Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+86
Robina
m&m
citrinusultys
nesvarbu
RVJ
Martynute
nirvana
AC
škac
firefly
Pipe
Wrong
Emocija
vienasvienas
suo4444
Knyaz Myshkin
Padangiu klajoklis
MelaOi
Samme
Lietuvis01
WuWei
Aisling
sehir
Valio_morkom
Smėlis_mano_batuose
buroke2
-saule17zuikutis
lialialia
Žiežula
falco
Panikiere
Colak
rokas
oryktis
Vicious
tangeni
LyjaPaukštukais
GK
Butterfly.
0felija
Husky
kryptis
eklampsija
raindrop
ghjghjghj
kEstas
kvailiukas
Fairouz
nulis
Ida
lol
anafoj
Saulele
niekas
siaip
Mari
shadow
buroke
Austuke
Della
MoonShine
andrius
fille.bizarre
Monster
mars111
Žalias
skaitmuo
Fisk
TheBlueSun
Zetsu
Vilmux
exotica
Tylenis
NoKaDoTa
PanelėKatastrofija
wortkarg
Zebra
Klara
Clamoadte
8
Zuikis bailys
atkaklumas
vilistelis
wildstrawberries
Dream
FreaK
90 posters

    Susipažinkim ;3

    MoonShine
    MoonShine


    harmoningas
    Male Pranešimai : 133
    Užsiregistravo : 2011-03-16
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 10 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by MoonShine Antr. 05 03, 2011 2:52 am

    Jau iš pat pradžių tokia nuojauta buvo Very Happy Gausim kada susimatyt. Tačiau ši, nors ir maloni išimtis, esmės nekeičia. Wink
    buroke
    buroke


    nuobodžiaujantis
    Female Pranešimai : 82
    Užsiregistravo : 2011-05-03
    Miestas : vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 10 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by buroke Antr. 05 03, 2011 11:15 pm

    sveiki, mano vardas buroke - ir as sociofobike welcome
    23 metai.Sociofobija po truputi pradejau gaudyti nuo vaikystes.Nejau i darzeli,buvau vienturte,namuose beveik nesilankydavo sveciai,gimines,geras ir ramus vaikas augau.Turejau viena trukuma truputeli mykciojau...pradinese klasese sekesi gerai - gerai mokiausi,turejau draugiu,lankiau burelius...bet, nepaisant to,buvau nelaiminga,nes gyvenau su tevu, kuris naudojo fizini ir psichologini smurtas pries mama,daug gere,varydavo mus su mama is namu.Saviverte byrejo kaip lapai rudeni..Susirgau gilia depresija,meciau studijas,neliko draugu,neturejau darbo. 2 metus neisejau is namu(neskaitant parduotuves,nes kaip blogai bebutu,valgyt viestiek norisi)du metai kaleijmo paverte mane tikra sociofobe.Tokia mano istorija,malonu susipazinti Smile
    MoonShine
    MoonShine


    harmoningas
    Male Pranešimai : 133
    Užsiregistravo : 2011-03-16
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 10 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by MoonShine Tr. 05 04, 2011 1:48 am

    Labas, buroke. Turiu tave nuliūdinti - mes vegetarai xexe

    Su ta belange tai šiek tiek išgasdinai. Rimtai susimasčiau, kol dašuto, kad čia tie patys dveji metai namuose. O daugiau... sveika prisijungus, tikėkimės reikalai pasisuks teigiama linkme. Išsikapstysi Wink
    Austuke
    Austuke


    Studente+bedarbe
    angeliškas
    Female Pranešimai : 46
    Užsiregistravo : 2011-05-01
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 10 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Austuke Kv. 05 05, 2011 10:20 pm

    kad nelabai noriu eiti su juo susitikti, apgalvojau viska ir nusprendziau kad nesiu, nes jis man nelabai ir patinka. Susipažinkim ;3 - Page 10 530983
    Austuke
    Austuke


    Studente+bedarbe
    angeliškas
    Female Pranešimai : 46
    Užsiregistravo : 2011-05-01
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 10 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Austuke Kv. 05 05, 2011 10:24 pm

