t.t., bet kas is to jei tai tik buvo alkoholio deka, tik klimpau vis labiau i depresija. Mokykloj is vis su niekuo nebendravau, tai pradejau jos nelankyt. Viskas tesesi, kol nedaug truko iki savizudybes. Na bet gal ir reikia pasiekti dugna, kad butu tarsi spyris i uzpakali atsitiesti. Nustojau baliavot, baigiau mokykla, kibau i mokslus, visi draugai atitolo. Ir is esmes supratau kad man nelabai ju ir reik. Nebepergyvenu del to kokia esu. Tai va galvoju gal tai ir nebera psichologinis sutrikimas jei nebetrukdo gyventi. Na kazkiek aisku trukdo, raudonuoju, laukiu kol per pietu pertrauka darbe visi iseis is virtuves, kad galeciau ramiai papietaut, bet nesijauciu del to nelaiminga. Nu man tiesig dzin. Buna nemaloniu nutikimu, pav vienam forume ilgai bendravau, nuvykau i susitikima, ir nekalbejau su niekuo, nors gal puse metu svajojau kaip noriu susipazinti su visais. Gryzus ziauriai grauziausi, bet didziuojuosi savim ka kitais metas vel nuvykt isdrysau ir isdrysau pakalbet su kuo norejau.
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Susipažinkim ;3 - Page 15 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Svečias Sk. 02 12, 2012 10:55 am

    idomus gyvenimo vingiai. ir tam tikrais niuansais panasus i mano. as irgi paauglystei visas bendravimo problemas (tuo metu neysivaizdavau kas tai yra sociofobija) perkeliau ant alkoholio. bet greiciausiai dauguma musu amziaus zmoniu ta dare ir nesvarbu turejo problemu ar ne. nors turiu pasakyti, kad tokiu budu pas mane atsisijojo ir keleta tikru draugu, nors dauguma dingo is gyvenimo. o siaip, jeigu isdrysai kito forumo meete sudalyvaut, tai turetum pamegint ir cia. is asmenines patirties galiu pasakyt, kad labai i nauda so sociofobais pabendraut, pasidalint mintimis.
    GK
    GK


    Pranešimai : 82
    Užsiregistravo : 2012-01-18

    Susipažinkim ;3 - Page 15 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by GK Sk. 02 12, 2012 11:43 am

    O, Vicious gyvenimo vingiai panašūs ir į manuosius. Be girtuoklysčių ir pietavimo darbe ypatumų, aš irgi tam tikrais gyvenimo etapais galvojau, kad kitų žmonių man nelabai ir tereikia. Dabar galvoju, kad visgi man jų reikėdavo, tik nejučia pati save apgaudinėdavau... Juk maloniau galvoti, kad "Nebendrauju, nes nenoriu" negu "Nebendrauju, nes nemoku". Bet to galima išmokti, tikiuosi:)
    oryktis
    oryktis


    Male Pranešimai : 381
    Užsiregistravo : 2011-12-09

    Susipažinkim ;3 - Page 15 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by oryktis Sk. 02 12, 2012 2:23 pm

    Maniškis gyenimas taip pat labai panašus. Su visom girtuklystėm ir mokyklos nelankymais. Labai džiugu, kad susigyvenai su savo keistybėm. Aš irgi tapau daug laimingenis, kai anksčiau laikyta "liga" pasidarė tiesiog "savasis aš" Smile
    raindrop
    raindrop


    snobiškas
    Female Pranešimai : 153
    Užsiregistravo : 2011-10-04
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 15 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by raindrop Sk. 02 12, 2012 3:22 pm

    as irgi jau susigyvenau su savimi, ir supratau, kad gerai ir be draugu, nei su netikrais leist laisvalaiki
    LyjaPaukštukais
    LyjaPaukštukais


    Male Pranešimai : 488
    Užsiregistravo : 2011-12-04
    Amžius : 34
    Miestas : Klaipėda

    Susipažinkim ;3 - Page 15 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by LyjaPaukštukais Sk. 02 12, 2012 4:57 pm

    Na, aš ir mokyklose nepritapau, bet su alkoholiu neturėjau problemų, netraukė jis. O dėl sociafobijos, tai bent jau mano atveju, ji atsirado dėl neturėjimo į ką atsiremti, su kuom pakalbėt atvirai, elementariose situacijose nežinodavau kaip elgtis, bet po truputį visko išmokau pats. O dėl draugų, tai visgi bendrauti kiekvienam norisi ir reikia, kad ir kaip susigyvenom su savim
    rokas
    rokas


    Pranešimai : 2
    Užsiregistravo : 2012-02-18

    Susipažinkim ;3 - Page 15 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by rokas Št. 02 18, 2012 9:53 pm

    Sveiki visi, prisistatysiu ir as. Turiu sia problema jau senokai, ziauriai ji man stabdo gyvenima, teko nuo jos labai daug nukenteti ir del jos ne karta praleidau ne viena galimybe darbo ir karjeros. Del sios priezasties praradau savo mylima zmogu.
    Bet yra didelis noras jos atsikratyti, tikiuosi kad pavyks
    raindrop
    raindrop


    snobiškas
    Female Pranešimai : 153
    Užsiregistravo : 2011-10-04
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 15 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by raindrop Št. 02 18, 2012 10:31 pm

    rokas rašo:Sveiki visi, prisistatysiu ir as. Turiu sia problema jau senokai, ziauriai ji man stabdo gyvenima, teko nuo jos labai daug nukenteti ir del jos ne karta praleidau ne viena galimybe darbo ir karjeros. Del sios priezasties praradau savo mylima zmogu.
    Bet yra didelis noras jos atsikratyti, tikiuosi kad pavyks
    labas, Rokai
    GK
    GK


    Pranešimai : 82
    Užsiregistravo : 2012-01-18

    Susipažinkim ;3 - Page 15 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by GK Sk. 02 19, 2012 2:37 pm

    Labas, Rokai. Tavo prisistatymas liūdnokas, bet su laiminga pabaiga, tai gal viskas bus gerai:)
    rokas
    rokas


    Pranešimai : 2
    Užsiregistravo : 2012-02-18

    Susipažinkim ;3 - Page 15 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by rokas Sk. 02 19, 2012 4:14 pm

    Na tikiuosi, turiu dar siek tiek vilties , kad viskas bus gerai Smile Kazkada ...

    Sponsored content


    Susipažinkim ;3 - Page 15 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Sk. 05 19, 2024 5:26 pm