Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Join the forum, it's quick and easy

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Sveiki užsukę į Sociofobijos diskusijas! Jūs esate neprisijungę/neužsiregistravę, tad rekomenduojame tą padaryti dabar, nes registruoti nariai nemato reklamos bei turi daugiau galimybių! Smile

Sociofobija.Lithuanianforum.net

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskusijos, patiriantiems sociofobiją


+39
Origin
Linum
škac
suo4444
Knyaz Myshkin
Padangiu klajoklis
Ghklkgesvhkkoyt
beta
AC
Afraid to live
sk
liurbis
Akvilė
Samme
buroke2
Balandis
ccxas
raindrop
Panikiere
falco
Aisling
Della
oryktis
LyjaPaukštukais
Klajokle
Monster
soledada
Husky
kryptis
2B V -2B = ?
lol
nulis
anafoj
memuara
Austuke
Fisk
niekas
TheBlueSun
buroke
43 posters

    Sociofobija ir artimieji

    LyjaPaukštukais
    LyjaPaukštukais


    Male Pranešimai : 488
    Užsiregistravo : 2011-12-04
    Amžius : 34
    Miestas : Klaipėda

    Sociofobija ir artimieji - Page 4 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by LyjaPaukštukais Pen. 02 24, 2012 10:59 pm

    Kaip galima sociafobų nepastebėt, jų juk nėra vienetai Sad
    kryptis
    kryptis


    atsipalaidavęs
    Female Pranešimai : 379
    Užsiregistravo : 2011-11-21
    Miestas : Vilnius

    Sociofobija ir artimieji - Page 4 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by kryptis Pen. 02 24, 2012 11:05 pm

    tikrųjų sociofobų niekada ir nepamatysi, nes jie sėdi namie ir niekada niekur neišeina. o jei žmogus turi kažkokį išorinį ryšį su pasauliu, tai gal jis ir nėra 100 procentinis sociofobas.
    LyjaPaukštukais
    LyjaPaukštukais


    Male Pranešimai : 488
    Užsiregistravo : 2011-12-04
    Amžius : 34
    Miestas : Klaipėda

    Sociofobija ir artimieji - Page 4 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by LyjaPaukštukais Pen. 02 24, 2012 11:19 pm

    Na, mokiniai, studentai nesėdi vien namie, išeina į mokyklą ar universitetą juk, o tenai galima lengvai pastebėti
    kryptis
    kryptis


    atsipalaidavęs
    Female Pranešimai : 379
    Užsiregistravo : 2011-11-21
    Miestas : Vilnius

    Sociofobija ir artimieji - Page 4 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by kryptis Pen. 02 24, 2012 11:26 pm

    uždarų, mažai bendraujančių ar šiaip trenktų žmonių yra tikrai daug, bet nebūtinai jiems sociofobija. man ant kaktos irgi neparašyta, kad aš esu sociofobė, nes esu pakankamai kalbanti, neblogai integravausi į socialinį gyvenimą. bet pati žinau kaip jaučiuosi viduje, kokios mano baimės.
    LyjaPaukštukais
    LyjaPaukštukais


    Male Pranešimai : 488
    Užsiregistravo : 2011-12-04
    Amžius : 34
    Miestas : Klaipėda

    Sociofobija ir artimieji - Page 4 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by LyjaPaukštukais Pen. 02 24, 2012 11:33 pm

    Įdomu, kas lemia, kad žmonės būna uždari, mažai bendraujantys?
    falco
    falco


    įsimylėjęs
    Male Pranešimai : 235
    Užsiregistravo : 2011-12-01
    Amžius : 34
    Miestas : Kaunas

    Sociofobija ir artimieji - Page 4 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by falco Št. 02 25, 2012 8:29 am

    Žmogus rašo:Įdomu, kas lemia, kad žmonės būna uždari, mažai bendraujantys?