    Della rašo:
    Austuke rašo:sveiki,
    smagu susipazinti su naujais draugais. kaip ir Della sake, man lygiai tas pat as irgi nepasitikiu zmonemis, sunku palaikyti kontakta ypac akiu, kai kas nors uzkalbina pabegu. bet tai todel kad turejau liudna vaikyste, mazai draugu, visalaik tik namuose sedejau.
    dabar kviecia mane vienas vaikinas i pasimatyma, o as nezinau ka daryti, nes bijau eiti, kad ji nuvilsiu, pati apsikvailinsiu, tiesiog tokia baime slegia, kad nemoku kalbeti, o jis toks komunikabilus, lansktus.

    manau tikrai turetum nueiti. Va perskaiciau viena minti, kad reikia pagalvoti, kas blogo gali nutikti? Nu nesusibendrausit, nebepakvies i pasimatyma. Bet juk tavo situacija, kuri yra dabar nei pageres nei pabloges, isliks ta pati. O pabandyti verta, ypac jei jis komunikabilus, manau butu smagu, gal kaip tik salia esantis linksmas zmogus tave uzkres ta gera energija ir smagiu bendravimu Smile

    as apgalvojau visas smulkmenas ir nusprendziau kad neisiu, nes siaip as su juo esu jau bendravus 4 kartus, man patinka su juo bendrauti, randam apie ka kalbeti, bet yra tokiu problemeliu kuriu nenoriu. esu i kita isiziurejus ir jei jis pakviestu tai nesudvejociau.
    MoonShine
    MoonShine


    harmoningas
    Male Pranešimai : 133
    Užsiregistravo : 2011-03-16
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 10 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by MoonShine Kv. 05 05, 2011 11:37 pm

    Nu va, idealią progą praleidi. Galėtum pliurpti, tylėti, lavint įgudžius ir baidyt baimes kaip su eiliniu draugu... tol, kol užknistum juodai ir sudarytum absoliučios keistuolės bei nuobodos įspūdį. Ech, kaip lengva rašyt ir kitus "mokyt" Susipažinkim ;3 - Page 10 919568
    Austuke
    Austuke


    Studente+bedarbe
    angeliškas
    Female Pranešimai : 46
    Užsiregistravo : 2011-05-01
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 10 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Austuke Pen. 05 06, 2011 12:03 am

    MoonShine rašo:Nu va, idealią progą praleidi. Galėtum pliurpti, tylėti, lavint įgudžius ir baidyt baimes kaip su eiliniu draugu... tol, kol užknistum juodai ir sudarytum absoliučios keistuolės bei nuobodos įspūdį. Ech, kaip lengva rašyt ir kitus "mokyt" Susipažinkim ;3 - Page 10 919568

    paskui geda butu, jei apsikvailinciau. Embarassed
    mane jis pakviete arbatos ir deserto, nu arbata tai taip, o kam tas desertas. Shocked
    skaitmuo
    skaitmuo


    pabaisa
    Female Pranešimai : 266
    Užsiregistravo : 2011-01-30
    Amžius : 35

    Susipažinkim ;3 - Page 10 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by skaitmuo Pen. 05 06, 2011 12:51 am

    Austuke rašo:
    mane jis pakviete arbatos ir deserto, nu arbata tai taip, o kam tas desertas. Shocked

    O kas čia keisto? silent
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    Susipažinkim ;3 - Page 10 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Sve?ias Pen. 05 06, 2011 11:55 am

    Nu tai gal ji nevalgo deserto Awesome Susipažinkim ;3 - Page 10 3077217049 Nah, nu tikriausiai patinki tam vaikinukui ir tiek dėl to ir kviečia čia taip scratch Ir šiaip, rašei, kad esi įsižiūrėjusi kitą, tai normalu, kad šitas tau ne toks aktualus Susipažinkim ;3 - Page 10 530983
    shadow
    shadow


    Female Pranešimai : 3
    Užsiregistravo : 2011-05-09
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 10 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by shadow Pir. 05 09, 2011 6:52 pm

    Sveiki,
    pagaliau, sudalyvavusi dviejuose meet'uose, prisiruošiau užsiregistruoti. Šį forumą atradau prieš kelis mėnesius ir buvau nustebinta, kad yra tiek daug žmonių turinčių panašių problemų. Asmenybės ir bendravimo sutrikimų turiu nuo ankstyvos paauglystės. Tikiuosi, jog buvimas čia padės bent šiek tiek pradėti keistis bei tobulėti.
    vilistelis
    vilistelis


    Male Pranešimai : 109
    Užsiregistravo : 2010-08-01
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 10 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by vilistelis Pir. 05 09, 2011 9:26 pm

    shadow rašo:Sveiki,
    pagaliau, sudalyvavusi dviejuose meet'uose, prisiruošiau užsiregistruoti. Šį forumą atradau prieš kelis mėnesius ir buvau nustebinta, kad yra tiek daug žmonių turinčių panašių problemų. Asmenybės ir bendravimo sutrikimų turiu nuo ankstyvos paauglystės. Tikiuosi, jog buvimas čia padės bent šiek tiek pradėti keistis bei tobulėti.

