Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+5
sauroman1
LyjaPaukštukais
Žiežula
Vilkas_Pilkas_truputį_1
Oleg19899
9 posters

    Kodėl merginos mane ignoruoja?

    avatar
    Oleg19899


    Male Pranešimai : 2
    Užsiregistravo : 2014-05-27
    Amžius : 34
    Miestas : Vilnius

    Kodėl merginos mane ignoruoja? Empty Kodėl merginos mane ignoruoja?

    Rašyti by Oleg19899 Tr. 06 04, 2014 4:19 pm

    Nuo pat vaikystės aš skleidžiu kažkokia neigiama aurą. Su manim jos nesisveikina netgi jeigu kokioj kompanijoj būnu ir + lyg manęs neegzistuotu.Gal pas mane baisus snukis?
    Vilkas_Pilkas_truputį_1
    Vilkas_Pilkas_truputį_1


    sergantis
    Female Pranešimai : 174
    Užsiregistravo : 2013-10-03
    Amžius : 32
    Miestas : Kaunas

    Kodėl merginos mane ignoruoja? Empty Re: Kodėl merginos mane ignoruoja?

    Rašyti by Vilkas_Pilkas_truputį_1 Tr. 06 04, 2014 7:03 pm

    Galbūt tu skleidi ne neigiamą aurą ,o nepaistikėjimą savimi ? ką dažniausiai žmonės mėgsta apeiti iš tolo . Arba atrodai nelabai nusiteikęs bedravimui..arba... Merginos iš prigimties mėgsta būti raganom Very Happy

    Nemanau , kad išvaizda čia kažkuo dėta .

    so... daugiau paistikėjimo savimi .

    Labai fainas  ir motyvuojantis video Smile
    Žiežula
    Žiežula


    vegetuojantis
    Female Pranešimai : 51
    Užsiregistravo : 2011-04-22
    Amžius : 34
    Miestas : Vilnius

    Kodėl merginos mane ignoruoja? Empty Re: Kodėl merginos mane ignoruoja?

    Rašyti by Žiežula Tr. 06 04, 2014 7:37 pm

    Nu va, pats ir atsakei į savo klausimą.
    LyjaPaukštukais
    LyjaPaukštukais


    Male Pranešimai : 488
    Užsiregistravo : 2011-12-04
    Amžius : 34
    Miestas : Klaipėda

    Kodėl merginos mane ignoruoja? Empty Re: Kodėl merginos mane ignoruoja?

    Rašyti by LyjaPaukštukais Tr. 06 04, 2014 8:30 pm

    Vilkas_Pilkas_truputį_1 rašo:Galbūt tu skleidi ne neigiamą aurą ,o nepaistikėjimą savimi ? ką dažniausiai žmonės mėgsta apeiti iš tolo . Arba atrodai nelabai nusiteikęs bedravimui..arba... Merginos iš prigimties mėgsta būti raganom Very Happy

    Nemanau , kad išvaizda čia kažkuo dėta .

    so... daugiau paistikėjimo savimi .

    Labai fainas  ir motyvuojantis video Smile

    Na, ar tu rimtai siūlai daugiau pasitikėt savimi?  Kodėl merginos mane ignoruoja? 489489 Ne paslaptis, kad net nebūtų sociofobijos forumo, jei visi pasitikėtų savimi. Jei taip lengva būtų imti ir pasitikėti savimi. Aš asmeniškai nepasitikiu nemažoje dalyje sociafobinių situacijų savimi, iš to išeina, kad pasimetu pats, pametu daiktus ir jų neberandu ir t.t.. Nors, žinoma, po truputį viskas gerėja.

    O dar tas video... Man asmeniškai šlykštokas video ir šlykštoka žmogysta jame. Demotyvuojantis, priverčiantis jausti šiokią tokią frustraciją. "Sako, Kad vyrai nebe tokie, kokie ankščiau. Vaikystė sovietų sąjungoje, moteriškas vaiko ugdymas, po visą pasaulį išplitęs feminizmas ir homoseksualizmas. Tikras vyras - retenybė." Nu, ir įžanga! Sako, kad ankščiau buvo daugiau tikrų vyrų. Čia turbūt apie tuos, kurie mušdavo beteises moteris(savo žmonas)? Ir kai tos moterys turėdavo kentėti ne tik prieš tai paminėtą fizinį smurtą, bet dar ir psichologinį smurtą tyliai. Kad niekas nesužinotų. O, žinoma, už šeimos sienų, kitos moterys žavėdavosi šitais vyriškais padarais. Tai bent vyrai atrodė iš šalies! O dar, kaip sakant, "stūmimas" ant feminizmo, homoseksualizmo, kurie išplito pasaulyje taip mažindamas tikrų vyrų kiekį. O taip! Juk ankščiau homoseksualių nebuvo, buvo tik nelaimingos šeimos, kuriose slėpėsi nelaimingi homoseksualai

    O šiaip... Nenoriu šituo, ką parašiau, užsipulti, tik priverst susimąstyt  Kodėl merginos mane ignoruoja? 3925848005 

    O Olegą, vienaip(už prastą trolinimą) ar kitaip(už norėjimą naudoti prieš moteris smurtą) jau reikėjo seniau užbaninti :/
    sauroman1
    sauroman1


    Rimtas
    Male Pranešimai : 23
    Užsiregistravo : 2014-06-18
    Miestas : Vilnius

    Kodėl merginos mane ignoruoja? Empty Re: Kodėl merginos mane ignoruoja?