    Manau, kad čia priklauso nuo kiekvieno asmeninės patirties, o ne genų. Mano atveju viso o pradžia buvo patyčios mokykloje, kurios pakeitė mano charakterį į blogąją pusę, kai iš optimisto pasidariau pesimistas, o paskui gavosi grandinė be galo ir dabar tenka jau kovoti su sunkia depresija ir sociofobija. Toks derinys ne iš maloniųjų Rolling Eyes

    O kalbant, apie sociofobų atpažinimą, tai kaip tik šiandien eisių į meetą šio forumo Kaune, tai galėsiu parašyt ar radau bendrų paašumų su savimi, jei tik pačiam koks panikos priepuolis neužeis nuo tokio socialinio streso ir nenualpsiu Very Happy
    raindrop
    raindrop


    snobiškas
    Female Pranešimai : 153
    Užsiregistravo : 2011-10-04
    Miestas : Kaunas

    Sociofobija ir artimieji - Page 4 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by raindrop Št. 02 25, 2012 10:04 am

    Žmogus rašo:Įdomu, kas lemia, kad žmonės būna uždari, mažai bendraujantys?
    aplinka, auklejimas ir genetika Smile
    kryptis
    kryptis


    atsipalaidavęs
    Female Pranešimai : 379
    Užsiregistravo : 2011-11-21
    Miestas : Vilnius

    Sociofobija ir artimieji - Page 4 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by kryptis Št. 02 25, 2012 3:08 pm

    tarkim kokie kinai, japonai yra ramūs, uždari žmonės, tyliai šneka (bent jau kiek yra tekę girdėti, matyti oro uostuose, gatvėje ir pan.). bet juk nieks nesako, kad japonų tauta paskendusi sociofobijoj Sociofobija ir artimieji - Page 4 3077217049
    falco
    falco


    įsimylėjęs
    Male Pranešimai : 235
    Užsiregistravo : 2011-12-01
    Amžius : 34
    Miestas : Kaunas

    Sociofobija ir artimieji - Page 4 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by falco Št. 02 25, 2012 4:11 pm

    falco rašo:
    O kalbant, apie sociofobų atpažinimą, tai kaip tik šiandien eisių į meetą šio forumo Kaune, tai galėsiu parašyt ar radau bendrų paašumų su savimi, jei tik pačiam koks panikos priepuolis neužeis nuo tokio socialinio streso ir nenualpsiu Very Happy

    Ką tik grįžau iš meeto. Kaip paaiškėjo, sociofobai nėra kažkokie ateiviai iš kitos planetos alien , smagiai praleidome laiką ir pabendravome. Galima buvo jasti, kad visiems šiek tiek nedrąsu, tačiau būnant grupėje panašios patirties žmonių tikrai greičiau praeina nerimas ir baimė.

    Jei turite galimybę, tikrai siūlau sudalyvauti būsimuose meetuose Wink
    LyjaPaukštukais
    LyjaPaukštukais


    Male Pranešimai : 488
    Užsiregistravo : 2011-12-04
    Amžius : 34
    Miestas : Klaipėda

    Sociofobija ir artimieji - Page 4 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by LyjaPaukštukais Št. 02 25, 2012 7:47 pm

    kryptis rašo:tarkim kokie kinai, japonai yra ramūs, uždari žmonės, tyliai šneka (bent jau kiek yra tekę girdėti, matyti oro uostuose, gatvėje ir pan.). bet juk nieks nesako, kad japonų tauta paskendusi sociofobijoj Sociofobija ir artimieji - Page 4 3077217049

    Ir lietuviai oro uostose, gatvėse būna ramūs. O uždarumas, mažas bendravimas mokyklose dažniausiai išauga į sociafobiją, kadangi tai silpnumo ženklas ir tokius jaunus žmones suėda. Bent su pora sociofobų teko sėdėti: jei ko nesupranta ar tarkim nebetur su kuom rašyt, tai tikrai neprašys pagalbos, o jei pasiūlai padėt, išrausta ir atstumia pagalbą, patys "susitvarkys". Na, bet ir su manimi panašiai būdavo ir vis dar būna :/
    Aisling
    Aisling


    Nothing happens to me...
    galvojantis
    Female Pranešimai : 759
    Užsiregistravo : 2012-02-15
    Miestas : Town of laziness

    Sociofobija ir artimieji - Page 4 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by Aisling Št. 02 25, 2012 7:52 pm

    Gaila, bet LT tokios galimybės neturiu, bet kartais čia UK sudalyvauju tokiuose dalykuose, čia tokių žmonių, kurie turi šiokią tokią sociofobiją, irgi yra krūvos.
    falco
    falco


    įsimylėjęs
    Male Pranešimai : 235
    Užsiregistravo : 2011-12-01
    Amžius : 34
    Miestas : Kaunas

