Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+39
Origin
Linum
škac
suo4444
Knyaz Myshkin
Padangiu klajoklis
Ghklkgesvhkkoyt
beta
AC
Afraid to live
sk
liurbis
Akvilė
Samme
buroke2
Balandis
ccxas
raindrop
Panikiere
falco
Aisling
Della
oryktis
LyjaPaukštukais
Klajokle
Monster
soledada
Husky
kryptis
2B V -2B = ?
lol
nulis
anafoj
memuara
Austuke
Fisk
niekas
TheBlueSun
buroke
43 posters

    Sociofobija ir artimieji

    Klajokle
    Klajokle


    Pranešimai : 3
    Užsiregistravo : 2012-02-02

    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by Klajokle Pen. 02 03, 2012 11:05 am

    [quote="soledada"][quote="Klajokle"][quote="buroke"][quote="niekas"]
    buroke rašo:Mano mama galvoja,kad tiesiog mano sunkus charakteris,esu

    O kas tave baugina susirasti darba? bijau pokalbio, ar pacio darbo?
    Pamenu per diplominio gynima veblenau ten nei si nei ta, ir gavau 6 , nu ir px, gavau ta diploma uztat (kuris nereikalingas)
    man irgi arti 30 , tuoj po vaiko auginimo reiks grizti i darba, tai baisoka kazkiek.
    O siaip kaip tu sakai jautiesi buka, zinok ar irgi tokia jauciuos, toks jausmas kad galva tuscia tuscia
    taip bijau pokalbio,bijau tokio darbo,kad reikes kontaktuoti su zmonem,bijau kolektyvo,nes nemoku pritapti...bijau ir pacio darbo,nes atsieit nesugebesiu (pvz kasininke) Shocked bet kasininke net negaleciau dirbt,nes isproteciau...o jei dar kokie nepatenkinti klientai tai bliauciau istisai...baisus jautrumas pas mane.pvz uzvakar kaimyne sene uzbambejo,kad duris neuzdariau(turejau matai jai priespat nosi jas uzdaryt Mad ) tai mane siaubingai sunervino,nes visada as jas uzdarau.tai visa drebejau,sirdis plake,prakaitas ispyle...nu nenormalu Rolling Eyes
    aha visiskai tuscia... Rolling Eyes
    pas mane socfobija visose srytyse,bijau apsoliuciai visko... Sad net su savo artimiausia drauge tel nenoriu kalbetis...
    soledada
    soledada


    nerimaujantis
    Pranešimai : 62
    Užsiregistravo : 2012-01-09

    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by soledada Pen. 02 03, 2012 12:46 pm

    niekas rašo:O tai tas gynimas svarbiau už patį darbą? Shocked
    Nesupratau klausimo, ta prasme, kas baisiau gintis diplomini ar dirbti?
    Man baisu yra kalbeti pries daug zmoniu, kaai jauciu susmeigtas akis visu i mane, tai man viduj toks jausmas keistas, turi protingai kalbeti, o dar tave vertina komisija brrr, na panasiai kaip ir pokalbiai del darbo, beje kiek ejau ne vieno darbo negavau, visi darbai gauti per pazistamus. Siulau ir jums taip ieskoti, nes kitaip turbut nelabai imanoma, sociofobikai visad man rodos tokie pasimete issigande atrodo. O darbe bendrauju su zmonem, pripranti per laika, aisku buna piktu klientu ismusa is veziu, tada sirdis dauzos ir visa kita, nu bet ka padarysi, kenti, kito kelio nera. O nedirbti negaliu sau leisti.
    soledada
    soledada


    nerimaujantis
    Pranešimai : 62
    Užsiregistravo : 2012-01-09

    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by soledada Pen. 02 03, 2012 12:49 pm

    [quote="soledada"][quote="Klajokle"][quote="soledada"][quote="Klajokle"]
    buroke rašo:
    niekas rašo:
    buroke rašo:Mano mama galvoja,kad tiesiog mano sunkus charakteris,esu