    Rašyti by sauroman1 Kv. 06 19, 2014 11:52 am

    BūsiuPlėšrūnu rašo:"Sako, Kad vyrai nebe tokie, kokie ankščiau. Vaikystė sovietų sąjungoje, moteriškas vaiko ugdymas, po visą pasaulį išplitęs feminizmas ir homoseksualizmas. Tikras vyras - retenybė." Nu, ir įžanga! Sako, kad ankščiau buvo daugiau tikrų vyrų. Čia turbūt apie tuos, kurie mušdavo beteises moteris(savo žmonas)? Ir kai tos moterys turėdavo kentėti ne tik prieš tai paminėtą fizinį smurtą, bet dar ir psichologinį smurtą tyliai.

    Yra kelios vyrų sąvokos - vyras kaip biologinė lytis ir vyras kaip socio-kultūrinis konstruktas. Citatoje daug kalbama apie antrąjį variantą. Nežinau kuo yra blogai moteriškas vaiko auklėjimas, neturi būti kyšamas nei moteriškas, nei vyriškas prievartinis programavimas, o vaikas pats turi mokytis. Feminizmas ir homoseksualizmas kenkti gali nebent dar tamsiuose viduramžiuose religiniams fanatikams. Pastebėjau, kad dažnai gėjai kaip tik būna vyriški, atletiški, spinduliuojantis pasitikėjimą (vien kiek jo reikia, kad nebijoti diskriminacijos).

    Kaip man keista, kad tie "vyriški" vyrai demonstruodami pasitikėjimą dažnai vartoja alkoholį, nes nesugeba drąsiai bendrauti, rodo ekstremalius triukus, prabangius drabužius ir mašinas. Bet man atrodo tai tik bandymas pridengta maža saviverte.
    raindrop
    raindrop


    snobiškas
    Female Pranešimai : 153
    Užsiregistravo : 2011-10-04
    Miestas : Kaunas

    Kodėl merginos mane ignoruoja? Empty Re: Kodėl merginos mane ignoruoja?

    Rašyti by raindrop Kv. 08 21, 2014 9:44 pm

    Jei nebūtų paklausos, nebūtų ir pasiūlos
    Nežinia
    Nežinia


    susimąstęs
    Male Pranešimai : 187
    Užsiregistravo : 2015-02-26
    Amžius : 32
    Miestas : Vilnius

    Kodėl merginos mane ignoruoja? Empty Re: Kodėl merginos mane ignoruoja?

    Rašyti by Nežinia Št. 04 18, 2015 9:43 pm

    As turi ta pacia problema, bet ji tik db pasireiske. Buvau susitikes su viena mergina neseniai ir jei visiskai su manim nepatiko bendraut. Labai yra apmaudu, kai abu likimo draugai susitinka ir tas susitikimas tampa, tik istorija...
    Medinukas
    Medinukas


    Little bit fucked up
    blah
    Male Pranešimai : 10
    Užsiregistravo : 2015-09-22
    Amžius : 28
    Miestas : Kaunas

    Kodėl merginos mane ignoruoja? Empty Re: Kodėl merginos mane ignoruoja?

    Rašyti by Medinukas Kv. 10 08, 2015 6:24 pm

    Kovotojas rašo:As turi ta pacia problema, bet ji tik db pasireiske. Buvau susitikes su viena mergina neseniai ir jei visiskai su manim nepatiko bendraut. Labai yra apmaudu, kai abu likimo draugai susitinka ir tas susitikimas tampa, tik istorija...

    Va va , lygiai tas pats ir man buvo prieš kelis mėnesius... Sad
    WuWei
    WuWei


    harmoningas
    Female Pranešimai : 48
    Užsiregistravo : 2012-08-04

    Kodėl merginos mane ignoruoja? Empty Re: Kodėl merginos mane ignoruoja?

    Rašyti by WuWei Antr. 12 08, 2015 12:00 am

    sauroman1 rašo:
    BūsiuPlėšrūnu rašo:"Sako, Kad vyrai nebe tokie, kokie ankščiau. Vaikystė sovietų sąjungoje, moteriškas vaiko ugdymas, po visą pasaulį išplitęs feminizmas ir homoseksualizmas. Tikras vyras - retenybė." Nu, ir įžanga! Sako, kad ankščiau buvo daugiau tikrų vyrų. Čia turbūt apie tuos, kurie mušdavo beteises moteris(savo žmonas)? Ir kai tos moterys turėdavo kentėti ne tik prieš tai paminėtą fizinį smurtą, bet dar ir psichologinį smurtą tyliai.

    Yra kelios vyrų sąvokos - vyras kaip biologinė lytis ir vyras kaip socio-kultūrinis konstruktas. Citatoje daug kalbama apie antrąjį variantą. Nežinau kuo yra blogai moteriškas vaiko auklėjimas, neturi būti kyšamas nei moteriškas, nei vyriškas prievartinis programavimas, o vaikas pats turi mokytis. Feminizmas ir homoseksualizmas kenkti gali nebent dar tamsiuose viduramžiuose religiniams fanatikams. Pastebėjau, kad dažnai gėjai kaip tik būna vyriški, atletiški, spinduliuojantis pasitikėjimą (vien kiek jo reikia, kad nebijoti diskriminacijos).

    Kaip man keista, kad tie "vyriški" vyrai demonstruodami pasitikėjimą dažnai vartoja alkoholį, nes nesugeba drąsiai bendrauti, rodo ekstremalius triukus, prabangius drabužius ir mašinas. Bet man atrodo tai tik bandymas pridengta maža saviverte.


    Alkoholį dažnai vartoja ir jautrios sielos, pažeidžiami vyrai, nepritampantys prie lyties standartų, linkę į gilesnius apmąstymus, meną, muziką.

    Sponsored content


    Kodėl merginos mane ignoruoja? Empty Re: Kodėl merginos mane ignoruoja?

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 04 19, 2024 4:07 pm