    Sociofobija ir artimieji - Page 4 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by falco Št. 02 25, 2012 8:14 pm

    Man tai būtų tikrai įdomu pastoviai su sociofobais gyvai susitikt ir pabendraut, juk žymiai lengviau, kai visi aplikui supranta kas tai per daiktas ir nekritikuoja, jei esi šiek tiek susikaustęs ar nekalbus Wink
    ccxas
    ccxas


    Pranešimai : 35
    Užsiregistravo : 2012-02-27

    Sociofobija ir artimieji - Page 4 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by ccxas Pen. 03 02, 2012 6:58 pm

    Saip mus ne taip jau sunku pastebet, pvz savo mokymo istaigoj is ~100 asmenu grupes izvelgiau apie 14 likimo brolius ir seseris.
    Balandis
    Balandis


    Male Pranešimai : 10
    Užsiregistravo : 2012-02-29

    Sociofobija ir artimieji - Page 4 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by Balandis Sk. 03 04, 2012 6:36 pm

    Falco, kalbant apie mokykla ir man taspats buvo.Manau ji turi paruost gyvenimui, o ne smukdyti Smile , ta fobija iveikiama, tiesiog zmonem per gyvenima kiti i ratus pagaliu prikaisiojo daug, ir juos israut yra varginantis darbas.
    buroke2
    buroke2


    susimąstęs
    Female Pranešimai : 208
    Užsiregistravo : 2012-06-02
    Amžius : 36

    Sociofobija ir artimieji - Page 4 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by buroke2 Št. 06 02, 2012 12:48 am

    pamirskite jus ta mokykla, as, tai dziaugiuos,kad nereikia kasdien buti su visokio plauko pionieriais,kas buvo - prazuvo...
    Samme
    Samme


    angeliškas
    Female Pranešimai : 286
    Užsiregistravo : 2012-09-17

    Sociofobija ir artimieji - Page 4 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by Samme Pir. 09 17, 2012 6:57 pm

    Mano artimieji visi galvoja,kad aš drovi labai ir buvau visą gyvenimą tokia... Na tai nieks nežino. Dar priduria "ai,tai tu ir taip visko bijai". Net nesidomi manimi. Na,man ir nepatinka apie tai su jais šnekėtis. Nesinori nors tu ką. Labai nejauku. Vos užsimena kažką aš pradedu raudonuot. Ir dar kai paklausia kodėl tu raudona aš išeinu į vonią bandau nusiramint sakau nieko čia...:l
    Na nevaldau savęs visiškai. Galiu būt tik viena arba su savo geriausia drauge kuri mane palaiko ir supranta. Ji vienintelis žmogus,kuris mane supranta.Smile
    Akvilė
    Akvilė


    Pranešimai : 7
    Užsiregistravo : 2012-09-19

    Sociofobija ir artimieji - Page 4 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by Akvilė Tr. 09 19, 2012 3:00 pm

    Mano tėvai žino apie mano problemas viską. Tiesa pasakius, per santykį su jais ir įgyjau visokių bėdų, per daug aš artimai prie jų prisirišusi. Bet esmės jie nesupranta. Mano, kad čia vaistai ir gydytojai gali padėt, nors jau 5 metai ir vis tiek tas pats...
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Sociofobija ir artimieji - Page 4 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by Svečias Tr. 09 19, 2012 3:14 pm

    jo, panasi ir pas mane problema su tevais - perdaug artimai bendraujam. nors jau 24 vistiek elgiasi kaip su klecku(nors esu issakes savas problemas), o kaip zinia prie to lengva priprast. ir poto lieki toks minkstimas tiek gyvenimiskose situacijose, tiek bendravime.
    oryktis
    oryktis


    Male Pranešimai : 381
    Užsiregistravo : 2011-12-09

    Sociofobija ir artimieji - Page 4 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by oryktis Tr. 09 19, 2012 4:10 pm

    Tėvams visada būsi klecku, nesvarbu ar tau 2, ar 16, ar 23, ar 27 metai. Jei ir ne klecku, tai vis tiek visada tėvams atrodys, kad jie išmano apie viską daug labiau ir visada norės tau padėti. O "padėjimas" reikšis tuo, kad pirš savo suvokimą ir patarimus, kurių gali ir visai nereikėti Smile