    O kas tave baugina susirasti darba? bijau pokalbio, ar pacio darbo?
    Pamenu per diplominio gynima veblenau ten nei si nei ta, ir gavau 6 , nu ir px, gavau ta diploma uztat (kuris nereikalingas)
    man irgi arti 30 , tuoj po vaiko auginimo reiks grizti i darba, tai baisoka kazkiek.
    O siaip kaip tu sakai jautiesi buka, zinok ar irgi tokia jauciuos, toks jausmas kad galva tuscia tuscia
    taip bijau pokalbio,bijau tokio darbo,kad reikes kontaktuoti su zmonem,bijau kolektyvo,nes nemoku pritapti...bijau ir pacio darbo,nes atsieit nesugebesiu (pvz kasininke) Shocked bet kasininke net negaleciau dirbt,nes isproteciau...o jei dar kokie nepatenkinti klientai tai bliauciau istisai...baisus jautrumas pas mane.pvz uzvakar kaimyne sene uzbambejo,kad duris neuzdariau(turejau matai jai priespat nosi jas uzdaryt Mad ) tai mane siaubingai sunervino,nes visada as jas uzdarau.tai visa drebejau,sirdis plake,prakaitas ispyle...nu nenormalu Rolling Eyes
    aha visiskai tuscia... Rolling Eyes
    pas mane socfobija visose srytyse,bijau apsoliuciai visko... Sad net su savo artimiausia drauge tel nenoriu kalbetis...


    buvo ir man toks bajeris su bobute, pasistaciau masina ant bordiuro, nes nebuvo kur daugiau, kiemai prikimsti, o ta bobute invalide, vaiskto su tokiu instrumentu nemoku paaiskint, kaip kedute kaip remai, zodziu ji pradejo saukti kad as nepreisiu per jusu masina. Tai man irgi sirdis pradejo dauzytis, nervas sueme, kadangi negalejau istart ne zodziu, paemiau ir nuejau vaika pasiemus. Atrodziau turbut kaip paskutine kiaule Sociofobija ir artimieji - Page 3 3022355415
    avatar
    niekas


    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Clearb10
    Female Pranešimai : 761
    Užsiregistravo : 2010-11-08
    Miestas : Kaunas

    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by niekas Pen. 02 03, 2012 12:51 pm

    Soledada, turėjau galvoj, ar gynimas to diplominio svarbiau už patį diplominį.
    Viskas įmanoma.. :!:
    soledada
    soledada


    nerimaujantis
    Pranešimai : 62
    Užsiregistravo : 2012-01-09

    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by soledada Pen. 02 03, 2012 12:52 pm

    niekas rašo:Soledada, turėjau galvoj, ar gynimas to diplominio svarbiau už patį diplominį.
    Viskas įmanoma.. :!:
    na tai balas svarbu, kaip aspiginsi tiek ir gausi, o pats diplominis tai nelabai kam ir reikalingas paskui. Ar atsakiau? Very Happy
    avatar
    niekas


    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Clearb10
    Female Pranešimai : 761
    Užsiregistravo : 2010-11-08
    Miestas : Kaunas

    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by niekas Pen. 02 03, 2012 12:54 pm

    Sakykim, taip Juokiasi Ne į tema aš čia..
    soledada
    soledada


    nerimaujantis
    Pranešimai : 62
    Užsiregistravo : 2012-01-09

    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by soledada Pen. 02 03, 2012 12:58 pm

    malonu kad kazkas bendrauja isvis, nes vangiai cia vyksta pokalbiai, kiti sociofobikai tik skaito matyt patyliukais Smile
    Monster
    Monster


    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by Monster Pen. 02 03, 2012 1:01 pm

    Ne kokios zinios man, as pazystamu neturiu tai nezinau kaip ten man bus su darbu... Kai pirmo darbo ieskojau tai irgi nedrasu buvo paciam skambinti pagal skelbimus, jauciausi kaip i akis lysdamas zmonem, tai pats idejau skelbima kad ieskau darbo ir laukiau kas bus.
    O siaip tai manau darbas vien del pinigu didesni stresa kels negu tas kuri dirbsi su kokiu kitu tikslu, manau jeigu darai kas tau patinka ir su tikslu - eini teisingu keliu, ir tie sunkumai su kuriais tenka susidurti nebeatrodo tokie bauginantys.
    soledada
    soledada


    nerimaujantis
    Pranešimai : 62
    Užsiregistravo : 2012-01-09

    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by soledada Pen. 02 03, 2012 1:06 pm

