Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+13
beta
Padangiu klajoklis
MelaOi
Tylenis
lol
Afraid to live
vitaz
LyjaPaukštukais
Linum
Dark_Angel
Monster
nesvarbu
kryptis
17 posters

    Sociofobija ir žolė

    kryptis
    kryptis


    atsipalaidavęs
    Female Pranešimai : 379
    Užsiregistravo : 2011-11-21
    Miestas : Vilnius

    Sociofobija ir žolė - Page 2 Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by kryptis Tr. 03 06, 2013 9:04 pm

    Cataleya rašo:Niekada nepagavau savęs galvojant, jog žalingi įpročiai mane galėtų padaryti komunikabilesniu žmogumi. Esu prieš tokius dalykus.

    nematau nieko blogo išgerti alkoholio, juk jį vartoja ne tik sociofobai. paprasčiausiai alkoholis atpalaiduoja, gali krėsti visokias kvailystes, laisviau jaustis, pabėgti nuo kasdienybės.
    o alkoholis tampa žalingu įpročiu, kai geriama be perstojo ir tai tampa problema kasdieniniame socialiniame gyvenime.
    MelaOi
    MelaOi


    Nes tai Gražu
    Sociofobija ir žolė - Page 2 Clearb10
    Female Pranešimai : 140
    Užsiregistravo : 2013-03-04

    Sociofobija ir žolė - Page 2 Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by MelaOi Pen. 03 08, 2013 3:41 pm

    kryptis rašo:nematau nieko blogo išgerti alkoholio, juk jį vartoja ne tik sociofobai. paprasčiausiai alkoholis atpalaiduoja, gali krėsti visokias kvailystes, laisviau jaustis, pabėgti nuo kasdienybės.
    o alkoholis tampa žalingu įpročiu, kai geriama be perstojo ir tai tampa problema kasdieniniame socialiniame gyvenime.

    Sutinku, jog nieko blogo, kai jaučiamos ribos.
    avatar
    Padangiu klajoklis


    Sociofobija ir žolė - Page 2 Clearb10
    Male Pranešimai : 148
    Užsiregistravo : 2013-03-18

    Sociofobija ir žolė - Page 2 Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by Padangiu klajoklis Pir. 03 18, 2013 11:46 pm

    -


    Paskutinį kartą redagavo Padangiu klajoklis, Antr. 04 08, 2014 9:18 pm. Redaguota 1 kartą
    beta
    beta


    Sociofobija ir žolė - Page 2 Clearb10
    Female Pranešimai : 62
    Užsiregistravo : 2013-03-01

    Sociofobija ir žolė - Page 2 Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by beta Pen. 05 10, 2013 3:05 pm

    Na aš tai esu prieš. Na galbūt laikinai žmogus nuo to ir pasijus geriau, bet tai tik iliuzija. Sociofobija niekur neišnyks. Be to prie tokių dalykų priprantama. Nemanau kad priklausomybė nuo žolės ar kitų svaigalų yra menkniekis. Visi galvoja aš čia per daug nevartosiu neatsiras įpročio... Bet jeigu žmogus pasijunta geriau vartodamas tai praėjus poveikiui jis norės tą kartoti, ir kuo toliau tuo dažniau. Sociofobams, depresuojantiems ar pan manau tai išvis pavojinga,nes žmogus kuris yra nusivylęs gyvenimų dažniau norės pabėgti , apsvaigti negu tas kuris ir taip yra laimingas.
    m&m
    m&m


    Male Pranešimai : 104
    Užsiregistravo : 2013-09-10
    Miestas : Vilnius

    Sociofobija ir žolė - Page 2 Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by m&m Št. 11 16, 2013 7:43 pm

    Buvau toks pats prieš žolę, panašus per tai, ir toks pats po to. Tikrai kas dėl sociofobijos tai visai nepadeda. Esu ne kartą bandęs ir amfetaminų ir ekstazių ir nei vienas iš jų nepadėjo ilgalaikiam kovojimui. Kas rimtai atpalaiduodavo tai ekstazi, bet kas iš to jei po poveikio viskas grįžta atgal. Net ir tas alkoholis, man asmeniškai dar labiau suriša liežuvį nei be jo, nebent vartojamas dideliais kiekiais, ko aš nemėgstu. Nepatarčiau niekam tokiais vaistais sociofobijos gydyti nes nėra prasmės, pagerėt nepagerės o pablogėti tai yra šansas. Kas dėl priklausomybės tai čia gali būti labai nevienodai, vienus gali įtraukti, kitiems tai tik paeksperimentavimas ir po kurio laiko atsibosta ir pamiršta.
    avatar
    Linum


    puikios nuotaikos
    Male Pranešimai : 163
    Užsiregistravo : 2013-02-14
    Amžius : 34

    Sociofobija ir žolė - Page 2 Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by Linum Sk. 11 17, 2013 4:22 pm

    Jau ,kad pabloges tai ne yra sansu , o 100 proc. Smile 
    sauroman1
    sauroman1


    Rimtas
    Male Pranešimai : 23
    Užsiregistravo : 2014-06-18
    Miestas : Vilnius

    Sociofobija ir žolė - Page 2 Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by sauroman1 Kv. 06 19, 2014 12:06 pm

    kryptis rašo:Nors esu griežtai prieš tokius dalykus, bet įdomu būtų išgirsti kitų nuomones šiuo klausimu, ar esat bandę/vartojate ir pan.