    Sveika shadow. Gera skaityti, kad nesi praradusi vilties. keisimės ir tobulėsime kartu Smile
    Austuke
    Austuke


    Studente+bedarbe
    angeliškas
    Female Pranešimai : 46
    Užsiregistravo : 2011-05-01
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 10 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Austuke Pir. 05 09, 2011 9:41 pm

    shadow rašo:Sveiki,
    pagaliau, sudalyvavusi dviejuose meet'uose, prisiruošiau užsiregistruoti. Šį forumą atradau prieš kelis mėnesius ir buvau nustebinta, kad yra tiek daug žmonių turinčių panašių problemų. Asmenybės ir bendravimo sutrikimų turiu nuo ankstyvos paauglystės. Tikiuosi, jog buvimas čia padės bent šiek tiek pradėti keistis bei tobulėti.

    daug yra tokiu, taciau prie daugumos mes nepastebimi, jei sieksi tikslo tikrai ji pasieksi, man buvo dar blogiau bet uzsispyrimas padejo nugaleti kai kurias baimes.
    Mari
    Mari


    Susipažinkim ;3 - Page 10 Clearb10
    Female Pranešimai : 66
    Užsiregistravo : 2011-05-10

    Susipažinkim ;3 - Page 10 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Mari Tr. 05 11, 2011 6:36 pm

    Sveiki, kaip dziaugiuosi kad atradau si foruma. Kazkaip pasidare geriau,kai pamaciau kad ir daugiau tokiu zmoniu yra panasiu i mane. Savo aplinkoj nelabai tokiu pazistu, kuriems butu sunkiau bendrauti, ar turetu tieik ivairiu baimiu kaip as. Ziuriu cia daug kaunieciu, as taip pat is Kauno. Esu studente.
    Zetsu
    Zetsu


    Susipažinkim ;3 - Page 10 Clearb10
    Male Pranešimai : 324
    Užsiregistravo : 2011-01-10
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 10 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Zetsu Tr. 05 11, 2011 7:45 pm

    Sveika, na čia išties daug kauniečių. Net stebiuosi, kad vis atsiranda daugiau. Smile
    MoonShine
    MoonShine


    harmoningas
    Male Pranešimai : 133
    Užsiregistravo : 2011-03-16
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 10 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by MoonShine Sk. 05 15, 2011 10:54 pm

    Toks kiek uždelstas Hi!, shadow. Jau buvau pasigedęs Wink ...nors šiaip, tai daug geriau pora susitikimų nei 100 pranešimų.

    Šiltas labas ir tau, Mari. Čia šiek tiek šurmulys nurimęs, bet vis tiek panašių žmonių yra neįsivaizduojamai daug. Ta proga, kad tu iš Kauno (o aš nestudentas Susipažinkim ;3 - Page 10 919568 ), užsuk kada į susitikimą.
    Austuke
    Austuke


    Studente+bedarbe
    angeliškas
    Female Pranešimai : 46
    Užsiregistravo : 2011-05-01
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 10 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Austuke Pir. 05 16, 2011 12:16 am

    Mari rašo:Sveiki, kaip dziaugiuosi kad atradau si foruma. Kazkaip pasidare geriau,kai pamaciau kad ir daugiau tokiu zmoniu yra panasiu i mane. Savo aplinkoj nelabai tokiu pazistu, kuriems butu sunkiau bendrauti, ar turetu tieik ivairiu baimiu kaip as. Ziuriu cia daug kaunieciu, as taip pat is Kauno. Esu studente.

    sveika,
    malonu, kad istojai i musu bureli Susipažinkim ;3 - Page 10 530983
    siaip
    siaip