    ShyOne rašo:Ne kokios zinios man, as pazystamu neturiu tai nezinau kaip ten man bus su darbu... Kai pirmo darbo ieskojau tai irgi nedrasu buvo paciam skambinti pagal skelbimus, jauciausi kaip i akis lysdamas zmonem, tai pats idejau skelbima kad ieskau darbo ir laukiau kas bus.
    O siaip tai manau darbas vien del pinigu didesni stresa kels negu tas kuri dirbsi su kokiu kitu tikslu, manau jeigu darai kas tau patinka ir su tikslu - eini teisingu keliu, ir tie sunkumai su kuriais tenka susidurti nebeatrodo tokie bauginantys.
    na gerai kai zmogus zino koks tas teisingas kelias, bet dauguma manau nezino kuom nori buti uzauge, tai dirba mazdaug ka galvoja, kad sugebetu ir tiek.
    As tai buvau apsiskelbus kad noriu dirbti ten ir ten, paksambino drauge ir pasiule, taip ir isidarbinau. Manau socikam neverta vaiskcioti i pokalbisu, vistiek nepasirodysi ten jau super duper saunuolis, kad tave noretu samdyti, reiktu ieskoti aplinkiniu keliu.mano draugai irgi pranesa, kad eiskau darbo jei ka isgirsi pranesk, paskui irgirdes ir prisimeni ta zmogu, skambini ir jie tariasi
    Monster
    Monster


    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by Monster Pen. 02 03, 2012 1:23 pm

    soledada rašo:na gerai kai zmogus zino koks tas teisingas kelias, bet dauguma manau nezino kuom nori buti uzauge, tai dirba mazdaug ka galvoja, kad sugebetu ir tiek.
    As tai buvau apsiskelbus kad noriu dirbti ten ir ten, paksambino drauge ir pasiule, taip ir isidarbinau. Manau socikam neverta vaiskcioti i pokalbisu, vistiek nepasirodysi ten jau super duper saunuolis, kad tave noretu samdyti, reiktu ieskoti aplinkiniu keliu.mano draugai irgi pranesa, kad eiskau darbo jei ka isgirsi pranesk, paskui irgirdes ir prisimeni ta zmogu, skambini ir jie tariasi

    Man virsininkas sake pries iseinant kad su tokiu charekteriu sunkiai kur darba rasiu.
    Bet tai cia jeigu bendrauti reikes darbe su kliantais tada valdzia komunikabiliu darbuotoju nori, as tokio darbo ir neieskau, nes man nepatinka bendrauti su zmonem.
    O kad atrasti teisinga kelia reikia sau uzduoti klausima ar man patinka ka as darau, jeigu ne tai ka tada noreciau daryti.
    soledada
    soledada


    nerimaujantis
    Pranešimai : 62
    Užsiregistravo : 2012-01-09

    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by soledada Pen. 02 03, 2012 1:31 pm

    ShyOne rašo:
    soledada rašo:na gerai kai zmogus zino koks tas teisingas kelias, bet dauguma manau nezino kuom nori buti uzauge, tai dirba mazdaug ka galvoja, kad sugebetu ir tiek.
    As tai buvau apsiskelbus kad noriu dirbti ten ir ten, paksambino drauge ir pasiule, taip ir isidarbinau. Manau socikam neverta vaiskcioti i pokalbisu, vistiek nepasirodysi ten jau super duper saunuolis, kad tave noretu samdyti, reiktu ieskoti aplinkiniu keliu.mano draugai irgi pranesa, kad eiskau darbo jei ka isgirsi pranesk, paskui irgirdes ir prisimeni ta zmogu, skambini ir jie tariasi

    Man virsininkas sake pries iseinant kad su tokiu charekteriu sunkiai kur darba rasiu.
    Bet tai cia jeigu bendrauti reikes darbe su kliantais tada valdzia komunikabiliu darbuotoju nori, as tokio darbo ir neieskau, nes man nepatinka bendrauti su zmonem.
    O kad atrasti teisinga kelia reikia sau uzduoti klausima ar man patinka ka as darau, jeigu ne tai ka tada noreciau daryti.