    Kodėl esi griežtai prieš tokius dalykus? O prieš alkoholi dauguma neturi nieko prieš nors ir labiau kenkia. Kiek domėjausi marihuana galėtų turėti nuostabų pritaikymą medicinoje jei teisiniai apribojimai. THC poveikis panašus į alkoholio, kuris ramina ir slopina. Aišku alkoholikas gali pradėti siautėti, nekoordinuoti judesių ir t.t.
    Tam tikri psichodelikai gali paskatinti asmenybės pokyčius. Pavyzdžiui LSD būdinga psichoanalizės sukėlimas. DMT ar grybai griauna Ego, kuris neretai būna psichinių problemų ir neurozių šaltinis.
    Wrong
    Wrong


    Sociofobija ir žolė - Page 2 Clearb10
    Male Pranešimai : 131
    Užsiregistravo : 2014-01-21
    Amžius : 33
    Miestas : Klaipėda

    Sociofobija ir žolė - Page 2 Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by Wrong Kv. 06 19, 2014 1:45 pm

    Vartoju alkoholį, tiesa saikingai, nes tai yra menas. Tačiau negaliu pakęsti rūkymo, nes tai mano galva yra žymiai blogiau nei saikingai vartojamas alkoholis, todėl kad alkoholio turintys gėrimai taip yra ir svarbi gastronomijos rūšis ir gali būti naudingi sveikatai. Tuo tarpu nei viena rūkoma medžiaga neduoda nieko teigiamo mūsų sveikatai, o įkvepiamas dalykas žymiai greičiau perneša nuodus į mūsų smegenis. Cigarečių rūkymas yra tas pats kaip uostyti autobuso išmetamasiąs dujas. Rūkančių žolę norėčiau paklausti - kodėl neskinate natūralios, žalios žolės nuo pievos ir nerūkote jos? Juk tai natūraliausias dalykas, bet jo atsisakote
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Sociofobija ir žolė - Page 2 Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by Svečias Kv. 06 19, 2014 4:51 pm

    Wrong rašo:Vartoju alkoholį, tiesa saikingai, nes tai yra menas. Tačiau negaliu pakęsti rūkymo, nes tai mano galva yra žymiai blogiau nei saikingai vartojamas alkoholis, todėl kad alkoholio turintys gėrimai taip yra ir svarbi gastronomijos rūšis ir gali būti naudingi sveikatai. Tuo tarpu nei viena rūkoma medžiaga neduoda nieko teigiamo mūsų sveikatai, o įkvepiamas dalykas žymiai greičiau perneša nuodus į mūsų smegenis. Cigarečių rūkymas yra tas pats kaip uostyti autobuso išmetamasiąs dujas. Rūkančių žolę norėčiau paklausti - kodėl neskinate natūralios, žalios žolės nuo pievos ir nerūkote jos? Juk tai natūraliausias dalykas, bet jo atsisakote

    na tavo paskutinis klausimas svelniai tariant yra nevykes  Sociofobija ir žolė - Page 2 3022355415
    sauroman1
    sauroman1


    Rimtas
    Male Pranešimai : 23
    Užsiregistravo : 2014-06-18
    Miestas : Vilnius

    Sociofobija ir žolė - Page 2 Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by sauroman1 Kv. 06 19, 2014 8:34 pm

    Wrong rašo:Vartoju alkoholį, tiesa saikingai, nes tai yra menas. Tačiau negaliu pakęsti rūkymo, nes tai mano galva yra žymiai blogiau nei saikingai vartojamas alkoholis, todėl kad alkoholio turintys gėrimai taip yra ir svarbi gastronomijos rūšis ir gali būti naudingi sveikatai.
    Koks tai tau menas? Tikrai aišku, kad kultūriškai priimtas narkotikas dėl jo efekto. Jis būkina, verčia geriau paklūsti ir sunkiai dirbti, kartu atneša darbo teisėsaugos ir medicinos institucijoms. Sukelia ir euforija, turi narkotizuojanti poveikį kaip opijatai, tačiau mažai kuo padeda psichikai, ilgainiui veda prie degeneracijos. Vartojantis psichodelikus griaunančius Ego paprastai būna kūrybingos, taikios, mąstančios filosofiškai ir nepriklausomai nuo kultūros, svarbiausia šie svaigalai neturi tokio žalingo poveikio nei populiarieji.

    Rūkančių žolę norėčiau paklausti - kodėl neskinate natūralios, žalios žolės nuo pievos ir nerūkote jos? Juk tai natūraliausias dalykas, bet jo atsisakote
    Nėra esmės, nors teoretiškai galima būtų svaigintis pievose paplitusią phalaris rūšies žolę, kuri turi pernelyg mažus kiekius DMT.
    dmas
    dmas


    badaujantis
    Male Pranešimai : 10
    Užsiregistravo : 2013-07-30
    Miestas : Vilnius

    Sociofobija ir žolė - Page 2 Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by dmas Kv. 12 08, 2016 3:50 pm

    Esu sociofobas nuo paauglystės, vartojau keletą raminamųjų vaistų, gal kol vartoji ir neatsiranda tolerancija visai neblogai, bet po to tik blogiau.
    Alkoholio išgeriu kartais, bet nepadeda ir nebūna taip gerai kaip tikiesi nebent labai didelį kiekį suvartoji, o po didelio kiekio būna kitos pasėkmės.. Smile
    Bandžiau žolės parūkyti nesenai draugui grįžus iš užsienio, tai galiu pasakyti kad visai patiko. Atsipalaidavau daug geriau nei nuo alkoholio, nebuvo pagirių. Jei žinočiau kur nusipirkti iš patikimo šaltinio, bandyčiau vėl.

    Sponsored content


    Sociofobija ir žolė - Page 2 Empty Re: Sociofobija ir žolė

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Kv. 05 02, 2024 12:15 am