    Pas mane tokia situacija, kad tėvai man rimtu tonu patarinėja visokias 30 metų senumo bei "delfio" ir "kaimynė sakė" lygio žinias ir tekdavo nuobodžiai aiškintis, kodėl aš elgiuosi ne taip, kaip jie pataria. Galiausiai pasimokiau, kad sveikatos klausimais su tėvais geriausia iš vis nešnekėti, nuo to geriau ir man, ir jiems Smile
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Sociofobija ir artimieji - Page 4 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by Svečias Tr. 09 19, 2012 4:56 pm

    taiva, gyveni ir mokaisi Smile dabar jau ir pats atsirinkes kokias klausimais diskutuoti ir kuriuos klausimus pasilikti sau
    liurbis
    liurbis


    Pranešimai : 28
    Užsiregistravo : 2012-09-06

    Sociofobija ir artimieji - Page 4 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by liurbis Kv. 09 20, 2012 5:58 pm

    As papasokojau mamai,bet ji nieko nesuprato,sako ot kas cia tokio,tipo kiti zmones filmuose filmuojase ar veda renginius ar daininikai daijnuoja prie daug zmoniu ir niekam negeda ir nebaisu :/
    Samme
    Samme


    angeliškas
    Female Pranešimai : 286
    Užsiregistravo : 2012-09-17

    Sociofobija ir artimieji - Page 4 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by Samme Kv. 09 27, 2012 5:06 pm

    mano mama irgi nelabai suprastų apie šitą.Very Happy sakytų čia nesąmonė,apsimetinėji ir tiek.tinginė esi. Very Happy gal jai taip atrodo,nes aš prie jos normali.Very Happy
    buroke2
    buroke2


    susimąstęs
    Female Pranešimai : 208
    Užsiregistravo : 2012-06-02
    Amžius : 36

    Sociofobija ir artimieji - Page 4 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by buroke2 Pen. 10 26, 2012 3:52 am

    gimines mano kad man depresija, kad as islepinta per daug. Mama manes nepalaiko,ji tiesiog apsimeta,kad nieko nevyksta ir tiek, bet as nepykstu ,tiesiog ji yra saltakraujiska,tvirta asmenybe... Aplamai labai sunku ,kai nera jokio palaikymo, va dabar ,kai susiradau darba, tai ji vis meta tokius bajerius - tipo,kas mane ten tokia laiko, kaip isvis as tokia ten dirbu...Arba cia kada suvele toki juoda humora, tipo, kad jeigu mane kas nors nuzudytu, tai nieks net manes neieskotu, nes mazai kas zino apie mano egzistavima,o kas zino ,tai pamirso jau senai. Kaip jum? Juokinga? Sunku ,jaustis nevykeliu,bet dar sunkiau kai kiti akivaizdziai taip apie tave mano ir drebia tau i akis.
    Aisling
    Aisling


    Nothing happens to me...
    galvojantis
    Female Pranešimai : 759
    Užsiregistravo : 2012-02-15
    Miestas : Town of laziness

    Sociofobija ir artimieji - Page 4 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by Aisling Pen. 10 26, 2012 10:56 am

    Jezau... Nu ir mamos. O aš kartais galvoju, kad iš savo mamos palaikymo mažai sulaukiu.
    Tvirta asmenybė turėtum būti, tokios užgrūdinta.

    Iš kitų giminių tai aš irgi sulaukiu replikų įvairiausių. Ignoruoju juos. Pati ne ką geresnės nuomonės apie juos esu, nei jie apie mane. Tad dzin ką jie sako. Neturiu šiltų santykių su jais ir nenoriu turėti. Bet jei ir mama, o gal ir tėtis taip į mane žiūrėtu... :S
    sk
    sk


    vienišas
    Male Pranešimai : 6
    Užsiregistravo : 2012-09-24
    Amžius : 31
    Miestas : Vilnius

    Sociofobija ir artimieji - Page 4 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by sk Pen. 02 22, 2013 10:09 pm

    Bandziau paaiskint tevams, nei jiems rupejo ,nei jie ka suprato Facepalm
    Sunku apie tai kalbet, o kai net nesupranta ka as kalbu, ner prasmes net aiskint.

    Sponsored content


    Sociofobija ir artimieji - Page 4 Empty Re: Sociofobija ir artimieji

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 04 19, 2024 9:08 am