    o koks mazdaug buvo tavo darbo pobudis, kodel isejai? ir ka reiskia pasakymas "su tokiu charakteriu"
    Monster
    Monster


    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Clearb10
    Male Pranešimai : 1230
    Užsiregistravo : 2010-10-10

    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by Monster Pen. 02 03, 2012 1:39 pm

    Ilga istotija, o del charakterio tai kad labai ramus buvau ir mazai bendraujantis, ta greiciausiai virsininkas turejo galvoje.
    soledada
    soledada


    nerimaujantis
    Pranešimai : 62
    Užsiregistravo : 2012-01-09

    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by soledada Pen. 02 03, 2012 1:53 pm

    Na as save laikau bendraujancia, bet trukdo aisku socio, taciau as neatissakau draugijos, ar kokiu vakareliu, nes megstu bendrauti, geriau jau ten bunant kazkaip issisuksiu i situacijos nepatogios, negu visai neisiu
    oryktis
    oryktis


    Male Pranešimai : 381
    Užsiregistravo : 2011-12-09

    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by oryktis Pen. 02 03, 2012 7:57 pm

    ShyOne rašo:Man virsininkas sake pries iseinant kad su tokiu charekteriu sunkiai kur darba rasiu.
    Bet tai cia jeigu bendrauti reikes darbe su kliantais tada valdzia komunikabiliu darbuotoju nori, as tokio darbo ir neieskau, nes man nepatinka bendrauti su zmonem.
    O kad atrasti teisinga kelia reikia sau uzduoti klausima ar man patinka ka as darau, jeigu ne tai ka tada noreciau daryti.
    Man irgi panašiai buvo Smile Dėl to nusprendžiau, kad man nereikia dirbti normalaus darbo ir tapau pats sau darbdaviu. Ir jaučiuosi daug laimingesnis - nepatirinėju streso kas kart šnekant su viršininku ar bendradarbiais, nes jų tiesiog neturiu Smile O su užsakovais irgi labai didelio streso nėra (nors, aišku, labai priklauso nuo mano tuometinės būklės ir nuo pačio užsakovo), nes kažkaip vistiek jaučiuosi, jog aš kontroliuoju situaciją, nes visiškai nesijaudinu, jei sugalvos žmonės atsisakyti mano paslaugų. Atidirbus metus streso kupiną darbą dabar man laisvas laikas yra daug svarbiau nei pinigai. Ir esmė ta, kad su tokiu "man viskas vienodai" požiūriu sekasi daug geriau, nei seniau kai bandžiau gyventi iš užsakymų, kai buvau visas susikaustęs ir svarbiausia buvo "kad tik gaučiau darbų". Smile
    Della
    Della


    pavargęs
    Female Pranešimai : 33
    Užsiregistravo : 2011-05-01
    Miestas : Kaunas

    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by Della Pir. 02 06, 2012 9:33 pm

    oryktis rašo:
    ShyOne rašo:Man virsininkas sake pries iseinant kad su tokiu charekteriu sunkiai kur darba rasiu.
    Bet tai cia jeigu bendrauti reikes darbe su kliantais tada valdzia komunikabiliu darbuotoju nori, as tokio darbo ir neieskau, nes man nepatinka bendrauti su zmonem.
    O kad atrasti teisinga kelia reikia sau uzduoti klausima ar man patinka ka as darau, jeigu ne tai ka tada noreciau daryti.
    Man irgi panašiai buvo Smile Dėl to nusprendžiau, kad man nereikia dirbti normalaus darbo ir tapau pats sau darbdaviu. Ir jaučiuosi daug laimingesnis - nepatirinėju streso kas kart šnekant su viršininku ar bendradarbiais, nes jų tiesiog neturiu Smile O su užsakovais irgi labai didelio streso nėra (nors, aišku, labai priklauso nuo mano tuometinės būklės ir nuo pačio užsakovo), nes kažkaip vistiek jaučiuosi, jog aš kontroliuoju situaciją, nes visiškai nesijaudinu, jei sugalvos žmonės atsisakyti mano paslaugų. Atidirbus metus streso kupiną darbą dabar man laisvas laikas yra daug svarbiau nei pinigai. Ir esmė ta, kad su tokiu "man viskas vienodai" požiūriu sekasi daug geriau, nei seniau kai bandžiau gyventi iš užsakymų, kai buvau visas susikaustęs ir svarbiausia buvo "kad tik gaučiau darbų". Smile

    o koki darba dirbi? as savo darbe irgi padariau tokia isvada, bet neisivaizduoju, ka dirbti, kad buciau pati sau virsininke Sad
    Aisling
    Aisling