    Susipažinkim ;3 - Page 10 Clearb10
    Female Pranešimai : 2
    Užsiregistravo : 2011-04-09
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 10 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by siaip Pir. 05 16, 2011 8:01 pm

    Sveiki Smile, ir aš greičiausiai priklausau sociofobams, nors niekas to kaip ir nenustatė, bet jau per daug akivaizdūs to bruožai pas mane. O pasižiūri, kaip kiti bendrauja, atrodo taip viskas lengva, bet kai pačiai reikia - kažkoks košmaras. Dabar jau darbo reikia ieškotis, tai vėl kažkoks baisus jausmas, man net baisu CV rašyti, nes visur ieško komunikabilių, o kai žinai, kad toks nesi, nekas:D Oi, kaip norėčiau nebijoti bendrauti.
    buroke
    buroke


    nuobodžiaujantis
    Female Pranešimai : 82
    Užsiregistravo : 2011-05-03
    Miestas : vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 10 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by buroke Antr. 05 17, 2011 1:51 am

    siaip rašo:Sveiki Smile, ir aš greičiausiai priklausau sociofobams, nors niekas to kaip ir nenustatė, bet jau per daug akivaizdūs to bruožai pas mane. O pasižiūri, kaip kiti bendrauja, atrodo taip viskas lengva, bet kai pačiai reikia - kažkoks košmaras. Dabar jau darbo reikia ieškotis, tai vėl kažkoks baisus jausmas, man net baisu CV rašyti, nes visur ieško komunikabilių, o kai žinai, kad toks nesi, nekas:D Oi, kaip norėčiau nebijoti bendrauti.
    Labas.Tai gal nepriklausai sociofobams,gal tik siaip drovus ir tiek.O kiek tau metu?
    TheBlueSun
    TheBlueSun


    Susipažinkim ;3 - Page 10 Clearb10
    Female Pranešimai : 543
    Užsiregistravo : 2011-01-19
    Amžius : 35
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 10 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by TheBlueSun Antr. 05 17, 2011 2:04 am

    siaip rašo:Sveiki Smile, ir aš greičiausiai priklausau sociofobams, nors niekas to kaip ir nenustatė, bet jau per daug akivaizdūs to bruožai pas mane. O pasižiūri, kaip kiti bendrauja, atrodo taip viskas lengva, bet kai pačiai reikia - kažkoks košmaras. Dabar jau darbo reikia ieškotis, tai vėl kažkoks baisus jausmas, man net baisu CV rašyti, nes visur ieško komunikabilių, o kai žinai, kad toks nesi, nekas:D Oi, kaip norėčiau nebijoti bendrauti.

    Sveika atvykusi, siaip Smile
    Sociofobijai nustatyti yra testai, bet jei ilgą laiką jauti, kad tikrai sunku bendrauti, tai ko gero ir nebereikia daugiau įrodymų.
    Gal būtų galima sužinoti, iš kokio miesto būsi? Smile
    Monster
    Monster


    Susipažinkim ;3 - Page 10 Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    Susipažinkim ;3 - Page 10 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Monster Antr. 05 17, 2011 9:05 am

    Tai 95 procentai kad is Kauno Very Happy
    avatar
    niekas


    Susipažinkim ;3 - Page 10 Clearb10
    Female Pranešimai : 761
    Užsiregistravo : 2010-11-08
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 10 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by niekas Antr. 05 17, 2011 5:43 pm

    O kaip kitaip, čia kauniečių forumas Susipažinkim ;3 - Page 10 919568

    siaip
    siaip


    Susipažinkim ;3 - Page 10 Clearb10
    Female Pranešimai : 2
    Užsiregistravo : 2011-04-09
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 10 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by siaip Tr. 05 18, 2011 6:22 pm