    Nothing happens to me...
    galvojantis
    Female Pranešimai : 759
    Užsiregistravo : 2012-02-15
    Miestas : Town of laziness

    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by Aisling Pen. 02 17, 2012 11:07 pm

    Kaip ir pas kai kuriuos, tai tėvai galvoja, kad esu uždara ir pan...
    Jie ne iš tų, kurie tas ligas... pripažintu ir suprastu.
    Nors ir esu ganėtinai artima su jais, bet apie tai nesikalbu.
    O kartais, kai jie yra šalia, tai su būna su kitais žmonėmis lengviau bendrauti, prie jų nesinoriu būti/atrodyti kažkokia, kuri nesugeba bendrauti ir stengiuosi perlipti per save.

    Kai šiaip mato, kad nervinuos, kai reikia į kokius pokalbius eiti, sakau, kad nepasiemiau kokios tai paskaitos, nes ten reikėtų daug šnekėti prieš auditoriją ir t.t. tai nors ir šiaip palaikantys jie yra, bet sako, kad ką aš visai... Kad nesamones šneku ir ko čia nervintis ir t.t.

    Studijuot, tai studijuoju aš, kol kas visai sėkmingai. Na, negyvenu to tradicinio studento gyvenimo, su nuolatiniais vakarėliais ir t.t. Bet mokintis mokinuosi ir ketinu dirbti kažką pabaigusi, tik vat nežinau, ant kiek sėkmingos tos darbo paieškos bus, kai nemoku savęs per darbo pokalbį "parduoti".

    Tėvams, tai dar kol kas nėra labaaai gėda sedėt ant sprando, tik šiek tiek...

    Su artimaisiais į pokalbius apie tas fobijas savo, nesileidžiu... nėra man tai malonu su jais kalbėtis ir vis tiek žinau, kad jie to nelabai supras. Tad stengiuosi šiaip neparodyti, kad kas negerai... ypatingai viena sesė, kuri visiška priešingybė mano, tai yra kartais linkus pajuokt kokioj situacijoj, kai kažko kitas bijo, ypatingai kai tai susiję su bendravimu.
    falco
    falco


    įsimylėjęs
    Male Pranešimai : 235
    Užsiregistravo : 2011-12-01
    Amžius : 34
    Miestas : Kaunas

    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by falco Pen. 02 24, 2012 2:25 pm

    Aisling rašo:
    O kartais, kai jie yra šalia, tai su būna su kitais žmonėmis lengviau bendrauti, prie jų nesinoriu būti/atrodyti kažkokia, kuri nesugeba bendrauti ir stengiuosi perlipti per save.

    Man irgi yra panašiai, jei yra kažkas iš artimųjų šalia, dedu daugiau pastangų į bendravimą, tačiau bent kiek dažniau mane matantys tėvų draugai, jau seniai žino, kad aš mažų mažiausiai "keistas" Smile

    Panikiere
    Panikiere


    Pranešimai : 22
    Užsiregistravo : 2012-02-24

    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by Panikiere Pen. 02 24, 2012 4:01 pm

    Niekas is artimuju neitaria, kad man tokios problemos. Kazkaip neapsivercia liezuvis apie tai pasakoti... Namuose viskas puiku. Bendrauju su giminem ir keliais draugais. O bijau svetimu, maziau pazistamu zmoniu. Bijau musu kolektyvui vadovaujanciu personu. O ir su kolektyvu bendros kalbos nerandu...
    falco
    falco


    įsimylėjęs
    Male Pranešimai : 235
    Užsiregistravo : 2011-12-01
    Amžius : 34
    Miestas : Kaunas

    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by falco Pen. 02 24, 2012 6:15 pm

    Šaunu, kad pavyksta nuslėpti sociofobiją nuo artimųjų, aš pastebėjau, kad kartais pasikeičia bendravimas į blogąją pusę, kai supranta, jog tu negali "normaliai" bendrauti.