    Nepriklausau čia daugumai, aš iš Vilniaus Very Happy Man 23 m.
    Tai tie internetiniai testai rodo, kad man yra sociofobija, bet ne itin stipri. Nors ir kaip baisu būna, galiu prisiversti padaryti daugumą dalykų, pavyzdžiui viešai kalbėti pasiruoštą tekstą, tik kokybė nekokia.Very Happy Aišku, būna didelis diskomfortas, bet tiesiog žinai, kad reikia, tai ir darai. Blogiausias dalykas man, kad pastoviai mąstau, ką pagalvos žmonės apie mane (nors žinau, kad nelabai svarbu turėtų būti, juk visiems neįtiksi ir pan., bet vistiek tokių minčių neįmanoma atsikratyti). Tai vat dėl to baisu reikšti savo nuomonę, kalbėti kažkokia tema, nes baisu kažką pasakyti, padaryti ne taip. Tad šiaip iš esmės man nesvarbu, kaip tokią būseną pavadinsi - sociofobija ar drovumu, tai labai trukdo beveik viskam.
    MoonShine
    MoonShine


    harmoningas
    Male Pranešimai : 133
    Užsiregistravo : 2011-03-16
    Miestas : Kaunas

    Susipažinkim ;3 - Page 10 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by MoonShine Tr. 05 18, 2011 10:56 pm

    Hmm... labai jau viskas pažystama, chi chi chi... Bet nieko, gyvent galima Susipažinkim ;3 - Page 10 919568
    Saulele
    Saulele


    Female Pranešimai : 8
    Užsiregistravo : 2010-10-27

    Susipažinkim ;3 - Page 10 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Saulele Kv. 06 02, 2011 3:14 pm

    siaip rašo:Nepriklausau čia daugumai, aš iš Vilniaus Very Happy Man 23 m.
    Tai tie internetiniai testai rodo, kad man yra sociofobija, bet ne itin stipri. Nors ir kaip baisu būna, galiu prisiversti padaryti daugumą dalykų, pavyzdžiui viešai kalbėti pasiruoštą tekstą, tik kokybė nekokia.Very Happy Aišku, būna didelis diskomfortas, bet tiesiog žinai, kad reikia, tai ir darai. Blogiausias dalykas man, kad pastoviai mąstau, ką pagalvos žmonės apie mane (nors žinau, kad nelabai svarbu turėtų būti, juk visiems neįtiksi ir pan., bet vistiek tokių minčių neįmanoma atsikratyti). Tai vat dėl to baisu reikšti savo nuomonę, kalbėti kažkokia tema, nes baisu kažką pasakyti, padaryti ne taip. Tad šiaip iš esmės man nesvarbu, kaip tokią būseną pavadinsi - sociofobija ar drovumu, tai labai trukdo beveik viskam.

    Aha, šitas "ką pagalvos kiti" mane irgi žiauriai kankina, kažkoks siaubiakas, tikrai pagalvoji, koks skirtumas iš tikrųjų ką kas pagalvos, gyveni juk sau ne kitiems, bet vistek kažkodėl ta kitų nuomonė baisiai jau svarbi.. :/
    anafoj
    anafoj


    pabaisa
    Female Pranešimai : 356
    Užsiregistravo : 2011-06-12
    Amžius : 29
    Miestas : Vilnius

    Susipažinkim ;3 - Page 10 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by anafoj Sk. 06 12, 2011 11:54 pm

    labas didžiulis visiems! atsiprašysiu iš karto, dar nespėjau perskaityti visų 17 temos puslapių, bet pažadu tai padaryti ateity, tikslaus laiko neįvardinsiu Wink

    taigi, dėl ko aš čia, tikriausiai nereik sakyt, nes, manyčiau, visiems bus maždaug aišku. esu iš Vilniaus, rugsėjį sukanka 17 metų, o tai yra dar labai nedaug, bet pasistengsiu nesukelt problemų, prižadu Susipažinkim ;3 - Page 10 919568

    buvo labai nesmagu prisipažint sau, kad visgi sergu aš ta sociofobija, tas žodis "liga" verčia kažkokia ligota jaustis, kas atrodo, kad tavo vieta ligoninėj. stengiuos perlipt per save kiekvienam žingsny, kartais gaunas sunkiau, kartais lengviau. čia noriu rasti bent jau virtualią savęs nuraminimo dozę ir stiprybės, kad galbūt dar viskas nėra mirtinai blogai, nes laukti, kol prieisiu liepto galą nėra noro, o gyventi reikia, tiek dėl kitų, tiek dėl savęs.

    dabar tiek, neišsiplėsiu, kad liktų ir kitoms forumo skiltims.

    gražios visiems dienos ir ačiū iš anksto už priėmimą!Smile

    Sponsored content


    Susipažinkim ;3 - Page 10 Empty Re: Susipažinkim ;3

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Sk. 05 19, 2024 6:12 pm