    Bendrauti su nepažystamais žmonėmis man taip pat labai sunku, pavyzdžiui, jei universitete yra žmonių laukiančių paskaitų tame pačiame koridoriuje, aš niekaip negaliu išsklaidyti nejaukios tylos Sad

    Kalbant apie žmones, kuriuos matai dėl "darbinių reikalų", mano atveju studijų, tai aš nelabai turiu apie ką su jais kalbėti, tačiau kadangi pastoviai juos matai, tai stengiuosi bent kažkiek įsijungti ir į manęs nedominančias diskusijas, vien tam, kad neprasidėtų apkalbos dėl keisto būdo.
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by Svečias Pen. 02 24, 2012 10:14 pm

    o man iskilo klausimas. kaip jums patiem sekasi atpazinti zmoniu aplinkoje sociofobus? as asmeniskai tikrai negaleciau pasakyt, kuris gali tureti tokiu problemu vien is isores. aisku, gal negaleciau pasakyt vien del to, kad pats esu sociofobas, bet sep idomu kaip yra istikruju
    avatar
    niekas


    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Clearb10
    Female Pranešimai : 761
    Užsiregistravo : 2010-11-08
    Miestas : Kaunas

    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by niekas Pen. 02 24, 2012 10:16 pm

    Neteko dar sociofobų man matyt Juokiasi
    Aisling
    Aisling


    Nothing happens to me...
    galvojantis
    Female Pranešimai : 759
    Užsiregistravo : 2012-02-15
    Miestas : Town of laziness

    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by Aisling Pen. 02 24, 2012 10:24 pm

    Šiaip tai pastebiu kartais, kai žmogus nepatogiai jaučiasi tarp kitų, tam tikri jo judesiai, ar tas žvilgnis kur nors į tolį, o ne į pašnekovą, tą parodo ir t.t.
    oryktis
    oryktis


    Male Pranešimai : 381
    Užsiregistravo : 2011-12-09

    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by oryktis Pen. 02 24, 2012 10:25 pm

    Della rašo:
    o koki darba dirbi? as savo darbe irgi padariau tokia isvada, bet neisivaizduoju, ka dirbti, kad buciau pati sau virsininke Sad
    Mėtausi tarp įvairių sričių Smile nuo programavimo iki menų. Mano atveju nebuvo sunku suprasti ką dirbti (net nereikėjo), nes nuo vaikystės turiu labai daug hobių ir nemažą įdirbį tose srityse.
    kryptis
    kryptis


    atsipalaidavęs
    Female Pranešimai : 379
    Užsiregistravo : 2011-11-21
    Miestas : Vilnius

    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by kryptis Pen. 02 24, 2012 10:43 pm

    yulus rašo:o man iskilo klausimas. kaip jums patiem sekasi atpazinti zmoniu aplinkoje sociofobus? as asmeniskai tikrai negaleciau pasakyt, kuris gali tureti tokiu problemu vien is isores. aisku, gal negaleciau pasakyt vien del to, kad pats esu sociofobas, bet sep idomu kaip yra istikruju

    dažniausiai visokie žudikai, maniakai atrodo normalūs, padorūs žmonės alkanas matyt taip ir su sociofobais yra, kad sociofobą nėra taip lengva atpažinti. kiek stebiu aplinkinius, tai man vos ne kas antras atrodo sociofobas, keistai elgiasi, kūno kalba kažkokia ne tokia ir pan. kitaip tariant ieškau juose sau priskiriamų savybių ir bandau guostis, kad ir ''normalieji'' nėra tobulybės , kad ir tarp jų yra pasimetusių, nedrąsių, drovių žmonių.
    avatar
    niekas


    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Clearb10
    Female Pranešimai : 761
    Užsiregistravo : 2010-11-08
    Miestas : Kaunas

    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by niekas Pen. 02 24, 2012 10:47 pm

    Aš akla tikriausiai Neutral

    Sponsored content


    Sociofobija ir artimieji - Page 3 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 04 26, 2024 2:48 pm